Ariana Grande Cloud EDP

2020 m. kovo 25 d., trečiadienis


Dėl nuotaikos fone pasileidau Ariana Grande - 7 rings. Nesu milžiniška fanė, bet kai kurie gabaliukai pakratyt užpakaliuką kol darausi makiažą tikrai tinka. Tačiau susirinkome čia ne apie muziką ir užpakaliuko kratymą pakalbėti.

Ariana Grande Cloud  parfumuotą vandenį nusipirkau, kai lankiausi Londone (parduotuvėje Boots) dar prieš visus karantinus ir koronos viruso antplūdžius. Nors kvapas labai patiko, pirkau mažą kiekį, kadangi man greitai tie patys kvapai atsibosta. Šis produktas yra EDP (prisiminkim, Eau De Parfum, ~8-15% kvepalų esencijos, aromatas išlieka 3-5 val.). Negaliu niekaip įvertinti ar tiek laiko ir išsilaiko, kadangi aš jau po 10 minučių ant savęs nieko nebeužuodžiu, tai jau pasidaviau su tais matavimais ar tikrai išsilaiko. Užuodžiu tik tą pačią pasikvepinimo akimirką, paėmusi tą patį rūbą po kiek laiko, jei plaukai pasiplaiksto prieš nosį arba gaunu komplimentų, kad gardžiai kvepiu.

Aromato natos
Viršūnė: levandų žiedai; sultingi persikai; bergamotė (prisiminkim, viršutinė nata - pati pirmoji, kurią užuodi, kai pauostai kvepalus)
Širdis: kokosas; pralinė; vanilė (prisiminkim, širdis sudaro kvapo branduolį ir atsiskleidžia iš karto prasisklaidžius viršutinėms natoms)
Bazė: muskusas; medis (prisiminkim, ši nata yra paskutinė, bazinė nata, nuo kurios ir priklauso, kaip jūs kvepėsit, nes ji išlieka ilgiausiai ir "prisiderina" prie jūsų odos ir gali būti juntamas visą parą)

Tai būtent taip ir yra, paeksperimentuokit su bet kokiais savo kvepalais. Pasidomėkite jų natomis. Būtent Ariana Grande Cloud kvepalai man labiausiai kvepia kokosu, vanile ir medžiu. Saldūs, bet ne kaip saldainiai ir pigūs kvepalai kuriais kvepindavomės būdamos mokinukės, o tokie moteriški, paslaptingi ir gali būti supainiojami su tikrai prabrangiais kvepalais. 


Už 30 ml sumokėta nei daug nei mažai, berods ~25£ (t.y. apie 27 eurus). Lietuvoje, Douglas'e radau šiuos kvepalus už 29,95€ tai ne ką ir brangiau už tokį patį kiekį. Tiesa, šalia šitų kvepalų parduotuvėje buvo ir tie žymieji populiarieji Sweet Like Candy ir Moonlight kvapai, nebuvau jų uosčius, tai buvo įdomu, bet nesužavėjo nei vienas, nei kitas, tiesiog buvo ne man. O Cloud sužavėjo, seniai norėjau tokio kvapo savo kvapų kolekcijoje. Jei reiktų kartoti kažkokį kvapą, tai šitie kvepalai būtų pirmieji mano sąraše. Tiesa, įpakavimas, pats buteliukas juos labai nupigina, nesitikėtumei iš tokio vaikiško įpakavimo, kad bus kvapas kažkoks moteriškas ir rimtas. Tačiau uosčiau viską iš eilės, nesprendžiu pagal buteliuką, tai man pasisekė. Aišku plastmasinį debesėlį, į kurį dar statosi buteliukas - išmečiau, nes išviso atrodė klaikiai.

Jeigu ieškot gero kvapo pavasariui - čia pats tas, užsukit į Douglas'ą pauostyt (aišku šūdas dabar tas karantinas, bet lets hope, kad viskas greitai baigsis), galbūt netgi patiks ir įsigysit.

4/5* ★★★★☆
*Atimu vieną žvaigždutę už vaikišką įpakavimąMane pažįstat, aš mėgstu klausinėti ir mėgstu, kai jūs atsakot. Tai.
 Kiek skirtingų kvapų turite šiuo metu?
 Kuris mėgstamiausias?

10 komentarų

 1. ojoj, aš tai kvepalų maniakė buvau, esu ir liksiu :D tik šiek tiek pristabdžiau su pirkimais ir porą metų beveik neperku kvepalų. liko kelios kvepalų pakuotės ir kokie 5 kūno purškikliai (beje, jei vėl lankysies Londone užsuk į VS parduotuvę, jų kūno purškikliai pasakiški!). šiuo metu kvepalų favoritai - YSL "Black Opium" (labai moteriški, vakariniai) ir Rihanna "Rogue Love" (saldūs, kasdieniai)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš buvau, esu, liksiu ir nenustosiu. :D

   buvau į VS užsukus oro uoste, uosčiau aš ten viską iš eilės, bet nieko ir nebenusipirkau, nes rankinis bagažas jau buvo visiškai pilnas, o aš pavargus ir atrodė, kad niekas ten man net nekvepia :DDD aišku duty free buvau ir prie YSL stendo, bet tiek neliko bapkių, kad kažką, nu žinai :DD šiaip iš NEXT pardės dar nusipirkau rinkinį kvepalų su kūno losjonu, tai kvapas labai nustebino, kokosais kvepia grynaaaai. mėgstu kokosus :D

   Panaikinti
  2. duty free parduotuvėse galima pirkti kiek nori, pirkiniai neįeina į bagažą :D čia ir yra didžiausia parduotuvių maniakės problema keliaujant :DD

   Panaikinti
  3. yep, dabar jau tik laikykitės, parduotuvės)))

   Panaikinti
 2. Hm, kvepalų turiu daug, bet nepamenu kada paskutinį kartą pati juos pirkau - vis kažkas padovanoja... Dabar mano mėgiamiausi yra Chloe Love Story bei Toni Gard My Honey

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man draugas norėjo padovanot kvepalus, tai gavau kuponą į creme de la creme, nedrįso pats rinkti, nes aš labai išranki :D kadangi gauni kvepalus dovanų, ar yra kas nors žiauriai stipriai prašovęs? :D

   Panaikinti
 3. Visiškai nesu kvepalų mėgėja :D mane nuo kvepalų dažnai pykina ir turiu netgi persirengti drabužius,jei būna likęs kvėpalų kvapas :D vis dar neatradau "savo" kvapo,nes rodos kvepia kvepia ir bam poto jau smirda man tie kvepalai :DD sunkūs mano santykiai su kvepalais :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. oh shit, man būna kad nuo kvepalų irgi pykina, bet tik kai užuodžiu ant kito žmogaus ir man nepatinka. tada gag'inu ir galvoju blyn gi ne šūdais smirda, nu bet nepriima organizmas. labai retai, bet pasitaiko :D aplamai kai jaunesnė buvau mane nuo visko pykindavo, lol :D

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.