Nusivylimas: Lookfantastic grožio dėžutė (kovas)

2020 m. balandžio 22 d., trečiadienis


Dabar save plaku ir graužiu už impulsyvius, spontaniškus ir neapgalvotus sprendimus. 😊 Kovo mėnesį užsisakiau Lookfantastic grožio dėžutės prenumeratą. Ir visiems metams iš karto. Kaip sužinojau post factum - negalima jos nutraukti. Kovo mėnesio dėžutę man išsiuntė kovo 9 d., gavau balandžio 20 d. praėjo daugiau nei 40 dienų, kol atėjo iki manęs į Lietuvą iš Anglijos. Suprantu susiklosčiusią situaciją šiuo metu, siuntos visur vėluoja. Bet turėjau gauti per 5 d. d., tai siuntos vėluoja gerokai. Šiandien jau turėčiau laikyti balandžio mėnesio dėžutę, tačiau tikriausiai gausiu ją gegužės pabaigoje.

Nepykstu ant Lookfantastic - kai praėjo 31 diena ir negavau siuntos - paprašiau grąžinti man pinigus ir man juos grąžino. Tai šita dėžutė nemokamai pas mane dabar. Nežinojau kaip elgtis - mėnuo praėjo, dėžutės nėra, maniau, kad tikrai kažkur pasimetė ir nebematysiu. Čia pirmoji dėžutė, o turinys nenustebino ir neužmotyvavo laukti daugiau. Esu šiek tiek nusivylusi. Tačiau dar visi metai prieš akis, gausiu ilgai ir nuobodžiai dėžutes, gal bus geriau. 😂 Šiame įraše - pirmieji įspūdžiai.

Aptarkime turinį.


Pakuotė: kieta dėžutė, vidus fainas, įdėta raudonų drožlių, popieriaus, dėžut graži, pasiliksiu kam nors susidėti. Viduje pasitinka ir motyvuojanti frazė "In a world where you can be anything, be yourself". Teisingai, nėr čia ko vaidinti kažką kitą.
Turinys: 7 produktai ir lankstinukas pristatantis dėžutėje esančius produktus, dar keli su grožiu susiję straipsniai. Tiesa, visi produktai buvo aplipę kažkokia rausva pudra. Taip ir nesupratau kas tai - iš pradžių galvojau, kad gal koks produktas sudužo ir išsiliejo, bet nieko raudono dėžutėje nėra. Tai arba dulkės nuo drožlių arba labai jau nevykęs bandymas padekoruoti papildomai.
Kaina: 13£ (~15 eurų, užsakant visiems metams į priekį)  Užsisakant vienakrtinę - 15£ (~17 eurų)

Pažiūrėkime produktus, kurie įdėti į dėžutę.


1  GROW GORGEOUS repair strengtening hair & scalp mask (30 ml, vertė: ~4,30 eu)
Pauosčiau, labai parfumuota priemonė, bet kvapas man malonus. Tokio kiekio kaukės plaukams man užteks 2 kartams - nelabai ir spėsiu pamatyt poveikį, bet spėju, kad plaukai kvepės skaniai.
UPDATE: taip, kvepia plaukai skaniai. Aplikuojant ant plaukų juntamas labai stiprus produkto kvapas ir alkoholio poskonis. Duše jaučiausi kaip prisipurškusi pigių kvepalų. Ant plaukų lieka stiprus aromatas, o didelio poveikio nepastebėjau. Gal per mažai dviejų kartų naudojimo. Bet tik tiek užteko.

2  MADARA time miracle wrinkle resist eye cream (15 ml, pilna pakuotė, vertė: ~40 eu)
Supratau, kad čia gan prabangaus gamintojo produktas ir dar pilna pakuotė. Bet iš esmės produktas nuviliantis - man 22 metai, raukšles lyginantys paakių kremai nėra labiausiai mėgstamas bandyti dalykas. Palepinsiu mamą. Tiesa, šito kremo pardavime nerandu, randu tik ebay kur jį stumdo po 10-12 svarų ir aiškiai ne po 35, kokią vertę rašo lankstinuke, bet tebūnie.

3  HAIRBURST healthy hair vitamins (15-day supply, 30 guminukų, vertė ~14,30 eu)
Kaip suprantu čia pusė normos, šiaip pardavinėja 30 dienų dozėmis. Vitaminai ok, fainas dalykas, gerai, kad ne nuo kokių sąnarių skausmo. Juokauju, tyčiojuos per daug. Guminukus vitaminus mielai suvartosiu, atrodo įdomiai, o palepinti organizmą papildomais vitaminais visuomet gerai.

4  RODIAL bee venom cleansing balm (20 ml, vertė ~beveik 15 eu)
Šitas produktas mane gąsdina, nes gamintojas nerekomenduoja naudoti, jeigu esi alergiškas bičių įkandimams. Tai ką, rimtai čia bičių nuodų yra? Ta prasme kaip jie jų gavo? Išnaudojo bites? Čia kaip ir prausiklis veidui. Sudėtis tikrai įdomi, nieko panašaus nesu naudojus, bus įdomu išbandyti, bet bus liūdna, jei patiks. Pilna pakuotė - 67 eurai ir jų puslapy net nerandu kokį kiekį už tiek gauni.
UPDATE: šita priemonė yra kažkas vau. Labai labai patiko. Pirmiausia pasitepi priemonę ant veido ir ji kaip aliejus - blizga, riebi. Išmasažuoji odą ir tada nuplauni drungnu vandeniu - puikiai nusiplauna ir nepalieka jokio riebumo jausmo, o tik labai sudrėkintą, pamaitintą ir paputlėjusią odą. Kvapas malonus, jausmas irgi, nedirgina ir kitaip neužknisa, meilė iš pirmų trijų naudojimų. Norisi ir norisi eiti su šituo dalyku praustis. O dar ir skalsus, nedaug reikia visam veidui. Man atrodo, reikės investuoti į šitą prekę po karantino, kai atsigaus piniginė.

