Vilana natūrali kosmetika - serumas plaukų galiukams, sviestas kūnui ir mėtų hidrolatas

2020 m. balandžio 28 d., antradienis


Nesu natūralistė ir renkuosi įvairios sudėties priemones. Kuo natūralesnes priemones renkuosi daugiausia veidui, nes ši kūno dalis pas mane pati jautriausia. Be to, kai naudoju natūralios sudėties kosmetiką, stebuklingai jaučiuosi - žinau, kad investuoju ir į savo ateities grožį, nes natūralūs ingredientai ilgai naudojami neskatina daugintis visokių vėžinių ląstelių. Ir, žinoma, mažesnė tikimybė, kad oda liks sudirginta.

Esu atradusi tikrai nemažai natūralios sudėties priemonių, kurios yra nuostabios. Aišku, teko ne kartą ir susidurti su tokiomis, kurios nepatiko ir nepasiteisino. Tačiau šiandien kalbėsiu ne apie tokias priemones. Šiandien - apie atradimus iš Vilana natural beauty.

Pabandžiau 3 skirtingas priemones.


Mėtų hidrolatas

Mane labai sudomino šio produkto aprašymas:

"šis hidrolatas ypač tinkamas riebios ar aknės paveiktos odos drėkinimui bei nuraminimui po skutimosi, deginimosi saulėje ar įkandus vabzdžiams. "

Aš turiu riebią, aknės kankinamą odą. Taip pat mano oda labai sudirgsta po skutimosi, skaudžiai ir raudonai nudegu saulėje bei mano asmeninis kvapas labai traukia uodes, kai tik jų atsiranda, visada esu sukapojama negailestingai. 😑 Todėl pamaniau, kad ši priemonė - tiesiog tobulai sukurta man. O be to, hidrolatus labai mėgstu naudoti ir ypač šiltuoju sezonu - laikai juos šaldytuve. Karšta - išsitrauki ir pasipurški veidą, kūną - atsigaivini, padrėkini ir nuramini odą. Išbandykite, tikrai veikia ir labai padeda išyventi karštas dienas. O tokios jau ateina, pasiruoškite iš anksto. Parodžiau ir vaikinui šitą, užpurškiau ant veido kai grįžo iš darbo ir nusiėmė apsauginę kaukę, sakė labai patiko. Sako "aš šiaip nenaudoju daug tų priemonių, bet jeigu leistum šitą tai naudočiau". 😁
Kvapas: mėtų, labai gaivus ir neerzinantis
Konsistencija: vandens, skystas.
Aplikavimas: galima naudoti su vatos diskeliu, bet patariu perkant į krepšelį įsidėti purkštuką - purškiant hidrolato naudojimas daug naudingesnis ir malonesnis nei valant veidą diskeliu.
Ypatingos savybės: gaivina, labai maloniai nuramina odą, ją sudrėkina. Nėra jokių minusų, labai rekomenduoju. Jei nepatinka mėtos, Vilana siūlo dar levandų ir rožių hidrolatus. Jie skiriasi ne tik kvapu, bet ir savybėmis, taigi išsirinkite labiausiai tinkantį jums.Kūno sviestas sausai ir normaliai odai 

Kenčiu nuo kartais pleiskanojančios kūno odos, kadangi labai mėgstu karštą, tiesiog verdantį dušą. Stengiuosi juo nepiktnaudžiauti, nes matau, kad mano odai tas nelabai patinka, tačiau o, dievai, kaip patinka man. 😀 Bet man nepatinka kūno sviestai. Iki šiol naudoti sviestai kūnui - labai standžios ir ilgai besigeriančios į odą priemonės. Dėl to buvau jau įpratusi rinktis losjonus ir pageidautinai bespalvius, nes jie linkę greičiau įsigerti ir nepalikti baltų dryžių ir panašiai. Šis Vilana kūno sviestas kvepia skaniai, natūraliai, netgi sakyčiau tomis pačiomis mėtomis - kvapas gaivus ir nesintetinis, bet ir ne koks šlykštus, kaip gali kvepėti natūralios priemonės. Labiausiai patiko tas faktas, kad jis labai greitai susigeria. Labai. Net nespėji kažkur labiau paskleisti per kūną - jau susigėrė. Labai patinka. Oda nelipni po aplikavimo, galima iš karto apsirengti ir nereikia nuogai lūkuriuoti 10 minučių, kad galėtum toliau gyventi. Sudrėkina, suminkština, sudėtis nereali, tik imkit ir naudokit.
Kvapas: natūralus, labiausiai užuodžiu mėtas.
Konsitencija: sviestinė.
Aplikavimas: tepti ant švarios, sausos odos.
Ypatingos savybės: natūrali ir saugi sudėtis, labai greitai susigeria į odą ir ją sudrėkina, pamaitina, o oda po naudojimo nėra lipni. Jokių minusų nepastebėjau, vėl atnaujinau meilę kūno sviestams.


