Freebie: "baigiu galioti" lipdukai kosmetikos priemonėms

2020 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis


Freebie dalybos tęsiasi. Jau dovanojau jums savo kurtus 5 lightroom presetus vasarai, dabar atkeliauju su kiek kitokiu dalykėliu, tačiau tikrai ne mažiau naudingu! Dalintis gera, o ypač su tais, kurie mane sekate, palaikote, aktyviai komentuojate įrašus ir taip motyvuojate mane nesustoti.

Taigi, apie viską nuo pradžių!


ĮŽANGA

Visos turbūt puikiai žinote, kad kosmetikos priemonės, taip pat kaip ir maisto produktai - turi rekomenduotiną galiojimą ir negalime jo ignoruoti. Praėjus galiojimo laikui, nei maisto valgyti, nei produkto naudoti negalima. Kosmetika, ar tai būtų dekoratyvinė, ar tai odos, plaukų priežiūros priemonė genda! Ir nereikia šio fakto ignoruoti, nes naudodamos jau sugedusią kosmetiką galime prisidaryti nemenkų sveikatos problemų, išvystyti alergijų, prisišaukti spuogus ir kitus sudirgimus, kurių nenorime. Lygiai taip pat, kaip pavalgę sugedusio maisto - galime apsinuodyti.

Prisiminkime: produkto galiojimą gamintojas rašo ant kiekvienos pakuotės. Tai žymi atidaryto indelio ikonėlė + skaičius + raidė M. Skaičius žymi kiek mėnesių, ikonėlė sako, kad po produkto atidarymo, galioja produktas.  Ikonėlę matote dešinėje. Apžiūrėkite, kiekvienas jūsų turimas produktas turi šią ikoną. Jei ne, aplamai produktas nėra patikimos kilmės ir jau seniai turėjo būti išmestas arba yra numatomas galiojimo laikas visiems produktams vienodai, tai pavyzdžiui lūpdažiai galioja iki metų, blizgesiai - iki pusės.

KĄ SIŪLAU 

Sakykite, kaip atsimenate, kada pradarėte produktą ir kada jau laikas su juo atsisveikinti? Užsirašote? Išmokstate viską mintinai? Ar tiesiog nusprendžiate, kad laikas mesti tik tada kai jau priemonė pakeičia kvapą ar konsistenciją? Pastaruoju būdu labai rizikuojate, nes kai kurios priemonės baigusios galioti gali ir nepakisti matomai, tačiau jau būti toksiškos savo sudėtimi ir ne padėti, o kenkti. Naudokime viską atsakingai ir, jei jau produktas baigė galioti, deja, reikės su juo atsisveikinti ir užleisti vietą naujam. Kad būtų patogu sekti produktų galiojimą ir tiksliai žinoti, kada produktus laikas mesti, sugalvojau labai paprastą būdą. Iki šiol pati nežinodavau, kaip man patogiausiai sekti atidaromų produktų laiką. Tada pamaniau, kad koks nors papildomas lipdukas ant pakuotės būtų labai patogi ir daug laiko neatimanti išeitis!

Naudojimas labai paprastas: turėti lipdukus po ranka ir, kai atidarai naują pakuotę, iš karto užlipini lipduką ant jos ir užrašai datą, kada reikės jį išmesti. Patikrini galiojimo laiką ir, jei atidarei pakuotę gegužės mėnesį, o produktas galioja 12 M - užsirašai, kad produktas baigia galioti 2021 m. 05 mėn. Lipduką klijuojate patogioj vietoj, pavzydžiui - ant dugno, kad nesimaišytų, ant pakuotės nugarėlės, neuždengiant kažkokios svarbios info ir pan.SPAUSDINIMAS

Aš su jumis dalinuosi lipdukų spaudos failu, kad galėtumėte juos atsispausdinti! Kaip tai padaryti yra keli būdai:

 1. Naminis variantas: atsisiųsti failą ir paleisti per savo namų spausdintuvą. Tada išsikirpti ir naudoti priklijuojant prie produktų su lipnia juostele ar klijais. 
 2. Spaustuvių paslaugos: atsisiųsti spaudos failą ir nusiųsti artimiausiai spaustuvei, kad šie atspausdintų lipdukus ant lipdukinio popieriaus (taip, tai įmanoma). Kai kurios spaustuvės turi galimybę lipdukus ir išpjauti, tad jums net nereikės jų kirpti - tik išlupti iš bendro lapo ir klijuoti ant produktų. 


