Mėginu TikTok makiažo patarimus - veikia ar ne?

2020 m. gegužės 8 d., penktadienis


Makiažo patarimų yra visokiausių, tad tikrai nemanau, kad yra tik vienas, visose knygose aprašytas dalykas, kurio privalu laikytis. Mes visos tokios skirtingos, visi produktai rinkoje tokie skirtingi, viskas taip skiriasi, kad vienintelio sutarimo, manau, nėra. Todėl merginos neretai dalijasi patarimais, kurie veikia joms. Šiandien išmėginau keletą patarimų, kuriuso radau TikTok tinkle. Kas nežinote, TikTok - trumpų video soc. tinklas, kurio pagrindas - šokiai ir lip syncing. Tačiau be šitų dalykų yra dar įvairaus turinio - tarp jų ir makiažo patarimai.

Išsirinkau keletą labiausiai sudominusių patarimų.1  PATARIMAS: Aplikuoti highlighterį ne su šepetėliu, o su šlapia makiažo kempinėle, kad būtų mažiau pastebimas, neatrodytų "cakey". Žodžiu, natūralesnis vaizdas.
AR VEIKIA: Taip.
KOMENTARAS: Tai pirmiausia ant rankos aplikavau pudros ir užfiksavau kompaktine - lygiai taip, kaip daryčiau su veidu. Viršutinė juostelė - aplikavau su šepetėliu, kaip įprastai. Apatinė - su šlapiu blenderiu. Pastebėjau tik tiek, kad aplikuojant su drėgna kempinėle - highligteris tampa intensyvesnis ir jo, mažiau išlieka dulkelių ant odos. Ko gero ir geriau sukimba su oda, nes laikosi ilgiau.


2  PATARIMAS: Kad blakstienos būtų ilgesnės ir riestesnės: pakaitinti blakstienų rietiklį, užriesti blakstienas, padažyti ploną sluoksnį tušu, tada su plaukų džiovintuvu pakaitinti blakstienas iš apačios (užsimerkus) ir tada vėl padažyti antru sluoksniu tušo.
AR VEIKIA: Taip.
KOMENTARAS: Jau iš karto matosi, kad veiks patarimas, nes čia elementarus plaukų (šiuo atveju blakstienų) formavimas. Tačiau labai pavojinga, karštas oras į veidą, nemalonu, akys ašaroja... Veikia, blakstienos užsiriečia ir ilgiau užriestos išlieka, tačiau nei laiko sutaupo, nei šiaip patogu užsiimti. Nekartočiau.


3  PATARIMAS: Veido dažymas kitokia tvarka, kad oda atrodytų tarsi nušlifuota ir tarsi su "grožio filtru": pirmiausia sudrėkinti odą, tuomet plonu sluoksniu padengti biria/kompaktine pudra, tada - užsipurkšti makiažo fiksatoriaus ir palaukti, kol šis sudžius. Tuomet - aplikuoti primerį ir ant galo - skysta pudra.
AR VEIKIA: Iš dalies.
KOMENTARAS: Kad oda atrdytų kažkaip ypatingai su tokia technika nepastebėjau. Atrodo taip pat, kaip visada, kai dažausi kitokia tvarka. Kad veikia iš dalies - veikia riebiaodėms. Sudrėkinus veidą ir aplikavus sausą pusrą prieš šlapią - padidėja išsilaikymo laikas, nes sausa pudra sugeria riebaliukų perteklių nuo veido ir jį nusausina. Sausiaodėms iš viso šios technikos nerekomenduoju, manau, kad po tokio aplikavimo veidas atrodytų labai išdžiuvęs ir pudruotas.< Kairė pusė - natūrali plaukų linija / Dešinė pusė - koreguota plaukų linija >

4  PATARIMAS:
Plaukų linijos taisymas užpildant plaukų spalvos šešėliais tarpus.
AR VEIKIA: Iš dalies.
KOMENTARAS: Galima ginčytis ant kiek natūraliai tai atrodo. Aš pabandžiau savo plaukų augimo liniją pataisyti su rudu, panašiu į savo plaukų spalvą šešėliu. Kas tai darytų, klausiate, kiekvieną dieną pieštų plaukų augimo liniją? Tos pačios likimo draugės, kurios piešiasi ir ryškinasi antakius. Juk tai darome kasdien. Man šis patarimas patiko, senas, bet buvau primiršusi. Užpildyti tarpus, kur plonesni plaukai ir šviečia skalpas - ok, bet nauja linija kažkaip atrodo nekaip. Nebent tik nuotraukose ok. Be to, nelabai įsivaizduoju kaip šviesiaplaukėms reikėtų tai padaryti. Manau, būtų labai matoma, kad prispalvinta.< Prieš / Rezultatas >

