Alterra dekoratyvinė kosmetika: hit or miss?

2020 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis


Vieną šaltą gegužės vakarą užsimaniau, kad reikia man dar kažką nusipirkti, tai įlindau į Drogas puslapį ir radau man nematytą ir nebandytą dekoratyvinės kosmetikos gamintoją - Alterra. Išsirinkau 7 priemones pabandymui ir nuomonės apie gamintoją susidarymui, nes priemonės buvo labai pigios ir Drogas dar taikė joms nuolaidas, tai visai, už visas 7 priemones sumokėjau gal tik 15 eurų.

Užsisakiau ir laukiau, o kol laukiau, pasidomėjau šiek tiek pačiu gamintoju.

Alterra - vokiečių kosmetikos gamintojas. Radau, kad jie save pristato kaip natūralios ir organiškos kosmetikos šalintojus. Stengiasi kosmetiką gaminti be papildomų dažiklių, silikonų, mineralinių aliejų bei kitų naftos produktų, be kvapiklių ir pan. Kainos tikrai juokingos, o gamina jie ne tik dekaratyvinę kosmetiką, bet ir odos priežiūros priemones, prausiklius, kremus, muilus ir pan. Apie šitą gamintoją klausiau ir savo sekėjų instagrame (pasekite mane ten, dalinuosi kai kuria info, kurios nesidalinu bloge), tai gavau pastabų, kad dekoratyvinė, ką jos mėgino, buvo šūdas, o viena sekėja bandė kremą veidui - tai minėjo, kad visai patiko. Aš nebandžiusi nieko buvau, tai buvo įdomu.

Taigi nusipirkau lūpdažį, blakstienų tušą, skystą pudrą ir maskuoklį, bronzerį, antakių pieštuką ir šiek tiek nelabai dekoratyvinės kosmetikos atstovą - aliejų lūpoms (tiesiog baisiai sudomino, tai pagriebiau prie to paties).


Svarsčiau, kad šis kosmetikos gamintojas bus kažkas panašaus kaip Essence, Catrice ar kiti pigesni brendai. Tiesa, ir iš minėtų gamintojų turiu priemonių ir sėkmingai naudoju, nepaisant jų mažos kainos, tikrai yra perliukų, vertų dėmesio (kaip pvz. Essence skaistalai arba Catrice maskuokliai).

Nusprendžiau, kad apžvalgą pradėsiu nuo labiausiai patikusios ir pasisekusios priemonės ir po truputį eisiu link tų, kurios patiko mažiau.


ANTAKIŲ PIEŠTUKAS

Šiaip labiau mėgstu geliu ryškinti antakius, nes paprasčiau ir nereikia pasidrožti ar kitaip paruošti produktą naudojimui. Tačiau pieštukas yra gera priemonė nupiešti plaukelius arba paryškinti antakius subtiliai, natūraliau. Alterra antakių pieštukas man patiko labiausiai iš visų bandytų priemonių - minkštas, pigmentuotas ir spalva graži. Ėmiau 03 Dark brown spalvą - tamsi ruda, kuri pakankamai šalta ir ne ryža. Patiko, kad ant kamštelio dar ir šepetėlis yra - praverčia keliaujant, kad pasiimti mažiau priemonių arba skubant. Vertinu labai gerai, išsilaikymas taipogi super. Taigi galiu sakyti, kad bent jau mano turima spalva labai pasisekusi ir pieštukas vertas dėmesio.
Kaina be akcijos: 2,99 €, pirkau su nuolaida ir mokėjau vos 1,94 €

Nuoroda į antakių pieštuką internetinėj parduotuvėj štai čia.LŪPŲ ALIEJUS

Braškių kvapo aliejus lūpoms labai maloniu dozatoriumi - rutuliuku. Kaip rutulinis dezodorantas ar rutuliniai kvepaliukai. Nustebino sudėtis, nes vien aliejai, yra ir vitamino E. Ir tekstūra aliejinė, tačiau lengva ir nesunki. Norisi aplikuoti vėl ir vėl, tikrai paminkština ir pamaitina lūpas, jas sudrėkina. Kvapas labai cheminis braškių, ne pats maloniausias, jo galėtų visai nebūti. Aplamai nesu braškių (cheminio) kvapo mėgėja, tačiau vanilės kvapo šis aliejus buvo išparduotas. Apibendrinant priemonė man patinka, kadangi tekstūra aliejinė, lūpos ne tik maitinasi, bet ir sveikai žvilga, tačiau nelimpa, kaip būtų su kokius nors blizgiu - tai galite pabandyti.
Kaina be akcijos: 2,69 €, su akcija sumokėjau 1,75 €.

