Lieknėju toliau: kalorijų skaičiavimo dienoraštis (birželis)

2020 m. liepos 1 d., trečiadienis


Niu ką, naujas mėnuo, vasaros pirmoji diena. Oras nelepina, tačiau reikia tikėtis geriausio. Pradedu antrą mėnesį protarpinio badavimo ir kalorijų skaičiavimo. Taip pat nuo šio mėnesio įjungiu ir pasivaikščiojimus bei važinėjimus riedučiais - t.y. daugiau fizinio aktyvumo, nes pirmiesiems kilogramas nukritus labai greit, kiti krenta lėčiau. Kaip man sekėsi gegužės mėnesį prisiminti galite šiame įraše, na, o dabar - pirmyn į lieknėjimo kelionę toliau. Šį mėn. pradedu su 69 kg svarstyklėse.

2020, Birželio 1 d. 
Mielas dienorašti,
šiandien pabudusi labai buvau alkana, todėl su kava skanavau sumuštinį! Paprastą - duona + sviestas + sūris. Bet supratau vėl - pusryčiai man nepatinka. Man reikia protarpinio badavimo, nes jis padeda ilgiau išlikti sočiai su sunaudojamu kalorijų kiekiu per dieną ir padeda neviršyti to, todėl grąžinu šį ritualą - valgymas tik nuo 13 h iki 19 h. Tik švelnesnis (turiu omeny, kad kavą su pienu gersiu, nors šiaip galima tik vandenį - jokių kalorijų). Nors, kaip ir išsiaiškinau aną mėnesį - protarpinis badavimas nepadeda numesti svorio tiesiogiai, jis vistiek prisideda prie to kitais būdais. Pietums kepiau du kiaušinius ir skanavau su pusele avokado bei daržovėmis. Supratau, kad du kiaušiniai man buvo šiek tiek per daug, todėl kitą kartą - tik vieną. Arba du, bet be sūrio. Jau ~750 kalorijų suvartota. Vakarienei liko apie 400, pats tas. O vakarienei valgiau žuvies pirštelius - man labai skanu. Ėmiau Viči premium šį kartą, 100 g - tik 190 kalorijų. ✌ Gardinau sūriu, daržovėmis. Desertui - arbūzo ir juodo šokolado porą gabaliukų. Viso - ~1189 kal. Šiandien ir ryt žadu pasidaryti daugiau darbų, kad rytoj vakaras būtų laisvas ir galėčiau išeiti pajudėti (jei leis oras tik).


2020, Birželio 2 d. 
Mielas dienorašti,
šiandien pusryčiams - kava su pienu. Dabar geriu su vaniliniu sojų pienu - labai skanu! Labiau kaloringas, bet labai skanų skonį priduoda kavai. Pietums kepiau šokoladinius bananų blynus su avižomis. Receptas toks pat kaip visad - maltos avižos + bananas + kiaušinis + cinamonas, tik dabar dar įdėjau šaukštelį kakavos. Nelabai ji jutosi išties, skonis buvo toks pat kaip ir paprastai kepčiau, tad daugiau nebedėsiu - kam tos papildomos kalorijos, turint omeny, kai kakavos 100 g jų turi apie 450. 😁 Vakarienei valgiau jau klasika tapusį patiekalą - salotas su liesu natūraliu jogurtu ir keptą vištieną su sūriu bei pilno grūdo makaronais. Prisiekiu, tas salotas galėčiau valgyti kasdien ir nepabostų. Šį kartą dariau iš salotų lapų + špinatai + brokolis + agurkas + pomidoras, t.y. iš daržovių, kurias tik turėjau šaldytuve. Buvo labai skanu, pačios mėgstamiausios tokios vakarienės. Desertui - vienas gabaliukas juodo šokolado su arbata. Ir viskas, dienos norma pasiekta ir neviršyta.

