Lookfantastic grožio dėžutė (birželis)

2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis


Kaip ir jau kelis mėnesius iš eilės, šiandien parodysiu Lookfantastic grožio dėžutės birželio mėnesio turinį. Šį kartą atėjo ne dėžutė, o plastmasinis lagaminiukas su visais 6 produktais. Šia dėžute Lookfantastic ragina likti namuose ir pasilepinti. Niu, po gegužės mėnesio dėžutės, kuri buvo tikrai be galo faina, ši atrodo ne tokia faina.

Visų pirma, man nepatiko tas vadinamasis Beauty Bag, nes nu kam tos plastmasės, geriau būtų buvus dėžutė kaip įprastai. Žvelgiame į turinį.


Lookfantastic Beauty Bag, vertė: ~ 13,40 
Paprastas plastmasinis permatomas lagaminėlis su užtrauktuku. Nesu fanė tokių dalykų, jie praverčia nebent tik keliaujant, bet aš jų tikrai nemažai jau esu prikaupusi, tai dar vienas tikrai nedžiugina. Tad teks kažkokį vieną turimą išmesti, o šį pasilikti arba atvirkščiai. 

Šiaip  daiktas gan kokybiškas atrodo, bet tikrai niekada nemokėčiau už jį tiek eurų. 😁


Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Bath and Shower Gel, 100 ml, vertė: ~11 €
Dėžutės žvaigdžė, produktas, kuris buvo tyzeris gegužės mėnesio lankstinuke. Pilnas kiekis (300 ml kainuoja 26 eurus. Jie turbūt juokauja. Dušo žėlė su aršiu plovikliu SLS iškart po vandens, tada seka vidutinio saugumo putoklis ir tada kvepalai. Pilna alergenų, sulfatas, alkoholis...💩 Kvepia labai stipriai ir tikiu, kad kvapas laikosi ant odos ilgai, nes kvepalo koncentracija produkte labai didelė. Tikrai nekasdienė dušo želė. Būtent ši kvepia labai gaiviai, natos primena vyriškų kvepalų aromatą. 

Bet jautresnei odai nuo tokios sudėties tai šakės.  Patikrinusi dar kelias dušo želes matau tą patį. 


Ultrasun SPF30 Lip Protect, 4.8 g, vertė: ~9 €
Fainas dalykėlis - balzamas lūpoms, apsaugantis nuo saulės su visai nemaža 30 spf apsauga. Sudėtis keista ne vieną kartą, nes radau gal tris skirtingas internete ir dar kitokią ant paties balzamo. Jau spėjau porą kartų pasitepti lūpas - gan riebus balzamas, fainiai jaučiasi ant lūpų, bet turi kartų skonį, kas nelabai patinka. Patinka, kad neturi kvapo. 

Nepamirškite ir jūs pasirūpinti priemonėmis su SPF, nes saulės kažkada vistiek sulauksim. 👌


Josh Wood Colour Everything Mask, 30 ml, vertė: ~ 6,70 €
Pilna 140 ml pakuotė kainuoja ~ 21 eurą. Tai yra 5 minučių laikymo kaukė plaukams. Naudojimas kaip įprastų kaukių - ant išplautų drėgnų plaukų palaikome ir tada nuplauname. Pirmiausia pastebėjau pakuotę - labai unikali ir graži. Pilno kiekio dar gražesnė. Po to pauosčiau - kvapas gėlių. Saldus, stiprus. Nenuostabu, kvepalas sudėtyje tikrai gan aukštai.Yra alergenų, tačiau laikant kaukę 5 minutes jie neturėtų tapti problema. Sudėtis labai cheminė, plauko negydys, bet kad jie bus paklusnesni ir geriau šukuosis tikiu. Meh, nėra produktas, kurį labai degčiau noru panaudoti tuojau pat. 

Gamintojas nurodo, kad kaukė "užrakina" spalvą plaukuose, tai kaip suprantu čia orientuota į dažytų plaukų savininkus ši kaukė. 