Nuorodą į lūpų aliejų Drogo internetinėj čia.BRONZINANTI PUDRA

Pasičiupau pabandyti bronzantą - išbandžiau 01 Golden glow spalvą. Produktas standartinėje plastmasinėje pakuotėje, labai gražus pudros raštas. Primena kokį dykumos žemėlapį. Produktas nėra kažkuo stebuklingas - pakankamai pigmentuotas, bet ne per daug, nepadauginsi per greitai. Nors pakuotėje nesimato, aplikavus ant odos turi smulkaus blizgučio, tad apšvietus saulei žėri. Sausa ir gan biri priemonė, tačiau visumoje atlieka bronzanto paskirtį. Tik minusas, kad gan greitai nusitrynė nuo veido, bet čia man atrodo labiau buvo mano makiažo bazės problema, nes jos praktiškai nebuvo. Ar pirkčiau dar kartą? Kartočiau tik su akcija.
Kaina be akcijos: 4,49 €, su akcija sumokėjau 2,92 €.

Nuorodą į bronzinančią pudrą internete štai čia.LŪPŲ DAŽAI

Apie šią priemonę esu dvejopos nuomonės. Visų pirma, pasirinktas atspalvis 101 Red kiss nelabai yra raudonas. Nors nuotraukose ir šiaip žiūrint į produktą - raudona, ant lūpų spalva labiau tamsiai rožinė. Be to, lūpdažio sudėties pagrindas - aliejai, tai jutosi, nes spalva dengėsi labai nepigmentuotai ir lūpdažis tiesiog tirpo ant lūpų ir bandant pasidažyt tiesiog stumdėsi nuo vienos lūpos vietos į kitą. Tai buvo labai sunku išgauti pilną padengimą, ko galiausiai net neišgavau. Kita vertus, labai malonus jausmas buvo nešioti tokį lūpdažį, nes nesausino lūpų ir nesukėlė diskomforto. Tik nesilaiko jis, kaip aliejus slidinėja ir labai sunku išbūti gražiai pasidažius, ypač kalbant. Nusivalė taip pat lengvai ir neįsigėrė į lūpų odą. Tai toks lengvas lūpdažis, kuris labiau kaip lūpų aliejus su spalva. Nėra bloga priemonė, tik nelabai praktiška bent jau mano pasaulyje. Ar kartočiau? Nea, ir nežinau ar šį sunaudosiu. 
Kaina be akcijos: 3,49 €, su akcija pirkau už 2,27 €. 

Nuoroda į lūpų dažus štai čia, dar yra pora papildomų spalvų. BLAKSTIENŲ TUŠAS

Tiesiog negaliu pakęsti blakstienų tušų, kurie ilgai džiūva. Su jais neįmanoma neišsitept ir nesugadint makiažo. Nepatiko būtent tai. Šiaip jis juodas, šepetėlis gan patogus ir nelipina blakstienų, konsistencija tokia lengva ir faina, bet jau kad ilgai reikia laukt kol nudžius - viskas, man jau netinka. Būtent šis tušas tai ir daro, dar apsunkina blakstienas ir jų neriečia nė velnio, tai ne mano skonio. Nekartočiau ir nenaudosiu daugiau jo. Gal kiti labiau pasisekę, bet būtent šitas Sensational definition - nope. 
Kaina be akcijos:  3,99 €, su akcija mokėjau 2,59 €. SKYSTA PUDRA 

