Jau patenkinta: Lookfantastic grožio dėžutė (gegužė)

2020 m. gegužės 11 d., pirmadienis


Jau gavau savo gegužės mėnesio Lookfantastic grožio dėžutę. Šį kartą jau laiku, viskas gerai, matau, kad siuntė iš Lenkijos, tai manau, kad dabar jau neturėtų vėluoti siuntos, jei nepablogės situacija su virusu ir vėl (labai tikiuos, kad ne). Jau dabar esu labai patenkinta jos turiniu, tokių dėžučių norėčiau ir ateityje - turinys įdomus ir visus dalykus norisi kuo greičiau išbandyti.

Kas dar neskaitėte, tai kovo ir balandžio dėžutėmis buvau šiek tiek nusivylusi ir gailėjaus, kad metams pirkau prenumeratą. Tačiau gegužės mėnesio dėžutė viską ištaisė.

Taigi, lendame į vidų.1  MAGN!TONE LONDON wipe out eco friendly microfibre cleansing cloth (vertė ~11.40€)
Kažką panašaus jau esu turėjusi, tai tikrai naudojau ir patiko, tik buvo labai maža ji, tai dažniausiai naudodavau akių makiažui pasivalyti, nes puikiai įveikdavo vandeniui atsparų tušą. Šis produktas daug didesnis, užteks visam veidui. O švelnumas... Dieve, nesu nieko švelnesnio lietus, nebent tik kūdikio užpakaliukas, haha. Be galo smagus dalykas, žinau, kad jos veikia, tad bus labai faina turėti tokį dalyką. Užskaitau.2  DR LIPP 100% natural moisturizing colour lip tint in sweet potato (vertė: ~3.40€) 
Gautas mėginuko (3 ml) dydis, tačiau aplamai gauti produktą lūpoms - užskaitau. Patinka man tokie, iki kol tai nėra kokios nors keistos spalvos lūpdažis, kurio niekada nesidėčiau. Kvapas labai cheminis ir nemalonus, konsistencija super lipni ir tiršta, tai žiūrėsim kaip čia jis naudosis.3  EYEKO mini eyebrow gel (vertė: ~11.40€)
Irgi gautas mažas, 4 ml dydis, pilna pakuotė - 8 ml. Buvau beveik įsitikinusi, kad bus bespalvis gelis, bet ne, turi tokią neprincipingą rudą spalvą savyje. Aplamai labai faina rast tokią priemonę, man patinka. Priemonės antakiams man patinka, o gelį antakiams jau galvojau įsigyti - dabar turėsiu mažą kiekį, galėsiu pasibandyt ar tikrai man jis reikalingas. Valio, užskaitau. Tik pilna laimė būtų, jei būtų jis bespalvis. Na, tačiau nemanau, kad labai ta spalva matysis - gelis toks peršviečiamai rudas.4  AVANT ultimate hyaluronic acid resufacing duo moisturiser (vertė: ~114.20€)
Dėžutės žvaigždė. Pilna pakuotė, tik dėžutėje ji supakuota į tubelę plastmasinę, o originaliai parduodama manau stikliniame inde. Nes gamintojas tai jau labai luxury brandas, kiekvienas produktas parduotuvėje labai brangus, tai bus labai labai įdomu išmėginti. Juolab, kad įdėtas pilnas produktas, mmm. Būtinai išmėginsiu ir parašysiu apžvalgą bloge, nes manau, kad bus įdomu ir jums sužinoti, ar tiek kainuojantis kremas turi kokių ypatingų savybių apart labai stilingos pakuotės. Kvepia gėlėm, ne pats maloniausias aromatas mano nosiai, bet čia ir ne kvepalai juk, viskas kontroliuojama.5  KORRES hydra-biome probiotic superdose face mask (vertė: ~10.70€)
Gauta 20 ml pamėginimui, pilna pakuotė - 100 ml. Kaip produktą gauti veido kaukę man malonu, nes mėgstu veido kaukes. Šiosios sudėtis tokia įdomi ir nekantrauju išmėginti. Šiek tiek tikrai atsiduoda kvapas graikišku jogurtu, bet nėra baisu tikrai. Rekomenduojama labai išsausėjusiai odai, kuriai reikia pagalbos ir nusiraminimo. Įdomu, užskaitau, patinka.6 BALANCE ME hyaluronic plumping mist (vertė: ~11.40€)
Purškiamas dalykėlis odai, kuris gražina jai drėgmę ir putlumą. Labai fainoje ir patogioje pakuotėje, gauta 10 ml (pilna pakuotė 30 ml). Man vienas patogiausių aplikavimo būdų yra purškimas - labai mėgstu veido ir kūno purškiklius, purškiklius plaukams, nes nereikia teptis rankų, pirštų. Pasipurški ir tiek. Dėl to mėgstu miglas ir hidrolatus veidui. Čia kažkas panašaus, tikrai bus sunaudota ir išpurkšta. Užskaitau.
Update: purkštukas sugedęs, tad sunaudoti reikės kažkokiu kitu būdų tepliojantis.


Taigi šį kartą man patiko kiekvienas dėžutėje rastas produktas, nei vieno nenoriu kur nors giliau nukišti ir visus norisi išbandyti tuojau pat. Visos dėžutės vertė šį kartą: ~162.50€. Suvokus, kad aš už ją sumokėjau tik 15€ - vau, esu patenkinta. Čia kol kas brangiausia dėžutė kokia esu gavus. O ir parinkti produktai padarė didžiausią įspūdį ir paliko mane labai laimingą visu turiniu. Valio! 😃Tiesa, nelabai kažkaip man patinka birželio mėnesio dėžutės sneak-peek... Lankstinukas rodo MOLTON BROWN dušo želę ir net nepilną pakuotę... 😒 Jeigu čia geriausias produktas, tai nežinau ko tikėtis aplamai iš tos dėžutės. Na, bet tikėsiuos geriausio.

Kodas 5% nuolaidai, jei pirksite dėžutę sau - ZUEN-R2


Kuris radinys šioje dėžutėje labiausiai sudomino tave? 

6 komentarai

 1. Dr. Lipp ir tas full size kremas. Dr. Lipp produkciją noriu išbandyti labai seniai, o kremas, nes kaina 🤣 bet ši tikrai atrodo geriausia! Laikau špygas už gerą birželį 😁

  AtsakytiPanaikinti
 2. Wow, šį kartą su dėžute tikrai pasisekė! ���� Net pati užsinorėjau užsisakyti, labai smagu tokios mini Kalėdos/gimtadienis kas mėnesį

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tikrai taip! 😁✨
   būtent dėl to ir užsisakiau, gali pabandyti dykų kurių pati niekada nesugalvotum įsigyti😁

   Panaikinti
 3. Gėda prisipažinti, bet aš niekada nesu pati pirkus tokio tipo dėžutės, tik dovanų vieną kartą gavus :o

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nieko negėda, aš pati tik nuo kovo prenumeruoju, kažkaip niekad nesusimąstydavau bet šiemet kažkaip užėjo durnumas 🙃

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.