Decision roulette daro man makiažą - iššūkis

2020 m. balandžio 11 d., šeštadienis


Iššūkiai labai sveika, įdomu ir netikėta. Todėl nusprendžiau, kad šiandien būtent ta diena, kai reikia kažką išbandyti naujo. Taigi iššūkis labai paprastas - parsisiunčiau Decision Roulette app'są, surašiau turimas priemones, išsisukau ir atsitiktiniais produktais bei spalvomis pasidažiau.

Taigi, pirmiausia pasidažiau bazę - veidą. Kadangi per daug priemonių veidui dažyti kol kas neturiu, tai jų nesirinkau atsitiktinai. Sukau tik kokią naudosių paletę, tada - kokias 3 spalvas naudosiu akims ir lūpdažio spalvą. Veidą pasidažiau šiomis priemonėmis:


Tada buvo metas rinktis, kokias paletes norėčiau naudoti. Neturiu jų daug, labai daug atidavinėjau arba išmečiau, nes arba nepatiko spalvų gama, arba turėjau jau panašių, arba baigės galiojimas ir jau niekur jų nepadėsi tik į šiukšlių dėžę. Žodžiu, rinkausi tarp Loreal Cherry my Cheri paletės (išties šita paletė yra labai faina), Maybelline Lemonade Craze (labai sausa ir biri formuluotė, bet iš peties padirbėjus galima kažką susikurti) ir Essence G'day Sydney (labai retai naudojama, pasilikau tik dėl vienos blizgios spalvos, kurią išskobiau ir naudojau vietoj highlighter'io).

Štai visos paletės:


Sorriukas už jų tokią išvaizdą, bet tikriausiai pačios suprantat, kad naudojami daiktai visada praranda prekinę išvaizdą, tai jau čia nelabai ką ir yra bepadaryti. 😃 Jau ir taip stengiausi šiek tiek pavalyti prieš fotosesiją, tai jos čia dar gan padoriai atrodo iš tikro.


Taigi į app'są susirašiau visus tris palečių pavadinimus ir išsisukau vieną, kurią naudosiu. Viską įrašiau, kad nebūtų jokių sukčiavimų ir panašiai, viskas skaidriai ir sąžiningai. Decision Roulette nusprendė, kad man reikia naudoti Maybelline Lemonade Craze paletę.


 Buvo visai įdomu, kokias tris spalvas išsisuksiu naudoti, nes derinukai galėjo gautis arba labai nuobodūs, arba labai geri. Kadangi paletėje yra ir blizgių, ir matinių, ir kelios ryškios spalvos. Paminėsiu dar, kad tos matinės šviesios spalvos yra nelabai kokios šioje paletėje, su jomis nelabai kažką galima matomo ir pastebimo susikurti, labiau naudoti kaip bazinį sluoksnį ant voko, kad geriau sklaidytųsi kitos spalvos. Daugiau naudos iš jų nėra, labai nepigmentuotos, o kadangi dar ir birios, tai jokiais būdais, net pirštu, nesidengia ant voko.Kitas svarbus žingsnis buvo tas, kad man app'sas išrinktų spalvas, kurias turėsiu panaudoti kurdama makiažą toliau. Taigi kadangi šioje paletėje visos spalvos turi savo asmeninius pavadinimus, juos ir suvedžiau, kad išsirinkti. Buvo klaikiai įdomu.Taigi kaip matote, gavau 3 spalvas - Main Squeeze, Berry Ice ir Ice pop. Kaip ir minėjau, šviesios matinės šioje paletėje yra visiškas šlamštas, tai šiek tiek liūdnoka pasidarė, kai Berry Ice man išsiritino. Graži spalva paletėje, bet nelabai kokia ant voko. Tačiau niekis, juk išsiritinau Ice pop spalvą, valio. 😃