2020, Birželio 3 d. 
Mielas dienorašti,
rytas vėl prasidėjo kavos su pienu puodeliu. Oras už lango - tikrai ne vasariškas, apsiniaukę, vėsa skverbiasi į namus pro atvirą langą. Dar viliuosi, kad greitai orai pasikeis į gerą.
Deja, vakare dar pradėjo lyti ir apniuko visai. Pietums skanavau sumuštinius. Jei pati nebūčiau jų konstravus ir skaičiavus kiek kalorijų jie turi, tikrai nebūčiau pasakius, kad trys sumuštiniai - ~700 kalorijų. 👌 Tokie buvo sotūs mano pietūs. Soti buvo ir vakarienė. Šiandien pagaliau gavome orkaitę, tai kepėme maistą. Kadangi nebuvome nieko pasiruošę iš anksto, naują daiktą išbandėme tiesiog kepdami vištieną su daržovėmis. Šiek tiek padauginau šiandien - bendroje sumoje ~1330 kalorijų, bet čia kaltinu pernelyg kaloringus pietus, kurie nebuvo jau tokie sotūs (link vakarienės jau urzgė skrandis nevaikiškai). Žodžiu, viskas gerai, bet dar nepradėjau judėt. Rytoj planuoju skirti valandą, pusantros ir pasivaikščioti - turiu rasti tam laiko, kitaip nieko nebus, nes svoris kol kas stovi vietoje ir nejuda, jau pradeda nebemotyvuoti...

2020, Birželio 5 d. 
Mielas dienorašti,
vakar kažkaip išvargau ir nebespėjau parašyti, bet prisiverčiau vakar nueiti net 11 tūkst. žingsnių! Nuekliavau iki bibliotekos, nes jau seniai planavau, atidaviau perskaitytas, pasiėmiau naujų knygų. Oras leido, tai vaikštinėjau nemažai. Kalorijų kiekio neviršijau ir nors tarptautinė spurgų diena yra šiandien, jas skaniai valgiau vakar. O vakarienei vakar viriau bulvių košę ir skanavau su daržovėmis keptomis. Spurgų receptą dalinausi instagrame, bet jei nematei, jis labai paprastas ir yra išsaugotas mano instagramo highlighte "Apie maistą". Pachekink!

O šiandienos rytą pradėjau nuo savo mylimiausios skaniausios varškytės su kava. Pietums valgiau tortiliją. Iš namie rastų ingredientų: tortilija + kečupas + avinžirniai + cukinija + sūris + paprika, skanavau užsikasdama agurkais Buvo be galo skanu, bet palyginti kaloringa - 400 kalorijų. Dasimušau sumuštiniu su riešutų sviestu ir bananu bei išgėriau arbatos. Supratau, kad visiškai paleidau protarpinį badavimą kasdien, kadangi artėja mėnesinės ir nors nemėgstu pusryčių, tomis dienomis ryju ir juos. 😁 Tai tik prižiūrių kalorijų deficitą, kad neapsivalgyt per daug. Iki dabar turiu surinkusi ~624 kalorijas, o kai draugas grįš eisime į miestą alaus ir ką nors užkąsti, tai tikriausiai šiek tiek viršysiu 1200 normą. Pasisvėriau šiandien - 68,4 kg. Bet kai ryte sveriuos, visad mažiau sveriu, dėl to ir patinka ryte svertis. 😂

2020, Birželio 7 d. 
Mielas dienorašti,
vakar kepėme apelsinų pyragą! Gavosi labai labai skanus, būtinai kepsiu kada dar kartą. Jei reikia recepto, parašykite komentaruose, būtinai pasidalinsiu. 1 gabaliukas pyrago gavosi ~100 kalorijų. Nemažai, bet nėra ko čia pyragiukais piktnaudžiauti. Vakarienei dariau naminius burgerius, buvo taip pat labai skanu, mėgstu burgerius su vištiena, kečupu ir daržovėmis - pasaka. Vakare ėjome pasivaikščioti ir nuėjau 12 tūkst. žingsnių.

Šiandien orkaitėje kepėme vištienos šlaunelių mėsą, skanavau su grikiais ir salotomis su natūraliu jogurtu. Taip pat plaukiau pieno kokteilį: migdolų pienas + pusė banano + pusė kivio + šaukštelis kakavos. Gavosi šaltas šokoladinis gėrimas ~130 kalorijų. Jau suvalgyta ~736 kalorijų šiandien, tai dieną žadu pabaigti su vaisiais, o vakarienei - proteininis batonėlis. Aplamai galvojau nuo šiandien iki ryt daryti 24 valandų badavimo laikotarpį, nes kažkaip jau atrodo, trūksta to išsivalymo, tačiau kai draugas namie, jis valgo, o aš ne, labai sunku atsilaikyti. Todėl nukelsiu šį dalyką kitam kartui. Be to, šiandien 15 minučių pasivoliojau ant kilimėlio - prasitampiau, padariau keletą pratimų pilvo presui.