Plaukų galiukų serumas

Vien iš aliejų ir kitų gerų medžiagų sudarytas serumas plaukų galiukams yra labai skystas. Toks kaip vandeniukas. Dozuojamas pompa, tad gan patogu. Vilana rekomenduoja naudoti 1-2 lašus serumo ir patrynus tarp delnų aplikuoti ant drėgnų arba sausų plaukų galiukų. Bet ką aš - neklausiau, įsipompavau gal 5-6 lašus ir aplikavau. Kadangi sudėtis - aliejai, nuo per didelio kiekio galiukai sulipo ir atrodė susiriebalavę. Tad tikrai rekomenduoju nepadauginti. Taip jau yra su aliejinėmis priemonėmis plaukams - padauginsi tai kentėsi. 😁 Bet jei nepadauginsi... serumas sulipina išsišakojusius galiukus kaip reikalas. Jie tampa švelnūs, nesivelia ir geriausia dalis - atrodo sveiki. Nemoku nupasakoti to vaizdo, bet panaudojus kelis kartus jau pamačiau skirtumą. Serumas dar ir skaniai kvepia, nors kad plaukuose labai kvapas užsiliktų - nepastebėjau. Bet iš esmės - nesu dar naudojusi kažko geresnio, kas galėtų pagelbėti negyviems plaukų galams. Juk jų jau nepagydysi, mirę išdžiuvę šiaudai, tačiau pagerinti tai, kaip jie atrodo - aš už, o tu?
Kvapas: citrininių saldainių.
Konsistencija: skysta aliejinė.
Naudojimas: keli lašiukai ant drėgnų arba sausų plaukų galiukų. Dar naudojau kaip kaukę šaknims - prieš miegą įtryniau serumo į plaukų šaknis ir palikau per naktį - ryte išsiploviau.
Ypatingos savybės: nerealiai kvepia, "suklijuoja" išsišakojusius galiukus, lengvina plaukų šukavimą ir gerina jų išvaizdą. Primenu, kad sudėtis aliejinė, tad nereikia padauginti, nes suriebaluos plaukus. Skalsus, labai lėtai naudojasi, kadangi nereikia didelio kiekio.

-
Nežinau, reikėtų kažkokių minusų pasakyti, kad persvertų pliusus ir neatrodytų, kad čia kažkoks užsakytas reklaminis straipsnis, tačiau nieko nesugalvoju. Visos priemonės man patiko, jos veikia taip, kaip ir žadama, nekelia jokio diskmoforto ar dirginimo. Nesugalvoju minusų, tikrai. Priemonės patiko, vertos savo kainos, vienos iš tų natūralių priemonių, kurios turi rezultatą jau po pirmo naudojimo ir nereikia laukti kelių savaičių, kol pamatai kažkokius pokyčius.

Įsigijimas: 
Mėtų hidrolatas (50 ml / 6,65 €)
Kūno sviestas sausai ir normaliai odai (100 ml / 18,00 €)
Serumas plaukų galiukams  (30 ml / 20,00 €)


Ar tau patinka natūrali kosmetika ar sudėtis nelabai daro įtaką tavo pasirinkimams? 

4 komentarai

  1. Mėgstu natūralią kosmetiką, nes ji dažnai būna super kokybės ir skaniai kvepia :D bet šiaip sudėtis man dzin, tikrai nekreipiu į ją dėmesio, nors reikėtų 🤭

    AtsakytiPanaikinti
  2. Siulau dar ismeginti plauku kauke Kissed by vitamins ir coffee scrub 😁😁isimylesit

    AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.