Loreal Infaillible 24h matte cover - skysta pudra

2020 m. balandžio 8 d., trečiadienis


Pudras naudoju gal nuo 17 metų, tai per tą laiką tikrai nemažai jų pabandžiau. Aišku, ne visas atsimenu, mėgstamiausios, kuri buvo nereali ir nepakeičiama neturiu. Visada perku kokią nors kitą pabandymui. Ką kartojau kelis kartus, tai Maybelline Fit me matte + poreless produktas, kuris man puikiai tinka ir patinka, ir kurį rinkčiausi, jei reiktų vėl kažką kartot iš bandytų. Palauk, tai čia ir skaitosi ta mėgstamiausia. Nu jo.

Visai neseniai baigiau naudoti Loreal Infaillible 24h matte cover skystą pudrą ir nusprendžiau labai trumpai ją apžvelgti.

Visų pirma, aš turiu odą, kurios tipas - nesusipratimas (geriau žinoma kaip mišri - kada noriu, tada riebi, kada noriu ir kur noriu tada sausa). Stengiuosi rinktis makiažo pagrindus be jokių aliejų, kad man nekimštų odos, kur ji ir taip paspringus pertekliniais aliejais. Ir, žinoma, kad makiažas dienos eigoje neimtų blizgėt ir "važiuot" nuo veido. Paparastai gamintojai ant produkto rašo "oil-free", na, o jei ne, tai jei yra "matt cover", "matt finish" ar tiesiog "matt", tai jau gali numanyt, kad tai yra tai, ko ieškai. Loreal Infaillible  nusipirkau atsitiktinai, reikėjo naujos pudros - buvau "Droge" - buvo akcija - susidomėjau - buvo man tinkamas atspalvis - bam, nusipirkau. Tai nebuvo iš anksto planuotas pirkinys ir net nebuvo kažkas, ką norėjau labai išbandyt. Iš reikalo. Bet dabar žiūriu internetuose, randu tik senoje pakuotėje produktą, šitos pakuotės nematau niekur, tai nesu tikra ar keitėsi tik pakuotė, ar ir formulė. Kadangi nepamenu kiek mokėjau už produktą, internete kainos svyruoja nuo 9-14 eurų, tai tikrai nėra brangus produktas.

Apie produktą.
Patiko, nes labai gerai maskuoja. Aš ką maskuoti tikrai turiu, kitaip nelabai ir naudočiau tą pudrą. Vientisos veido spalvos neturiu, pilna taškiukų, spuogiukų, dėmelių, duobelių ir dar velniai žino ko. Todėl maskavimas man tikrai aktualus. Puikiai sklaidosi. Pudrą aplikuoju su šlapia kempinėle, greitai išsisklaido, vientisai, nesusidaro plėmai, su oda sukimba labai meiliai. Gerai laikosi. Pabrėžiu gerai laikosi turiu omenyje, kad neišsiskirsto ir "kažkur" nesusigeria, tačiau išsilaikymas nėra ilgas. Ar aš čia ką tik paprieštaravau pati sau? Nesuprantu. Tai laikosi, ar ne? Papildomai visuomet fiksuodavau biria ar kompaktine pudra, nes be to niekaip negaliu - tada visur tepu. Ir su šia pudra tas pats, tai ne, nesilaiko ilgai. Matinis efektas yra, tačiau pudra ilgainiui nusitrina nuo veido. Sakykime, po kokių 3-4 valandų jau reikėtų pataisyti makiažą. Ko niekada nedarau. Blemba, iš ties. Visada dienos pabaigoje vaikštau su natūraliais skaistalais ant veido - nosis ir skruostai nusitrynę būną, kad ir kokią pudrą benaudočiau. Ai dar ir smakras, nes esu ta, kuri negali nustot ramstyt veido rankom ar jo liest. Fainas atspalvis. Naudojau 110 Vanilla Rose. Gražus, gan šviesus, bet ne per daug. Apskritai labai gražiai prisitaiko prie natūralios odos ir nėra kaukės efekto. Čia dar ir dėl to, kad gerai sklaidosi. Palsaptis tame. Patarimas: pašiltinti skystos pudros atspalvį galite fiksuodami ją šiltesnio tono biria ar kompaktine pudra.

Nepatiktukų nėra. Neįžvelgiau kažkokių minusų, kodėl nerekomenduočiau. Pavyzdžiui, dabar naudoju Catrice All Matt plus Shine control, tai prieš šitą produktą Catrice pudra atrodo labai prastai. Ar kemša poras objektyviai negaliu pasakyt - mano oda visada kai geras bobutės daržas - visko priaugę, o kai nebėra kažko, tai greit ir vėl atsiranda, o nesuprasi net nuo ko. Taigi, kadangi pudros matinis užbaigimas, sausiaodėms nerekomenduoju. Niekada jums tokių nerekomenduoju, geriau rinktis labiau jūsų odai subalansuotus produktus. Bet irgi rekomenduoju be aliejų. Aliejai veido odai nelabai gerai yra. Net ir sausai.

Įsigyti galite labai daug kur, kur yra Loreal stendai.

5/5* ★★★
*Už nieką neatimu žvaigždučių, kainos ir kokybės santykis OK. 


Man geriausias dalykas apie Velykas - kiaušinių dažymas. Nes kreatyvas, smagu kas gausis. 
O kas tau geriausia apie Velykas, apart Kinder surprise

4 komentarai

 1. na va, dar viena pudra, kurios man neverta bandyti :D nors gal... :D paskutiniu metu ir mano oda mišri, vis dažniau išlenda spuogeliai :/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. lievai, kad musu odos tipai skirtingi. as pas tave irgi skaiciau nemazai apzvalgu apie pudras skaiciau ir nei vienos negaliu bandyt nes neverta🙂🙂🙂 grhrhfjr🌫️🌫️🌫️

   Panaikinti
  2. bet bent aišku į ką neverta dairytis ir leist pinigų :D

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.