Dar pavyko vakare išeiti pasivaikščioti ir nueiti 10 tūkst. žingsnių! Kalorijų neviršijau šiandienos, tai dar biškeli sudeginau, viskas puikiai.

2020, Birželio 8 d. 
Mielas dienorašti,
šiandien neviršijau 1200 kcal per dieną, nuėjau 9 tūkst. žingsnių ir pusvalandį važinėjau riedučiais. Pusryčiams gėriau šaltą migdolų pieno kokteilį, pietums kepiau lietinius blynus su varške, o vakarienei - varškėčiai kepti su salotomis, desertui - bananas, kivis ir pusė obuolio. Svoris laikosi ir nenori kristi jau žemiau. Šiandien svėriaus, nes vis neiškenčiu palaukt bent savaitę, bet laikosi bjaurybė. Be to, artėja moteriškos dienos, tai jaučiuosi išsipūtusi ir stora. 😂 Aldėja dar pasidalino įrašu apie daržovių čipsus, tai užsisakiau ir aš. Kaip aš pasiilgau čipsų, kad jūs žinotumėt...

2020, Birželio 9 d. 
Mielas dienorašti,
šiandien rytą pradėjau apsipirkinėjimu ir savo mėgstamiausio vaikystės saldėsio gamyba. O tas saldėsis labai paprastas - arbatiniai sausainiai, pertepti varške. Skanu be galo, bet ir kaloringa, vienas perteptas sausainiukas gavosi ~130 kalorijų, tad reikės saikingai skanauti. Pietums valgiau baltą daržovinę duoną + avokado užtepėlė (sutryniau avokadą, idėjau druskos, pipirų),pagardinau pomidorais, pasipjausčiau agurko, ridiko. Vakarienei pasidariau šaltibarščių su virtomis bulvėmis - skanus vasaros patiekalas. Ir, žinoma, paragavau porą perteptų sausainiukų - skanu be galo, kaip ir sakiau! Kalorijų neviršijau, tačiau ir svorio kritimu pasigirti nebegaliu - sustojo. Šiandien deja turiu pasidarbuoti prie kompo ir negaliu išeiti pasivaikščioti. Na, nebent vėlai vėlai vakare, bet gi žinot, kokie jau ten pasivaikščiojimai, o jei dar draugo neištempsiu, tai bijau viena. Žodžiu, pasidžiaugiau 5 kg per mėnesį, o dabar po kelis šimtus gramų per savaitę teks pasitenkinti. Vieną rytą svėriau 68,4 kg, čia buvo rekordas kol kas, dabar svarstyklės rodo tai 69, tai 68,7 tai dar kokį keistą skaičių. Žinau, žinau, kad per daug noriu, kad per dieną nukristų kilgramas. Pati dabar save prigavau, kad nusišneku. Pasisversiu dabar tik už savaitės, kitą antradienį.

2020, Birželio 10 d. 
Mielas dienorašti,
rytą pradėjau su kava ir perteptu varške sausainiuku. Be galo skanu, nenustosiu to kartoti, būtinai reikės pasidaryti dar! Pietums - vakarykščių šaltibarščių dubenėlis + pora bulvių ir keptos vištienos 90 g su sūriu. Prikirtau kaip reikalas, jau sąskaitoje ~700 kalorijų, tai dar liko ~500 šiandien. Vakarienei valgiau avocado toast - tiesiog paskrudinta balta duona, ant kurios užtepiau su druska ir pipirais sutrintą pusę nulupto avokado. Gardinau riekele sūrio, pomidorais, šalia pasipjausčiau pora ridikėlių ir agurką. Buvo be galo skanu! Būtinai kartosiu dar. Vakare jau buvau pasibaigusi visus darbus, tai išėjau pasivaikščioti ir praėjau kiek daugiau nei 10 tūkst. žingsnių. Vaikščiodama suvalgiau vaisinių ledų 80 ml. Vaisiniai ledai gelbėja. Nors ten ir daug cukraus, prie 100 g - ~ 80 kcal, tai vis geriau, nei grietininiai ar su vafliu. Galiu mėgautis be didelės sąžinės graužaties. Rytoj vakare važiuosime su draugu į Trakus ir ten praleisime savaitgalį. Aldėja rekomendavo paragauti kibiną su šokoladu, tai nusidėjimas jau garantuotas. 😂 O šiaip planuojame vaikščiotis ir išsinuomoti dviračius, tad judėjimo nusimato ir kavinėse suvalgyti maistai, tikiuosi, bus padeginti.

