Apsikeitėme dovanomis su blogerėmis - ką gavau aš?

2020 m. gegužės 10 d., sekmadienis


Vieną dieną su keliomis blogerėmis nusprendėme padaryti karantininį koronavirusinį swapbox ir apsikeisti dovanėlėmis, kad šiek tiek pakelti vienos kitoms ūpą. Šiame projekte dalyvavome aš, Aldėja ir Vytautė. Burtų kelias lėmė, kad aš dovanoju Vytautei, Vytautė - Aldėjai, Aldėja - man. Gaila, kad kitos blogerės neprisijungė, tačiau pažadėjo, kad būtinai sudalyvaus kitą kartą, kai geresni laikai bus. Tai, kol laukiame geresnių laikų, aš pakuoju ir žiūriu, ką Aldėja atsiuntė man.

Kažkokios vienos temos neturėjome, norėjome tiesiog pamaloninti viena kitą smulkmenomis neišleidžiant per daug.

Taigi, kuisiamės po mano dėžutę.Pirmiausia, ką pamačiau atidariusi - didelį pakį Green Feel's specialios kokosų linijos plaukų kaukės. Čia yra tris kartus valio produktas, nes naudojau šios linijos šampūną (apžvelgiau ir bloge) ir likau be galo apžavėta poveikiu. Todėl išbandyti kaukę - norėjau, jau baiginėjau visas turimas plaukų kaukes ir kondyškes, tai būčiau jau pirkusi šią, kadangi Aldėja rekomendavo ją man jau labai seniai. Super, nekantrauju išmėginti. O kvapas... mmm.Toliau - mėginukai: visi pagrinde plaukams, kaukės, šampūnai, kondyškės, nes Aldėja žino, kad labai mėgstu priemones plaukams, tad išbandyti kažką naujo tikrai patiks. Turiu ir pati pakaupusi nemažai mėginukų visokiausių, reikėtų dažniau su jais į dušą nukeliauti - gal rasiu tarp jų naujų deimančiukų. Pavyzdžiui kvepalų mėginukas Paco Robanne One Million Lucky man labai patiko, nors kvapas ir skirtas vyrams, aš labai susižavėjau. 😍Tarp mėginukų buvo įsiliejusi ir baltoji arbata "Baltas angelas" Skonis ir kvapas. Juoda, žalia, raudona - visas arbatas jau gėriau, bet baltos paragauti dar neteko, o jei ir teko, neypatingai sureikšminau tai, tad pasimėgausiu. Arbatos sudėtis atrodo labai daug žadanti: mangai, braškės, raudonieji serbentai, rožių, magnolijos, saulėgrąžų žiedai... super.Dėžutėje radau NYX lainerį. "Kad per karantiną nepamirštum kaip dažytis", pakomentavo Aldėja. Ha, lainerio iki pat dabar bijausi brėžtis, nes kažkaip jau praradau tą įgūdį ne pačio piešimo, o įgūdį numatyti, kur man jį piešti, kad gerai atrodytų prie mano užkritusių akių vokų. 😆 Tai būtinai pasitreniruosiu, o iš NYX labai mažai ką esu bandžiusi, tad bus įdomu.Atpalaiduojantis losjonas masažui iš Prija. Kvapas nuostabus, užuodžiu tokius eukaliptus sumaišytus su pušų ir eglių bei sakų kvapais - toks savotiškas, bet pauosčius net galva apsvaigsta nuo nusiraminimo. Labai gražiai paprašysiu savo antros pusės, kad losjoną panaudotų pagal paskirtį - masažui ir atsipalaiduosiu.Priešpaskutintas dalykėlis - labai skaniai šokoladu kvepiantis losjonas/balzamas iš Palmer's. Nežinau, nerašo tiksliai kas per produktas, tik žymi, kad sausai odai padrėkinti, išvaizdai pagerinti. Kaip ir minėjau, kvepia kakava, šokoladu, norisi tiesiog suvalgyti. Man labai patinka kvepiančios priemonės ir kvepiančios stipriai. Žinau, kad yra didesnė tikimybė sudirginti odą, kai tokie aštrūs kvapai, bet blemba, gyvename vieną kartą, ar ne?..😅Na ir paskutinis dalykėlis - kavos filtrai. Mano durna galva iš pradžių niekaip neatpažino, kas čia per daiktai. Pačiupinėjau, galvoju... servetėlės? Bet ne, kam Aldėja man įdėtų servetėlių, ta prasme.. likau nesupratus, tačiau pasiklausiau ir sužinojau, kad su jais galėsiu gerti kavą be tirščių. Valio, nekenčiu jų, o kad tokie dalykai kaip kavos filtrai egzistuoja - net nežinojau.


Esu labai laiminga, su šypsena kuičiausi po dėžutę ir žiūrinėjau, ką gi čia gavau. Dar kartą dėkoju Aldėjai už viską, ir už tą mielą širdutę prie adreso ant siuntos. Smulkmena, bet šypsausi. O savo sukomplektuotą dėžutę aš jau irgi esu išsiuntusi Vytautei. Pagal visus kodukus matau, kad jau turėjo nukeliauti siunta, tad labai lauksiu jos įrašo ir jos įspūdžių apie tai, ką padovanojau jai. Tad sekite jos blogą, jeigu norite pamatyti, kokį "išgyventi karantiną" rinkinuką paruošiau aš. 😁

Swapbox mainymasis buvo labai populiarus anksčiau, prasidėjo jei neklystu Youtube platforomoje, po to persikėlė į blogus ir šiaip į gyvenimą - esu dariusi tokius mainus ir su draugėmis. Tai rekomenduoju atgaivinti šį reikalą ir pasikeisti dovanėlėmis (su tema arba be jos) su savo draugais, seserimis ar broliais, su mama ar tėčiu - bet kuo. Gauti dovanų visada yra be galo faina. Dovanoti taip pat! O kai dovanoji ir žinai, kad gausi dovanų atgal - iš viso laimė.

Jeigu norite apsimainyti tokia dėžute su manimi - jokio kuklinimosi, prašau tiesiog parašykite ir viską susitarsime!

Ar dažnai dovanoji/gauni dovanų be progos? 

4 komentarai

 1. Džiaugiuosi, kad patiko! Aš saviškę irgi gavau, labai smagu 🤭 reikia ruošti įrašą!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Rusne Steponaviciute2020 m. gegužės 10 d. 13:00

  Gaunu nedažnai ir dovanoju nedažnai��

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. gal ir teisingai, tada dovanos turi didesnę prasmę ir teikia daugiau džiaugsmo)

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.