5 RITUALS the ritual of ayurveda shower oil (75 ml, vertė ~5,60 eu)
Rituals iš esmės pabandyti ruošiuosi jau labai ilgai. Vis užsuku pasidairyti, pauostau viską ir išeinu nieko nepasiėmus, nes kažkaip taip niekas ir neužkabina iki galo. Kai lankiausi Londone kovo mėnesio pradžioje, buvau užsukus vėl ir uosčiau šituos raudonus ayuverda kvapus. Šyptelėjau, kai radau dušo aliejų šitoj dėžutėj. Na ir pabandysime. Kiekis ok, užteks nusiprausti gerą kiekį kartų. Jei patiks, bus galima įsigyti ir pilną kiekį.
UPDATE: jau pamėginau, rožių kvapas ne taip jaučiasi iš buteliuko, kaip prausiantis, tai dėjau viltis be reikalo, kadangi rožių aromatai ne man, tai pilnos pakuotės nesigyčiau.

6  ELIZABETH ARDEN superstart skin renewal booster (5 ml, vertė ~8,60 eu)
Vau, nemačiau dar tokio brangaus mėginuko. Na, bet pilnas kiekis kainuo 67-95$, tai kaip ir suprantama kodėl. Toks kiekis - max 2 kartams taupant, tai ar spės mano odą priverst atsinaujint - pažiūrėsim. Smagu brangias priemones mėginti, tačiau bijau įsimylėti. Galima greit priprast prie gero.

7  CHANTECAILLE hibiscus smoothing mask (8 ml, vertė ~ 10,75 eu)
Vėl gi kažkoks prabangus dalykas, pilna 50 ml pakuotė kainuoja 90$, veido kaukė. Liūdžiu, mačiau kitose dėžutėse buvo kremas lūpoms (lūpdažis) vietoje šito. Ir tai buvo produktas-žvaigždė. Ta prasme fainiausias produktas dėžutėje ir aš jo negavau. Nieko, bent jau gavau dar mėginuką, nes mačiau kai kurios negavo nei to, nei ano.


Taigi sumoje, apytikslė dėžutės vertė: 98,55 eu (~86 svarai)
Galėčiau neliūdėt, nes šiaip ji kainuoja tik 15 eurų, o aš už šią dar ir pinigus susigrąžinau, tačiau. Dar liko 11 dėžučių. 😂 Tikėjaus daugiau dekoratyvinės kosmetikos. Aišku, jau pasižiūrėjau kas balandžio mėnesio dėžutėje laukia, kadangi dauguma jau jas gavo, tik aš dar ne. Ir ten - spėkit kas? Vienas iš dalykų - pincetas. Viso gero. 😂 Mačiau ir paletė yra, tai tikiuosi, kad ją man įdėjo, kad gausiu nesudužusią, nes tik dėl jos ir laukiu kitos dėžutės.

Jei sugalvosit, kad ir jūs norit pabandyti: ZUEN-R2 kodas, su kuriuo gausit -5% nuolaidą pirmam užsakymui. Kiekvienas prenumeratoris tokius kodus turi, tai galėsite turėti ir savo.Ar užsakinėji kokią nors grožio dėžutę?
Ar tau sekasi su ja geriau nei man? 

8 komentarai

 1. Na jo, tokia dėžute nusivilčiau 😁 bet pažiūrėjau balandžio dėžutės turinį, tai man patiktų. Brangi kaukė, pincetas ir ta paletė 😍 aha, pincetas man praverstų, jau kokius du metus planuoju įsigyti, bet vis dar to nepadariau 😁

  O pati grožio dėžučių nesu pirkusi. Noriu, bet... 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. sakau, dėl paletės laukiu tik kitos... 😁
   aš daugiau nelabai radau dėžučių ką galima užsisakyt už nedidelę kainą ir kad į Lietuvą siųstų.. tai pabandžiau šitą, buvau per daug užsihype'inus, be reikalo ėmiau metams... 😁

   Panaikinti
  2. suma nėra didelė, gal galutiniam variante patiks :D

   Panaikinti
  3. tikiuos) ar taip ar taip nebėra kelio atgal :D

   Panaikinti
 2. Na tokia 50/50 ta dėžutė :D nepasakyčiau,kad kažkas ypatingo ir labai viliojančio įsigyti. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nepaskyciau as irgi. net kazkaip ir nekilo sakyt kad rekomenduoju, nes... pati matai🙈😁

   Panaikinti
 3. aš irgi užsimaniau :) o kaip tai vyksta? Ar užtenka užsakyt tik ją, kad siųstų nemokamai? Ir kaip kas mėnesį jiem mokėti? Nuskaičiuoja? Dėkui :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. užsakai, suvedi duomenis savo, adresą ir jei pasirenki daugiau nei mėnesio prenumeratą, nuskaičiuoja kas mėnesį nuo kortelės 15€ ir gauni)

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.