2020, Birželio 11 d. 
Mielas dienorašti,
šiandien pietums valgiau keptą vištieną su daržovėmis, nes nieko neišmąsčiau daugiau ir šiaip reikėjo sunaudoti šaldytuve esančius produktus, nes savaitgalį išvykstame. O kadangi nenorėjau ir šaldytuve palikti viso brokolio, tai vakarienei - trinta brokolių sriuba. Į ją visad įmaišau porą bulvių - labai skanu! Sotu, bet nekaloringa, skanu, bet nekaloringa - šitas derinys labai puikus. 👌 Praėjau tik 5,3 tūkst. žingsnių šiandien, tai nekažkas, tačiau vis geriau, negu nieko!

2020, Birželio 14 d. 
Mielas dienorašti,
šiandien grįžau iš po savaitgalio Trakuose. Maisto buvo įvairaus ir tikrai ne sveikiausio - nuo alaus su kepta duona iki kibinų su šokoladu. Dar teko valgyti ir kebabą, ko prisižadėjau po šio karto niekada neberagauti - nei skanu, nei skrandžiui patiko, nei savijauta gera. Žodžiu, toks maistas ne man, paliksiu tiems, kam tinka ir patinka. Ant svarstyklių lipti bijau, tai dabar reikės vėl atsigavinėti, grįžti į ritmą - atostogos baigėsi, reiktų maisto valgymo nebetraktuoti gyvenime kaip pramogos, nes nieko gero iš to nebūna. Beje, šeštadienį sumušau rekordą ir nukeliavau 26 tūkst. žingsnių! Bent dėl to didžiuojuosi, nes sudėjus visus tapu tapu per savaitgalį, būtų kokie ~35 tūkst., kas tikrai nėra judėjimo kiekis, kuris pas mane pasitaiko dažnai. Žodžiu, vėl nutrūkau nuo pavadžio, tai grįžus namo prisirišau ir varom toliau.

2020, Birželio 15 d. 
Mielas dienorašti,
šiandien kalorijų normos neviršijau, valgiau pietums tortiliją su cukinija, avinžirniais, sūriu. Vakarienei viriausi pilno grūdo spagečius, išsiviriau šiek tiek brokolio. Įprasta diena kaip visos, nebesiautėjau, užkandžiams suvalgiau 1 nektariną. Ar yra kas dar, be manęs, labiau mėgsta kietus ir ne iki galo panokusius nektarinus labiau, nei minkštus? 😄 Savaitės gale žadu pasisverti - jau reiktų pamatyt bent kelių šimtų gramų rezultatą, nes kitaip bus liūdesėlis.

2020, Birželio 16 d. 
Mielas dienorašti,
prasidėjo TOS DIENOS, tai jaučiuosi kaip viską suvalgyti norintis monstras. Net rožinė kiaulė taupyklė ant spintelės atrodė kaip skanus bubble-gum skonio desertas. 😂 Nu ir aišku, šiek tiek neatsilaikiau tam alkiui - viršijau ~200 kcal savo normą. Pietums kepiausi blynus, o vakarienei - sukau trotiliją. Bet, žinokit tarpuose tarp jų buvo ir nektarinas, ir sumuštinis su riešutų sviestu, ir vaisinių ledų porcija ir 20 g čipsų. Žodžiu, kaip ir norėjau - pavalgiau. Ai dar pamiršau paminėt, kad valgiau du agurkus su šaukšteliu natūralaus jogurto. Nu niekaip nėjo susitvarkyt su tuo noru valgyti, o dar ir visa dėžė traškučių stovi namuose. Bet dar palygintai gerai atsilaikiau, viršijau ne tiek jau daug. Guodžia tik tai. Penktadienį sversiuos. Bijau, kad pamatysiu tą patį skaičių, nes svoris svyruoja, šokinėja. Diena tokia crazy, kas liečia valgymą, bet tik dėl to, kad kankino spazmai ir nieko neveikiau per dieną - tai nebuvo kur dėmesio nukreipt. Vat taip ir š gaunas. Ryt neleisiu sau taip. Ryte dar keliauju į darbo pokalbį (atsibodo namie dirbt, haha), tai grįšiu tik pietų, po to stengsiuos eit užsiimt dalykais, kad nevalgyt čia visą dieną, ha.

