Radau pincetą arba Lookfantastic grožio dėžutė (balandis)

2020 m. gegužės 2 d., šeštadienis


Mano pažintis su Lookfantastic grožio dėžute prasidėjo nekaip, tačiau esu daug labiau patenkinta dabar kovo mėnesio turiniu, nei balandžio. 😁 Na, regis, gali būti ir blogiau. Balandžio mėnesio dėžutė jau atėjo greičiau, nei kovo, tai manau, kad logistika įsibėgėja ir viskas tuojau vėl bus normaliai, kaip buvę.

Taigi mano asmeninė šios dėžutės "žvaigdžė" didžiausiose kabutėse - pincetas. Bet apie viską iš pradžių, ok? 😏

Visas turinys:1   BELLAPIERRE peach blossom palette (vertė: ~33€)
Žinokit, čia tikroji šios dėžutės žvaigždė, tačiau man visai nepatiko ir nenustebino. 33€ už 4 spalvas, kurios net nėra tokios pigmentuotos, kaip sako gamintojas (matinė visai nieko verta). Spalvos gražios, derinukas labai vasariškas, šiltas ir gaivus, tačiau šešėliai sausi ir birūs, be to, dar neturėjau šešėlių su tokiu dideliu kiekiu produkto - ta prasme produkto milžiniškas stačiakampis. Aišku, nežinau ant kiek jis storas. Primena visokias kontūravimo paletes ir pan. Kaip ir minėjau - pigmentacija nenustebino. Norint tokių atspalvių, milijoną kartų labiau rekomenduoju nusipirkti Loreal Cherry my cheri paletę - ji labai pigmentuota, didesnis spalvų pasirinkimas (net 16), puikiai sklaidosi ir gerai išsilaiko. Aplamai tokį produktą kaip šešėlių paletė rasti patiko.

2   ERNO LAZLO hydraphel skin supplement (mėginukas 15 ml, vertė: ~6.40€)
Be alkoholinis odos tonikas. Bandžiau dar tik kartą, oda nesudirgo, tikrai gan pasimaitino ir buvo padrėkinta. Ši priemonė skirta sausai ir jautriai odai, tad pasirodė tikrai švelni ir jai tinkama.

3   AMELIORATE transforming body lotion (mėginukas, 30 ml, vertė: ~4.5€)
Aprašomas kaip sukurtas specialiai odai, kuri kenčia nuo Keratosis Pilaris (odos būklė, kai ji sausa, nelygi ir tarsi paberta, aš manau, kad čia ta vadinamoji "žąsies oda", pataisykit, jei klystu). Kūno losjonas praturtintas pieno rūgštimi, kuri atlieka šveičiamąją funkciją odai ir leidžia jai atsinaujinti. Tokios problemos manęs nekankina, tačiau pabandysiu panaudoti ant kitų kūno sausų vietų - alkūnių, kelių, kulnų. Pažiūrėsim.

4   STARSKIN 100% camelia 2-step oil sheet mask (vertė: ~10.30€)
Lakštinė kaukė. Ok, man jos patinka - su tokiomis kaukėmis mažai vargo ir žaidimo, nieko nereikia nusiplauti, panaudojai ir išmetei. Kol kas dar nenaudojau, laukiu, kol oda paprašys jau kažko, nes dabar tai tokia sudirgus, kad nebežinau ir ką tept bei ką daryt. Gal šita ramunėlių kaukė ją ir nuramintų. Bet jos sudėty matau ingredientą, kuris man galimai ir sudirgino odą (niacinamidas), tai vis dėl to luktelsiu.

5   MINETAN coffee scrub (30 g, vertė: ~11.40€)
Šveitiklis - geras dalykas, bet rasti kavos šveitiklį nusivyliau, nes jis - vienas iš lengviausių, ką gali pasidaryt ir pati namuose - tik turėk maltos kavos. Sunaudosiu, bet daugiau nenorėčiau rast tokio produkto.

6  VINTAGE COSMETICS COMPANY tweezers (vertė: ~9.10€)
Tai gerai, kad bent jau geras tas pincetas. Gerai peša. 😂

Viskas, visas turinys, standartiškai - 6 produktai. Bendra mano apskaičiavimais vertė: ~74.70€. Primenu, kad dėžutė kainuoja ~15€ jei užsakote visų metų prenumeratą ir 17 eurų, jei renkatės mėnesinę. Ir kas man šovė į galvą sutaupyt 2 eurus ir nusipirkt metinę? Negaliu atsistebėt, vajetau. 😃  Tačiau jau susitaikiau su tuo, kad dėžutė labiau reklaminė ir skirta tokiems mėginiams, tad viskas ok.

Kodas 5% nuolaidai - ZUEN-R2 Kas tau pasirodė įdomiausia pabandyti iš šios dėžutės? 
Tikiu, kad pincetas atkrenta. 😂

4 komentarai

  1. Kaip nekenčiu visokių pincetų ir šepečių grožio dėžėse. Tikrai ne kokia. Tuo tarpu kovo man net labai faina atrodo.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Blemba, nu o man tas pincetas super būtų :D pincetas ir veido kaukė. Kūno šveitiklis jo, per paprastas, tonikai ir kūno kremai nėra mano didžioji meilė, o paletės spalvos gražios, bet jei prastos 🤦‍♀️

    AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.