Green Feel's - maitinamasis šampūnas su kokosų aliejumi

2020 m. balandžio 17 d., penktadienis


Turiu nudžiuginti mane skaitančias, kad kol kas įrašų idėjų ir šiaip idėjų tinklaraščiui turiu nemažai, todėl įkvėpimas ir motyvacija yra, viskas ok, turėčiau rašyt gan dažnai ir įdomiai. 😃 Dar ir studijas baigsiu už poros mėnesių, tai turėsiu daugiau laisvo laiko ir galėsiu atsiduoti savo pomėgiams ir hobiams dar labiau. Aišku, jeigu nepradėsiu keliaut po pasaulį be perstojo, tai tikrai susitiksime čia, Influxe.

O ką šiandien - apie atradimą. Vakar mano kolegė Aldėja parašė apie pigų, bet gerą šampūną, šiandien aš. Jau prinoko nuomonė, jau galiu pakomentuoti, nes pirmą kartą panaudojus priemonę galvojau "wtf???". Kas išskyrė šį šampūną plaukams iš kitų, tai kad su juo išsiplovus plaukus, jų tekstūra juntasi kaip po balzamo, kondicionieriaus ar kaukės - plaukai be galo slidūs, pirštai slysta tarp sruogų. Skalavau galvą pirmą sykį ir nesupratau - dar kartą patikrinau ar tikrai su šampūnu galvą išsiploviau, o ne su kondicionierium kokiu. 😅 Šis produktas pas mane atsidūrė visiškai atsitiktinai - žūt būt reikėjo šampūno. Žūt būt  - tikrai, nes jau nebebuvo minties užsisakinėt kažką, jo ieškojau tiesiog Maximoje. Priėjau prie Green Feel produktų. Kažkada seniai turėjau nuostabiai kvepiančias priemones iš šio gamintojo ir pastebėjau, kad yra kažkas naujo ko nebandžiau - linija su kokosais. Dieve, kaip aš myliu kokosus. Kvapą, skonį, viską. Tai ir pasičiupau. Dar į sudėtį pažvelgiau greitai - visai nieko, "" - vis ne Syoss..." - pagalvojau.


Aplodismentai, kad pasirinktas ne tas eilinis SLS putoklis, o SCS - saugesnis variantas. Aplamai, sudėtis jau tokia tokia išdailinta, kad tik džiaugtis, jog už tokią kainą (šampūnas tekainuoja kelis eurus) galima gauti kažką, kas nedaro ilgainės žalos nei plaukams, nei galvos odai.

Šampūno konsistencija labai labai primena kondicionieriaus - šiek tiek peršviečiama balta, produktas dozuojamas pompa - nėra patogesnio dozatoriaus, labai patinka. Šampūnas gerai putoja, tik aš naudoju gan didelį kiekį savo plaukams, nes labai mėgstu kai putoja daug. 😃 Tik tada galiu pajust, kad išsiploviau plaukus, kitaip - nope. Kvapas - kokosų, labai malonus, bet šiek tiek pačioje priemonėje juntasi dirbtinumas kvapo. Bet tik priemonę uostant - ant plaukų juntamas gaivus kokosų kvapas, kurį mėgstu įgerti į plaukus - t.y. palaikau šampūną ant plaukų kelias minutes. Tada kvapas išlieka plaukuose iki kito plovimo. Vienintelis minusas - pompa bent jau mano turimoje pakuotėje šiek tiek sunkiai veikia, paspaudus labai jau mažas kiekis šampūno išbėga, tai kai aš naudoju daug, reikia šiek tiek įdėti pastangų, kol prisipumpuoji.

Daugiau nežinau ką papasakoti - šis produktas man atradimas, kurį rekomenduoju pabandyti visoms. Aišku, jeigu nekenčiat kokosų, tai labai gaila.


Kainos ir kokybės santykis - geresnis nei galima tikėtis. Nusipirkti šampūną, galite tikrai Maximose, nes iš ten mano. Bei internetu radau čia - pigu.lt ; eurokos ; kosmadoje ; Pilna kaina iki 4 €, su akcijomis iš viso galima pigiai įsigyti.


5/5* ★★★
*Neatimu nei vienos žvaigždutės, absoliuti žvaigždė yra šita priemonė


Kokio kvapo priemonės tavo mėgstamiausios?
Žinaimdabar, kad mano - kokoso. O nemėgstu gėlių kvapų (rožės ir t.t.)

2 komentarai

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.