2020, Birželio 18 d. 
Mielas dienorašti,
vakar buvo tokia užimta diena... nuo ryto lėkiau į daarbo pokalbį, vėliau - šiek tiek šopintis. Galų gale grįžau ir greit užkandau. Kadangi turėjau keptos vištienos šaldytuve, o gamintis - visiškai tingėjau, tai vėl susisukau tortiliją - greita ir skanu - sudedi ką nori, susuki, pašildai ir skanauji. Vakarienei valgiau hematogeną ir arbūzą. Tokia karšta diena buvo. Šiandien irgi karšta, bet pusryčiams atsigėriau kavos. Pietums skanavau avokadų toast'us - labai skanu ir sotu. Sočiai privalgiau, kad net atėjus vakarienei, nelabai norėjau valgyt. Vakarienei dariausi salotas su natūraliu jogurtu ir kepiau kiaušinį. Taip pat buvau pasivaikščioti, nuėjau šiandien 9 tūkst. žingsnių ir kol vaikščiojaus paragavau naujo Viva ledų skonio - Summer Spritz. Rekomenduoju, labai skanūs, tik su saiku - porcija ~200 kcal. 😊 Dar šiandien gavau siuntinuką iš Amway, Xs mojito energinių gėrimų. Becukriai, su saldikliu, tai 2 kcal per 100 ml - galiu mėgautis kiek norisi. Be to, man buvo naujiena, kad gazuotas saldus gėrimas gali turėti tokį mažą kiekį kalorijų. Dar paskaitinėjau Iki parduotuvėje esančių panašių gėrimų etikėtes ir radau mažiausiai su 4 kcal kalorijomis gėrimų. Nežinojau, atradimas. Tai jei kažko skanaus norėsiu atsigert, o ne vandens, pasirinksiu tokį. Šiandien kalorijų kiekio neviršijau, ryt ryte sversiuos.

2020, Birželio 21 d. 
Mielas dienorašti,
pentkadienį svėriausi, kaip ir buvau suplanavusi. Nusivyliau, nes svarstyklės rodė 68,4 kg. Šiaip, aš linkusi nepasitikėti savo elektroninėmis svarstyklėmis. Pirkau jas pačias pigiausias, vos už 10 ar net mažiau eurų ir kad rodytų vienodą svorį visuomet, turi svertis minimum 3 kartus. Kartais būna, kad užlipus tris kartus iš eilės - rodo tris skirtingus skaičius. 😄 Tai kai pirmą sykį užlipau, išsprogo akys ant kaktos, nes rodė 66 kg. Bet tada svėriaus dar ir dar kartą ir jau rodė 68,4 kg visada. Tai tą skaičių ir užfiksavau. Norisi greičiau numest, bet reikia sportuoti man, kad taip būtų. O aš nemyliu sporto, man jis nelabai patinka. Bet, ko gero, teks įsimylėti, jei noriu geresnių ir greitesnių rezultatų.
Šiaip savaigalį praleidau pas draugo tėvus kaime, valgiau viską ir daug - pasidaviau, nusivylusi skaičiais svarstyklėse - pasileidau plaukus, buvau užpykus ant visų dietų ir tikslų. Tačiau dabar šiek tiek gaila, kad apleidau. Kitą savaitgalį lekiu pas savo tėvus į kaimą, švęsiu brolio 19-tąjį, tai tikriausiai irgi neišeis 1200 kcal neviršyti. Aplamai žiūrint į veidrodį jaučiuos sukūdus ir kai kurie turimi rūbai man per dideli, tad tiek to, netikėsiu skaičiais, tikėsiu kaip jaučiuosi ir atrodau veidrody. Bet dar nepasiduodu visiškai, dieta ir nepersivalgymai man į naudą jei ne dėl svorio, tai dėl bendros savijautos tikrai.

2020, Birželio 23 d. 
Mielas dienorašti,
vakar pietums sukirtau porą sumuštinių ir daržovių asorti, o vakarienei bandžiau kepti lazaniją su špinatų padažu iš Lidl'o. Lazanija buvo visai nieko, kartočiau, tik šiek tiek per daug perkepiau, tai sūris ant viršaus buvo per daug sukepęs. Kalorijų normos neviršijau, be to, suvaikščiojau 12 tūkst. žingsnių. Vėl persitepiau arbatinių sausainių su varške, tik šį kartą įtarkavau į varškę šiek tiek citrinos žievelės - skonis wow.

