Gold Beauty Line - naktinė lūpų kaukė

2020 m. kovo 28 d., šeštadienis


Lūpos yra toks delikatus ir trapus dalykas, kad joms reikia ypatingai daug priežiūros. Nors mano veide jos yra mažiausias organas, dėmesio reikalauja tikrai nemažai. Noriu trumpai papasakoti apie Gold Beauty Line siūlomą produktą lūpų problemoms spręsti.

Tai - naktinė lūpų kaukė, kurią reikia storu sluoksniu užsitepti ant lūpų ir per naktį mėgautis drėkinimu ir visais kitais gerais dalykais. Produktą gauname stikliniame užsukamame indelyje, taip pat gauname ir mentelę, skirtą patogiai aplikuoti produktą. Mentelė silikonine galvute, plokščia, tad tikrai patogu pasitepti lūpas kauke. Po to ją nuplauni ir pasidedi iki kito karto. Tad nereikia kišti pirštų - aktualu ypač man ir toms, kurios turite ilgus nagus.

Kaukė suminkština lūpas. Aš kelis kartus naudoju per naktį, bet daugiau kartų pasitepdavau tiesiog dieną, kai žinojau, kad artimiausiu metu neplanuoju valgyti ar gerti. Vistiek karantinas, sėdžiu namuose, kol darbuojuosi - galiu naudoti. Mat su miegu yra tokia situacija, kad aš tiesiog myliu miegoti ant pilvo arba veidu į pagalvę, tai kažin kaip man sekasi per naktį tą kaukę išlaikyt, nes ryte atsikeliu tai be jokių likučių... Tai arba labai lūpos sugėria, arba labai "skaniai" sugeria pagalvė. Tai spėju, kad naktine ji vadinasi dėl to, jog reikia ilgiau palaikyti, kad produktas duotų rezultatą.


Iš tiesų šiek tiek keista matyti kaukės kainą. 21,50€ už Petrolatum bei Paraffinum Liquidum pagrindu padarytą produktą - čia neįtikėtinai pigūs ir niekuo neypatingi ingredientai, gaunami iš naftos. Dar yra bičių vaško, kuris į odą nesiskverbia, o sukuria apsauginį sluoksnį ir neleidžia prarasti drėgmės. Nieko nesakau, sudėtyje galima rasti šiek tiek vitamino C ir ramunėlių aliejaus, bet vistiek. Kaina didoka.

Efektas yra, lūpos minkštos, rusvos, nuramintos, gražiai atrodo. Priemonė turi svaigiai saldų kvapą, tačiau jis neerzina. Jokio stipraus skonio nepajutau (visgi produktas naudojamas ant lūpų ir nori nenori jo patenka į burną), tad tikrai neerzina priemonė niekaip. Ar patiko išbandyti - tikrai taip ir sunaudosiu manau visą. Ar pirkčiau pati už savo pinigus? Ne. Kaina per didelė, yra tikrai geresnių alternatyvų iš sudėties ir kainos pusės. Kad ir mano jau seniai turėta korėjietiška Laneige lūpų kaukė, kuri yra toks pat produktas, bet geresnės sudėties ir pigesnis, be to yra "skonių" pasirinkimas. Tai labiau rekomenduočiau pastarąją ir už ją tikrai sutikčiau sumokėt.

Įsigyti lūpų kaukę galite Gold Beauty Line internetinėje parduotuvėje.

3/5* ★★★☆☆
*Atimu žvaigždutę už nefainiausią sudėtį ir už didelę kainą

Laikas klausimui.
Ką veikiate namuose? Trūksta idėjų.

4 komentarai

 1. Jo, kaina nemaža 😁 bet man vistiek įdomu išbandyt. Svarbu, kad būtų efektas 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. yra efektas, bet kaip už 20 eurų, galėtų ir geresnis būt)))

   Panaikinti
 2. Ar esi naudojusi kokias nors kitokias kaukes skirtas lūpoms? Galbūt galėtum ir palyginti sudėliojant pliusus ir minusus... 😊 Aš kažkada bandžiau kaukę skirtą lūpoms, tačiau taip 'sužavėjo', jog net neatsimenu nei pavadinimo, nei gamintojo - nieko... Stebuklo tikrai nepadarė ir tikriausiai daugiau tos kaukės gavo pagalvė negu aš. 😅

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kaip ir minejau bandziau dar ta korejietiska Laneige firmos irgi rusva, labiau patiko efektas nei sios. taip pat meginau kaip ir "lakstine" lupu kauke kur uzsidedi ant lupu, palaikai ir ismeti. nelabai kazkas wow, veikia kaip geras vazelinas... 😁 neatradau dar kazkokios wow wow lupu kaukes kuri paliktu ispudi. kol kas😁 dabar tai atrodo kaip issukis. tokia susirast😁☝️☝️

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.