Gamintojas sako, kad ši priemonė - stipriai maskuojanti. Na, atsiprašau, bet jau BB kremas stipriau maskuoja, nei šitai. Labai didelis nesusipratimas, nieko nemaskuoja, o šviesiausias mano paimtas atspalvis 01 Light tikrai nėra toks šviesus. Net neturiu ką pamokentuoti - dengiasi labai netolygiai (aplikavau ir blenderiu, ir bandžiau pirštais), ant odos atrodo labai nelygiai (plėmiukais) ir nemaskuoja net raudonio, o apie mano plačias poras ar spuogelius jau visiškai nekalbu. Per daug skystas ir švelnus, kad būtų maskuojanti skysta pudra. Nors, dozatorius - pompikė labai fainas ir higieniškas, bet... Ne, nerekomenduoju niekam. 
Kaina be akcijos: 5,29 €, su akcija pasiėmiau už 3,44  €.

Nuoroda į prekę čia, bet net nevarkit, nesąmonė čia. MASKUOKLIS

Na, ir pati labiausiai nepatikusi priemonė viskuo - maskuoklis. Nors gamintojas ir sako, kad maskavimas natūralus, žinokit, čia nėra jokio maskavimo. Produktas aplamai dingsta nuo odos vos pradėjus jį sklaidyti, o atspalvis 03 Bright eyes yra tiesiog baltas, nėra jokio šiltumo ar odos spalvos, tiesiog vaiduokliškai baltas. Šepetėlis labai kietas ir šerelių yra vos vos, tad sunku aplikuoti, jausmas kad dėčiau maskuoklį su dantų krapštuku. Priemonė labai skysta ir nefainos konsistencijos. Kaip ir minėjau, nieko nemaskuoja ir kažkaip keista apsivelia ant odos ir tiek. Nevykęs produktas, nerekomenduoju. 
Kaina be akcijos: 3,09 €, su akcija pirkau už 2,01 €. 

Nuoroda į maskuoklį čia, palieku tik tam, kad įsidėmėtumėt, jog didelis vengti. 


Niu ką, 3 iš 7 produktai patiko, tai ~40% tikimybė, kad nusipirkusi kokį nors Alterra produktą liksiu patenkinta. Mažokai. Tačiau gamintojo asortimentas Droge (visą rasite čia) nėra labai jau mažas, galbūt dar yra kokių dėmesio vertų produktų kaip kad aš radau antakių pieštuką ar aliejų lūpoms. Vertinant aplamai šiek tiek atbaidė bandyti dar šio gamintojo produktus. Nebent ne dekoratyvinę kosmetiką, nes peržiūrėjus odos priežiūros priemonių sudėtis jos tikrai nėra tragiškos ar blogos, tad lauksiu daugiau asortimento šitoje kategorijoje, nes dekoratyvinė, verdiktas - nelabai verta ypatingo dėmesio ar paieškų. 

O tu bandei ką nors iš šio gamintojo? Kokie atsiliepimai? 

4 komentarai

 1. Aš iš šios firmos bandžiau tik BB kremą ir maskuoklį. Bb kremo net negalėjau naudoti, nes pati šviesiausia spalva man būtų per tamsi net vasarą. O maskuoklis iš vis tragiškas, nes nemaskuoja nieko. Labai nepatiko, kad ir kainos nedidelės, bet vis tiek pinigai kaip į balą ��

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nu į ką jau ką, bet man toks jausmas, kad į maskuoklį ir skystą pudrą reikia investuoti, nes tie dalykai po kelis eurus.. na.. nesusipratimas švelniai pasakius)

   Panaikinti
 2. Nebandžiau, bet tikrai užsuksiu į Drogą lūpų aliejaus ir gyvai peržiūrėti ką dar gero iš dekoratyvinės turi - įdomu būtų pabandyti lūpų dažus, tik kokius nude kasdienai 🤔 o dabar einu į internetinę peržvelgt visą jų asortimentą 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš gyvai kai Droge būsiu irgi nueisiu prie stendo (jei toks yra, nes niekad nepastebėjau kažkaip🤔) ir jei bus testerių pabandysiu dar ką nors :D

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.