Sumaišiau visus savo lūpdažius į vieną spalvą

2020 m. kovo 29 d., sekmadienis


Vakar prieš miegą galvojau, kad šiandien būtinai norėsiu kažką parašyti, bet ne apžvalgą. Galvojau galvojau ir prisiminiau šį labai linksmą eksperimentą, kai sumaišai visas savo lūpdažių spalvas į vieną ir pasižiūri, kokia ji gausis. Idėja ne nauja, ne originali ir net ne mano, prisiminiau, kad kažkada Youtubėj žiūrėjau panašų video ir galvojau, kad man pačiai reikės kada pabandyt. Tai vakar buvo ta diena, kai prisiminiau, kad o, galim!

Nu man labai jau buvo smalsu kokia gi ta spalva gausis. Neslėpsiu, šiek tiek nujaučiau kokia ji bus, nes kaip ir turiu spalvų maišymo pagrindus, kuriuos įgijau paskaitų metų, bet eksperimentas vistiek buvo labai linksmas užsiėmimas. Ir vistiek labai įdomu buvo kokia gi gausis toji spalva.

Taigi pirmiausia ką turėjau padaryti - išsitraukti visus savo turimus lūpdažius. Išsitraukiau visus savo turimus, tačiau nenaudojamus. Jie buvo gražiai supakuoti į dėžę ir laukė, kada kažką su jais padarysiu - išmesiu, atiduosiu ar ką. Bet va gi jie tikrai nesitikėjo kad dar atliks kažkokią naudą man pačiai. Susirinkau visus.


Kai visus išsidėliojau, pastebėjau, kad ne tiek daug jų aš ir turiu, kai krūvoje buvo, atrodė belekiek. Žodžiu, pasiėmiau mentelę ir pasiėmusi po vieną lūpdažį bandžiau dėti juos į lėkštę. Buvo tikrai sunkiau, nei galvojau. Pradėjau nuo skystų lūpdažių, buvo labai sunku pagriebti jų ir įsidėtį į bendrą masę, nes visų dozatoriai juk - šepetėliai. Tai gramdžiau nuo jų ir nuo jų kotelių ir bandžiau talpint į bendrą masę.

Su klasikiniais, kietais lūpdažiais, maniau, bus daugiau vargo. Galvojau, kad reikės juos tirpinti, kad galėčiau sumaišyti su skystais, tačiau pradėjus gramdyti juos supratau, kad jie juk labiau kreminiai, nei kieti, tai nebuvo problemų, pagramdžiau, įdėjau į bendrą masę ir jie tikrai puikiai susimaišė su skystais.

Kai baigiau dozavimą, supratau, kad per daug įdėjau tamsių spalvų ir per mažai šviesių.

Tačiau kažką pataisyti jau tikrai buvo per vėlu, todėl tiesiog susitaikiau su ta mintim, kad lūpdažis dabar gausis gan tamsios spalvos ir ne tiek jau įspūdingos. Taigi visas spalvos receptas gavosi iš 21 lūpdažio.

Kai kurie jie jau pasenę ir pakeitę savo konsistenciją, tai maniau, kad blogai išsimaišys arba dar kas nors nutiks, bet nieko nenutiko. O gaila, ha, būtų įdomu, jei būtų pradėję jie netinkamai reaguoti ir augti grybai ar ką. 😁 Na, bet tiek jau to, nieko tai nieko. Jau ir taip pakankamai karantinas veda iš proto.

Na, ir spalvos atskleidimas:


Gavosi tokia gili raudona spalva su daugybe blizgučių, nes du lūpdažiai buvo tiesiog blizgūs ir viskas. Aišku kaip ir minėjau, jei nebūčiau padauginusi tamsių spalvų, galbūt būtų gavęsis kiek kitoks rezultatas. Bet tik galbūt. Visvien daugiausia buvo raudonų ir rožinių atspalvių, tai žalio lūpdažio nebūtume gavę. Nebent, kaip minėjau, būtų reakcija kokia buvusi.

Spalva nebloga, bet aš nemėgstu raudono lūpdažio ant savęs. Ypač tamsesnės raudonos. Aš dar neradau to idealaus raudono atspalvio sau. Vieni per daug rudi, kiti per daug rožiniai ir va, rezultate nedėviu raudono lūpdažio, nes man atrodo, kad netinka. Reiktų kada pasidomėti kaip jį tinkamai išsirinkti.

Tai ką, merginos,


Bučkis su nauju lūpdažiu ir iki! 😁

8 komentarai

 1. Aaaa kodėl aš visus nenaudojamus lūpų dažus išmečiau ir išdovanojau nepabandžiusi padaryt makalošės 😂

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ha, bus tau skubėt :D aš šiaip nesu kaupikė, bet kartais pamirštu arba neišmetu kai kurių dalykų "gal dar panaudosiu kada" ir bam :D

   Panaikinti
 2. Nereali idėja! Niekada anksčiau nebuvau mačiusi kažko panašaus,tad įrašas paliko didelį įspūdį. Spalva irgi faina man asmeniškai gavosi, bet pagalvojus apie savo lūpdažius ir iš jų galimą gauti spalvą net šiurpas nukrečia :D bet idėja verta dėmesio, reikės pasižymėti to-do sąraše

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labai faina, kad paliko įspūdį, aa <3
   o maišyti nebūtina visus. užtenka sumaišyt du ir jau turi naują spalvą :D

   Panaikinti
 3. Wow! Kaip fainai😍 labai graži spalva gavosi

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kokia smagi idėja!!! Gaila, jog ir aš paskubėjau išmesti savo senuosius turtus... O būtų tikrai įdomu pamatyti, kokia spalva gautųsi..😍 Na bet nieko! Idėja ateičiai. Ačiū!!! 😎

  AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.