Iššūkis - vaikinas daro man makiažą

2020 m. balandžio 19 d., sekmadienis


Yes, šitą iššūkį savo vaikinui norėjau mesti jau labai seniai. Kažkada kalbinau - nepasirašė. Paprašiau vėl - sakė gal. Paprašiau patikslint - sutiko. Taigi, man pačiai buvo labai jau įdomu, kaip gi jam seksis. Nes aš pati save jau maždaug išmokau pasidažyt padoriai, o kai dažau kitus - sekasi kur kas sunkiau. Sunku prieiti prie visų veido vietų, nepatogu, nėra kur pasidėt rankos ir pan., todėl labai gerbiu profesionalias vizažistes, kurios tai sugeba ir dar labai gerai sugeba.

Taisyklės iššūkio buvo tokios: aš pasakojau savo vaikinui apie savo makiažo rutiną, ką po ko darau, ką naudoju. Jis, susipažinęs su ta informacija bandė atkartoti mano rutiną ir padažyti taip, kaip aš dažausi įprastai. Taigi įsipylėme vyno ir pradėjome. 😃 Na, tiksliau vaikinas pradėjo, o aš nekantravau kas gausis.

Iš esmės - vaikinas padarė labai gerą darbą dengdamas veidą pudra. Puikiai susitvarkė su makiažo kempinėle ir sklaidymu šlapios pudros bei maskuoklio. Sugebėjo nepadauginti ir birios pudros, tad veido bazinis paruošimas - 10 balų. 😎 Kitos sritys - šiek tiek liudnesnė situacija. Kai priėjome antakius, prapliupome juoktis, nes vaikinas brėžė juos drąsiai ir didelius, jaučiau, kad teptukas dažo nevisai ten, kur paprastai dažausi, haha. Pasirūpinau, kad vaikinas turėtų servetėlę netikėtoms klaidoms. "Reikia pažinti priemonę" - sakė jis, kai naudojo antakių pomadą. Ir iš ties, aš tai žinau kokia jų pigmentacija, reikia daug imti ar mažai, reikia spausti ar ne - o mano makiažo artistas juk nežino.

Kuo toliau dažė, tuo labiau juokėmės, nes viskas ėjo vis sunkyn. 😃 Paprašiau uždėti bronzerio - vargšas mano vyras nesuprato net kam jis reikalingas, uždėjo ir panikavo, kad atrodau "kreivai saulėje nudegus". Skaistalų uždėjo nematomai. Šešėliams pasirinko rožinę spalvą. Uždėjo plėmą ant vieno ir ant kito voko. Po to paprašiau padažyti blakstienas. Kai ištraukė tušo aplikatorių iš buteliuko - išsigando. Tačiau šiek tiek padažė ir viršutines, ir apatines blakstienas. Blakstienų rietiklio nedaviau - norėjau likti su blakstienomis. 😂 Po to paprašiau, kad padažytų mane su skystu laineriu. Daviau flomasterio tipo lainerį - gavosi.. pačios pamatysit kas. 😂 Na ir finale - lūpos. Išsirinko mano nemėgstamiausią lūpdažį (reikia gal jau jį mest lauk). Dar mėgino nupiešti širdelę ant skruostikaulio viršaus, bet po dviejų nesėkmingų bandymų - pasidavė.

Viskas, rezultatas.


Man atrodo jeigu būčiau pasakius, kad ši makiažą dariau užsimerkus - tikrai patikėtumėte. 😂 Šiek tiek galima įžvelgti nelygų bronzerį, nes atrodau plėmuota ir jo, tas pravedimas... Geriau įsižiūrėjus ir labai pasistengiant įsižiūrėti, galima visai vykusiu fashion makiažu pavadinti šitą reikalą ant mano veido. Labiau banguotų antakių ant savęs nesu mačius, o neužriestų blakstienų nesu dažiusi jau šimtą metų, tai sau atrodau labai liūdna nuotraukose vien dėl jų. Na ir ką, net nereikėjo pasigerti, kad atrodyčiau gerai įkalus. 😆

Buvo labai smagi patirtis, rekomenduoju pakviesti savo tėčius, brolius, vaikinus ar vyrus pasidarbuoti grožio srityje ir gerai praleisti laiką, nes buvo tikrai labai faina, geros emocijos, puikus užsiėmimas porai.


Niu, kaip vertinate mano vaikino makiažo gebėjimus? 😄

8 komentarai

 1. Nerealiai :D bet aš antakius dar ir dabar baisiai ryškinu 🤣 reikia eit vaikino kalbint, kad mane padažytų ryt po įskaitos 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man antakiai irgi ne visada gaunasi gerai, išpuola tokių dienų, kad atrodo pirmą kartą tą darau ir nu niekaip :DDD
   kalbink kalbink, įdomu :DD

   Panaikinti
 2. Jetus, šitie challenge visada tokie cute būna :D ir dar visos tos aprašytos reakcijos, nuostabu! :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, buvo labai cute, nuostabi patirtis, pilna gerų emocijų :D abiems :D

   Panaikinti
 3. bus tikrai ką atsiminti, šauniai padirbėjot abu!!! Ar ateity nusimato daryti makiažą vaikinui? :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. galbūt tolimooooj ateity, nes kol perlipo per save kad reikės man daryt, tai kad jam daryčiau ir dar paviešinčiau.... nu never say never :DDD

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.