5  PATARIMAS: Antakių dažymas toms, kurios nemoka/nemėgsta arba neturi antakių šepetėlio prie savęs: aplikuojame šešėlius su puriu šepetėliu tiesiog ant viso antakio, o formą išgauname su servetėle apvalę aplinkui.
AR VEIKIA: Taip.
KOMENTARAS: Tik reiktų tai daryti dar neturint užsidėjus nieko ant savo veido, nes kai braukiame šešėlius, tai braukiame viską - ir pudrą. O šiaip - išėjo gan gražiai apibraukti ir pasidažyti antakius tokiu būdu, tai jeigu kada bus nelaimė - žinosiu ką daryti. O šiaip kasdienai nesirinkčiau, nes man labiau patinka gelis ir kirstas šepetėlis, tvarkingi ir plonesni antakiai nei kad kaip gavosi čia - tokie naturalūs, tik ryškesni.
6  PATARIMAS: Netikros, tačiau natūraliai atrodančios strazdanos: sumaišyti šiek tiek makiažo fiksatoriaus (skysto) su bronzeriu arba kitu rudu šešėliu, įmerkti purų šepetėlį ir pataškyti tiesiog ant veido.
AR VEIKIA: Taip.
KOMENTARAS: Labai geras, pačios natūraliausios strazdanos, kurias kada nors esu užsipiešusi sau, Negalvojau, kad suveiks. Tik labai sunku buvo apsitaškyti veidą - apsitaškiau ir plaukus, ir kaklą, ir palaidinę - viską. Tai įspėju naudoti mažesnį purų šepetėlį ir nevilkėti tuo metu baltų palaidinių, haha.7  PATARIMAS: Lūpų kontūravimas, kad jos atrodytų didesnės: pratęsti lūpų kampučius su lūpų pieštuku, aplink lūpas - patamsinti kontūravimo priemone ir viršuje lūpos - pašviesinti highlighteriu. Naudoti ne matinį lūpdažį.
AR VEIKIA: Taip.
KOMENTARAS: Ši lūpų kontūravimo technika jau ne naujiena - lūpų pieštukas, tamsinimai ir šviesinimai. Kas naujo šiame patarime tai tas, kad šiek tiek dapieši ir ištempi lūpų kampučius ir lūpos atrodo, įgauna daug daugiau apimties. Tai veikia, viskas čiki, pabandykit.


8  PATARIMAS: Kad būtų lengviau pasidažyti vidinius akių kampučius: ant nosies prie kampučių užsidėti plaukų segtuką (bobby pin), taip oda išsitemps ir bus lengviau pasidažyti.
AR VEIKIA: Ne.
KOMENTARAS: Man nesuveikė. Nesilaiko tas bobby pin ant tos nosies, nelabai ir tą odą man patraukė, vistiek turėjau laikyti segtuką, kaip ir turėčiau patempti vidinių kampučių odą, kad pasidažyti. Nesąmonė šitas patarimas, mano gal nosis kažkokia kitokia.9  PATARIMAS: Kaip pasidaryti savo skystą highligterį: pagremžti blizgančio norimo šešėlio ar highlighterio ir sumaišyti su lašeliu turimo serumo veidui.
AR VEIKIA: Iš dalies.
KOMENTARAS: Labai greitai sudžiuvo. Spėjau aplikuoti tik ant vieno skruostikaulio ir ant rankos buvęs skystas highlighteris dingo, nes tiesiog susigėrė į odą serumas. Tai rekomenduoju maišyti kokiam nors indelyje ir aplikuoti labai greit ant odos. Blizga nelabai intensyviai, tai natūraliam įvaizdžiui tik.10  PATARIMAS: Kaip greitai ir lengvai nuvalyti savo šešėlių palečių paviršių: pasiimti plokščiu ir lygiu paviršiumi kokį daiktą (naudojau kompaktinės pudros pakuotę), uždėti ant jo servetėlę ir "pravažiuoti" per paletės paviršių.
AR VEIKIA: Taip.
KOMENTARAS: Veikia, labai patogu, nusivalo viskas nesiliečiant prie šešėlių - puikus patarimas.


Viskas. Buvo labai smagu išbandyti visus patarimus. Tikrai pasilieku palečių valymo patarimą, nes jis genialus. Taip pat patiko ir netikrų strazdanų hackas - atrodo labai gražiai. Ir highligterį, ko gero, dabar visada aplikuosiu drėgna kempinėle. Daugiau kaip ir nieko neprisijaukinau, o kai kurie gi net neveikia, tai... 😄 Tikiuosi, kad buvo įdomu ir kad pasiimsit kokį patarimą ir sau pačios!


O gal tu turi kokį labai gerą patarimą ir gali pasidalinti? 😎
Aš turiu, dalinsiuosi jais reguliariai savo instagrame, tai jei dar neseki, @d.dalmantaite 

2 komentarai

  1. Oo, palečių valymas! Taip užsiknisu visada 😁 būtinai išbandysiu. Strazdanas turiu savo, tad neaktualu. O dėl highlighter'io - pabandysiu ir šitą, super. O kiti man neaktualūs arba neveikia :D ir lūpomis nesiskundžiu, ir su blakstienomis tiek nesiknisiu :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. pažadu, kad su paletėm nebeužsiknisi :D aš jų net nevalydavau - per daug darbo dėl to, kad po kelių kartų naudojimo vėl tas pats bus. :D o dabar - game changed. :D

      Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.