Polaar Very High Protection Sun Cream SPF 50+, 20 ml, vertė: ~ 15 €
Pilna pakuotė (50ml) kainuoja 25 €. Dar vienas produktas su spf, tik čia losjonas ir su 50 spf. Bekvapis, nepalieka baltų dryžių, labai lengvos tekstūros (losjoninės). Sudėtis tikrai nebloga, pabandysiu naudoti ir ant veido. Rasti dėžutėje geros sudėties losjoną nuo saulės tikrai patiko, geras sprendimas. 

Jeigu veido odai patiks, gal net įsigysiu pilną pakuotę. Mat kremai nuo saulės gali būti tikrai nepigūs, o sudėtis - tragiška. 


Shangpree Aroma Blend Moisture Mask, vertė: ~ 2,80  €
Yra ir pas mus, nuorodą įdėjau į Douglasą, tik brangesnė per eurą. Korėjietiška lakštinė drėkinanti veido kaukė. Kad ir kaip paprasta su tom lakštinėm kaukėm, nemėgstu jų, nes teršia gamtą. Nebent turėt tą, kuri gali būti naudojama keletą kartų ir mirkyt visokiuose serumuose. Sudėtis labai faina ir gan švari, tik joje esantis ricinų aliejus gali būti problemą riebiai odai ir užkimšti poras, nes koncentracija nėra mažiausia. Tačiau gal ir išbandysiu. 

Mieliau būčiau gavusi kokios kaukės mėginuką, bet tikrai nėra taip, kad nusivilčiau. Ir sudėtis nebloga kaukės, tai ok. 


Glov Rainbow Drop Brush, vertė: ~ 11,20 €
Mažytis plaukų šepetys, telpa į delną. Internete niekur nerandu tokio gamintojo tokios prekės, tai įtariu kad gali būti kokio nors kito gamintojo kopija ar šiaip vienetiniai kažkokie specialiai dėžutei daryti šepečiai, nes nesu mačius, kad pagooglini ir nieko panašaus nėra. 😂 Geras dalykas keliaujant, kai nenori imti savo didelių šukų ir taupai vietą, bet šitas šepetys toks kietas, skauda su juo šukuoti plaukus, kažkaip drasko galvos odą. Šereliai labai labai kieti ir šiurkštūs. 

Pirmą kartą gauti šepetį plaukams ok, bet įsivaizduoju kaip nusivylę tos, kurios jau gauna kokį 5. 👀Šį kartą lansktinuko nebuvo, matyt netilpo tiesiog į tą lagaminėlį, kurio paskirties aš iki šiolei nelabai suprantu, pas mane buvo tik atvirukas ir tas parašytas ispanų (?) kalba, tai nesupratau nei žodžio. 😂😂😂 

Visos birželio mėn. dėžutės vertė maždaug 69 €. Lookfantastic sakė, kad virš £61 (~68 €), tai atitinka. Visą turinį vertinu 3/6. Tai pusėtina tokia, vis dar negaliu atsigauti nuo gegužės mėnesio dėžutės, labai aukštai kartelė iškelta. Gaila, kad jokio lankstinuko nėra, nežinau koks produktas liepos mėnesio žvaigždė...👀 Bet gal ir gerai, mažiau žinosiu, įdomiau bus. 


Ką tu manai apie šio mėnesio dėžutę?

8 komentarai

 1. Ši, vertinant iš mano varpinės, prasčiausia. Sunaudojama, naudinga, bet meh 🙄 gal tik dušo želė sudomino, jeigu kvepia kūnas ilgai. Ypač jeigu gaiviai kaip vyriški kvepalai, tai vasarai super būtų, bet nu ne dušo želė turi būt mėnesio perliukas 😁

  AtsakytiPanaikinti
 2. Joo, tokia liūdna dėžutė šį kartą.. Aišku, daiktai bent jau panaudojami, kad ir neįspūdingi, tai turbūt lauk nekeliaus ��

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. dėl šepečio galvoju dar pasilikt ar mest, o šiaip tai jo, sunaudojami, bet nieko įdomaus kad va pabandyt 😁

   Panaikinti
 3. Kažkaip tikrai gana vidutiniškai šį kartą :o

  AtsakytiPanaikinti
 4. labai vidutiniškai.. kai pasižiūrėjau turinį yotuubėj dieną prieš dėžutės gavimą, tai net tingėjau eit iki paštomato pasiimt, nes žinojau, kad nelabai... :DD

  AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.