Jei niekada nesate naudoję spaustuvių paslaugų, štai kaip reikia teisingai užsakyti šią paslaugą, kad gautumėte tai, ko norite: 
 • Atsisiųskite mano failą į kompiuterį/telefoną (tai bus .pdf formato failas, pilnai ir teisingai paruoštas spausdinimui ir pjovimui). Failo reikia, nes turėsite jį tiesiogiai nusiųsti spaustuvei užsakinėjant paslaugą (nurodos į visokius įrašus kaip čia - netinka, reikia siųsti failą tiesiogiai).
 • Nepervardinkite failo. Aš užvadinau failą taip, kad ten būtų nurodyti visi parametrai, kurie reikalingi žinoti tiems, kas spausdins jūsų failą. Failo nepervadinkite ir nieko jo pavadinime nekeiskite. Antraip galite iš spaustuvės gauti klausimų, į kuriuos nežinosite atsakymų.
 • Susiraskite savo mieste spaustuvę, kuri teikia lipdukų spausdinimo paslaugą. Paprasčiausiai į paiešką google suveskite "lipdukų spausdinimas + jūsų miestas", pvz. "lipdukų spausdinimas Vilniuje". Tuomet, užsukite į jums artimiausios spaustuvės puslapį ir susiraskite kontaktus arba užpildykite užsakymo formą, jeigu ten tokia yra. Jei radote kontaktus, skambinkite arba rašykite laišką. 
 • Jei rašote laišką, štai ką nurodykite: Paminėkite, kad norite užsakyti lipdukų spaudą. Pasakykite, kad jūsų turimas maketas (failas, kurį iš manęs atsisiuntėte) yra A4 formato, norite pasigaminti lipdukus ir, jei yra galimybė, juos išpjauti. Nepamirškit prisegti prie laiško to failo, kurį atsisiuntėte. Taip pat paminėkite, kiek jums lapų lipdukų reikės. Viename lape lipdukų tilps tiek, kiek ir matote makete. Tai turėkite omenyje, kad jei norėsite jų daugiau, reikia paminėti, kad pvz. norite 5 lapų lipdukų. Bendraujant telefonu paminėkite viską ir paklauskite kokiu kontaktu reikia atsiųsti spaudos failą. 

Viskas labai paprasta, kadangi aprašiau labai išsamiai kiekvieną žingsnį atrodo, kad labai sudėtinga. 😃 Tačiau spausdinimo paslaugas teikia tokie pat žmonės kaip mes, todėl bendraukite, klauskite kas neaišku ir tikrai viskas pavyks. Kaina priklausys nuo spaustuvės ir nuo kieko, todėl užsakinėjant galite paklausti, kiek kainuos. 
FAILAI ATSISIUNTIMUI 

-
Paruošiau stilingus, kelių spalvų derinių lipdukus, todėl galite išsirinkti ir atsisiųsti labiausiai patinkantį arba pasiimti lapą, su visomis spalvomis iš karto - įvairovei. 😇 Lipduko dydis 3x3 cm, todėl tilps užklijuoti net ant labai mažo indelio.


Parsisiuntimas neturėtų kelti jokių problemų - atsidarote nuorodą, ignoruojate visus prašymus prisijungti ar registruotis. Spauskite "direct download" ir viskas, failas jus būsų telefone ar kompiuteryje. Dar įkeliu video, jei nesusitvarkytumėte. Ir kaip visada - jei kažkas neišeina, susisiekite su manimi ir aš jums padėsiu. 😎

Labai tikiuosi, kad pasinaudosite šiuo freebie ir atsispausdinsite lipdukų, kurie padės jums būti dar labiau organizuotoms ir naudoti kosmetiką saugiai bei atsakingai, saugoti save ir savo kūną! -
NEPAMIRŠKITE!
Lipdukus galite siųstis nemokamai ir dalintis su draugais, tačiau
draudžiama šiuos failus platinti kaip savo, redaguoti ir kitaip 
pažeisti mano autorines teises. Tai prilyginama nusikaltimui
ir galite būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn. 


O kaip tu seki savo naudojamų produktų galiojimo laiką?  😊

6 komentarai

 1. O kaip faina! Ačiū, išsisaugau 😁 jeigu sąžiningai, tai neseku. Dažnai dovanoju, parduodu kosmetiką, nes ji man atsibosta arba netinka. O šiaip turiu blogo įrašus, kuriuos parašau max per mėnesį nuo naudojimo pradžios (dažniausiai), tai atmetu tą mėnesį nuo datos ir tikrinu. O šiaip subaigiu viską anksčiau :D bet pasinaudosiu!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš irgi stengiuosi netinkamais produktais iš karto "atsikratyti", net pasitaiko, kad jau produktas labai skalsiai naudojasi ir ne kasdien, tai reikia pasekt šiek tiek, nes ne apie visus atsimenu kada atidariau.

   nėr už ką)

   Panaikinti
 2. Nu kokia nuostabi idėja - super! :)

  AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.