Šiandien pietums kepiausi kiaušinienę, valgiau ir 25 g čipsų, o vakarienei varškytė, bananas, 1 perteptas sausainiukas ir 1 mocarelos sūrio lazdelė. Iš maisto nieko įdomaus, kadangi neturėjau noro gaminti, daug dirbau. Be to, parsisiunčiau workout programėlę, šiandien skyriau apie pusvalandį įvairiems pratimams. Supratau, kad reikia judėti, kitaip nei svorio numesiu, nei šiaip sveika būsiu - per daug sėdžiu. Nežinau kiek ilgai tai tęsis (sportas, pratimai), nes to nemėgstu, tačiau versiuos, nėr kur bėgt.


2020, Birželio 29 d. 
Mielas dienorašti,
sveriu 67.4 kg, savaitgalį stengiausi nepersivalgyti - visai pavyko, kadangi oras buvo labai karštas ir to valgio net nesinori. Šiandien rytą pradėjau nuo migdolų pieno koktelio su braškėmis ir bananais. Taip pat suvalgiau vieną sumuštinį su daržovine duona, sūriu ir saliamio dešra (teko pabaigt likutį, nes pas mane savaitei vieši mano brolis ir sesuo, kuriems po 11 metų). Pastarąsias dienas praleidau itin aktyviai, tad džiaugiuosi tuo. Pietums kepiau vištieną, o vakarienei viriau bulves ir valgiau su liesa varške bei kitomis daržovėmis (pomidoriukas, agurkas ir t.t.).  Suvaikščiojau 15 tūkst. žingsnių šiandien, tad diena praėjo puikiai. Supratau, kad svorio metimas - ilgas ir sudėtingas procesas, todėl šiek tiek nusiraminau ir tiesiog stengiuosi maitintis ne per daug bei pajudėti per dienas. 

2020, Birželio 30 d. 
Mielas dienorašti,
rytas šiandien vėsesnis - lijo, todėl galėjau pasimėgauti kava (jau seniai neteko, nes kai atsikeli jau +30). Prie kavos sudorojau ir varškytę - tokie buvo mano pusryčiai. Daugiau nevalgiau nieko visą dieną, pietums vos obuolį, nes tiesiog nenorėjau. Nieko. Vakarienei kepėme picą.


Galutinis svoris, su kuriuo baigiu mėnesį - 67.4 kg. Pradėjau su 69 kg. Taigi, per mėnesį laiko nukrito 1,6 kg. Lieknėti pradėjau su 73.8 kg, tai iš viso jau numesta: 6,4 kg. Lieknėti pradėjau nuo gegužės 6 dienos. 


Tos, kurios metate kartu su manimi, kaip sekasi jums? 💖

6 komentarai

 1. Nu šaunuolė! Aš irgi apie 7kg esu numetus, bet jau seniai nebeskaičiuoju kalorijų, tačiau vis dar laikausi keto ir 18 val. protarpinio badavimo. Spėju greitai vėl grįšiu prie kalorijų skaičiavimo ir apie 1400 valgyti, nes noriu dar 1,5-2 kg numesti :D Ne daugiau, nes jau dabar daug drabužių yra per dideli :o

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. dėkoju!
   aš dar skaičiuosiu, mano goal yra sverti +-60 kilogramų nes tiek sverdama jaučiausi ir sau atrodžiau geriausiai - be jokių priekaištų sau. :D o per dideli rūbai man teikia džiaugsmą, norėčiau įlįsti į M dydžio džinsus vėl... :D

   Panaikinti
 2. labai įdomu paskaitinėti apie kitų patirtis skaičiuojant kalorijas - man tai atrodo gana sudėtingas, varžantis ir nemažai laiko atimantis reikalas, tad respect tau 😅 aš niekada nesu bandžiusi skaičiuoti kalorijas, visą laiką tiesiog apsiriboju nuo tam tikrų produktų, tad skaityti apie tavo patirtį man be galo įdomu! ypač, kai viską taip paprastai, jaukiai ir "buitiškai" aprašai. love it! 💖💖💖

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. skaičiuoti kalorijas tikrai užima laiko ir reikia tam didelio nusiteikimo))))

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.