Ilgai galvojau kokį derinuką daryti, kaip viską čia panaudoti ir kur. Iš pradžių jau buvau pasiėmusi purų šepetėlį ir įdėjusi į Ice Pop spalvą, bet tada sustojau. Bus neįdomu. Padengsiu voką ta spalvą nu ir ką? Tai akių voką padengiau ta nematoma spalva - Berry Ice. Tada, pasiėmiau plokščią šepetėlį ir pradėjau piešti Ice Pop spalva kaip akių pravedimą. Pasidažiau vieną akį ir atrodė labai fainiai, taip pavasariškai. Todėl tęsiau toliau. Main Squeeze spalvą panaudojau šiek tiek ant vokų ir į vidinį akies kamputį dėl blizgesiuko. Per nuotraukas nesimato, bet saulei apšvietus labai fainiai blziga.Akių makiažą jau buvau baigusi, todėl atėjo laikas lūpoms. Naudojamų lūpdažių neturiu crazy spalvų, pasilikau visus nude ir porą raudoną atspalvių, todėl kad ir ką iššsukčiau - nelabai būtų buvęs skirtumas, tai nelabai ir įdomu buvo, tačiau vistiek išsukau.
Susirinkau visus lūpdažius ir į programėlę surašiau numeriukus. Tik vienas lūpdažis jo neturėjo, tai parašiau pilną pavadinimą spalvos. Lūpdažiai įvairių brandų: Maybelline, Loreal, Estee Lauder. 


Raudonos spalvos išsukti nenorėjau, nes man rodos, kad labai pjautųsi su mano rožiniu pravedimu, tai labai džiaugiausi, kai išsisuko mano mėgstamiausias lūpdažis šiuo metu - Maybelline 932. O mėgstamiausias tai grynai dėl atspalvio. Toks rudas, šiek tiek į ryžumą, bet ne per daug,  labai tinka prie šviesios odos ir nepadaro jos dar šviesesnės, o kaip tik - vizualiai "sutvarko" vaizdą. Jį turiu jau labai seniai, reiktų įsigyti naują, nes įtariu, kad galiojimas tai tikrai jau gerokai pasibaigęs.
Po lūpdažio makiažas buvo baigtas!

Nepasakyčiau, kad labai buvo didelis iššūkis ir kad gavosi kažkas labai vau, bet ir priemonių tam neturėjau. Jei turint įvairesnes priemones, spalvas ir tekstūras, tai tikrai galima gauti įdomesnių variantų. Tačiau hey - aš pabandžiau ir man patiko ne kiek rezultatas, kiek pats procesas. Buvo smagu, o tai ir yra svarbiausia, ar ne? Ai ir apie rezultatą. Tadam!


Gavos kaip gavos, nesu labai gera makiaže, visada pasitaiko kokių nors kliurkų. 😃 Bet juk be praktikos nebus rezultato, tad nei aš nebijau, nei jūs nebijokit eksperimentuoti. Dabar tam labai jau palankus metas, tad išnaudokime.


Turi gal pasiūlyt man kokių įdomių iššūkių?

8 komentarai

 1. Nerealiai! 😍 tas rožinis pravedimas 🤭 dievinu spalvotus eyeliner'ius, net gaila, kad nebeturiu jokių 😁

  Ir tu labai graži 😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tikiu, kad turi spalvotų šešėlių, tai pasidaryt pravedimą bet kokios spalvos yra tikrai nesunku :P

   AČIŪ😍😍😍

   Panaikinti
  2. žinau, dariausi ne kartą, bet su spec priemone lengviau ir geriau išsilaiko :D

   Panaikinti
 2. Atsakymai
  1. man rodo tik klaustukus, bet tikiuosi, kad teigiamas komentaras! :D

   Panaikinti
 3. Makiažas atrodo, labai gaiviai ir pavasariškai! Tikiuosi, kad karantinui pasibaigus galėsi tokiu makiažu pasipuošti ne tik namuose 😍

  AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.