Transformuoju spaudžiančius batus į stilingas tapkutes

2020 m. gegužės 12 d., antradienis


Nesu žmogus, kuriam labai patinka diy projektai ir nesu tas žmogus, kuris tuos diy projektus moka įgyvendinti labai kruopščiai, tačiau kartais užeina noras ką nors sukonstruoti, paredaguoti ar transformuoti. Kaip tik tas noras aplankė ir šį kartą - sugalvojau paeksperimentuoti ir pabandyti nesėkmingus pirkinius paversti sėkmingais.

Taigi.

Iš Vinted pirkau pavasarinius/vasarinius batus ir taip jau nutiko, kad kai perki nesimatuojant - gali prašauti. Aš prašoviau labai - 4 poros batų ir nei vienos negaliu nešioti: trys poros per ankštos, o viena - čiut didelė ir trina. Tie per ankšti batai, atrodo, būtų čiut laisvesni ir sunešiočiau. Bet kai ankštoki, baisu net kur tolėliau nuo spintos ir nueiti - baisu grįžti su žaizdomis. Žinau, kad dabar labai madinga tapkutės, mulės ir panašaus tipo batai. Įsimovusi per ankštus batus su užlenktom pakulnėm pastebėjau, kad iš jų išeitų gan geros tapkutės, nes pakankamai yra medžiagos, kad laikytųsi batas patogiai tik ties pirštais ir priekine pėdų dalimi. Nu ir ką, sumaniau - tų batų aš visvien nesunešiosiu, nes ankštoki, o įkėliau į Vinted spintą ir jau porą savaičių niekas nesusidomėjo, nors ir atidavinėjau batų poras viso labo po šešis eurus. Nu ir ką, reiškia lemta pasilikti juos. Kadangi ir pati už visas poras mokėjau iki 10 eurų, tai nebuvo gaila ir sugadinti, jei mano eksperimentas nesigaus.Taigi pasiėmiau dvi poras batų, kurias nusprendžiau transformuoti į tapkutes. Ieškojau peiliuko, tačiau neradau ir neprisimenu kur nukišau, tad teko vargti su žirklėmis. Maniau, kad su peiliuku gausis lygiau pašalinti bato dalį, kuri nebereikalinga. Tačiau kaip ir minėjau neradau, o eiti ir nusipirkti sutingėjau.

Viskas ką dariau labai paprasta - tiesiog pašalinau užkulnes abiejų porų. Išramčiau, aišku ir tolygiai nesugebėjau nukirpti, nes mano abi rankos kairės, kai kalbame apie tokius darbus. 😄 Kiek įmanoma palyginau, kai kur atrodo tikrai klaikiai vidpadis, tačiau kai įsigysiu peiliuką, apdailinsiu kraštelius ir bus puiku. Nes galiu pasakyti, kad eskperimentas pavyko. Batų medžiaga buvo nestora ir leidosi kerpama, tai padaryti nebuvo labai sunku (taip, Dovile, kai kerpi netiesiai ir kapotai, tai aišku lengva).Tapkutes pasidariau, rezultatas patenkinamas, naujo modelio batai nekrenta nuo kojų ir yra šimtą kartų patogesni, atviresni bei labiau tinkami šiltiems orams, kai pėdos nori oro. Esu patenkinta eksperimentu, tik kitą kartą darydama tokius dalykus pasirinkčiau iš karto tinkamas priemones ir viską daryčiau lėčiau bei kruopščiau - po to mažiau taisymo. O kas svarbiausia iš viso šito - batų neišmesiu ir sunešiosiu! Jau ir taip pirkau iš antrų rankų, bet dar ir patransformavau pagal save, kad nereiktų išmesti.

Esu labai patenkinta!

Kaip tu manai, pavyko transformacija? 

4 komentarai

  1. Nerealiai! 😁 gaila, kad nemėgstu namuose nieko ant kojų, tikrai lėkčiau įsigyt kažką pigaus vien pabandymui. O nekenčiu net kojinių! :D o pvz pėdkelnėms visada esu alergiška, nuo vaikystės nemėgstu

    AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.