Loreal Paris - Infaillible more than concealer maskuoklis

2020 m. birželio 29 d., pirmadienis


Nors mano oda ir taisosi, gražėja, skaistėja, maskuoti turiu ką. Ir nedažnai nusiviliu maskuojamomis priemonėmis, nes rodos, gamintojai tyčiojasi - supila kažkokį vandeniuką į pakuotes ir vadina pilnai maskuojančiais produktais. O dar jei oda riebesnė, tai tie vandeniukai nedaro apskritai nieko. Man reikia riebaus, pigmentuoto ir savo vietoje išliekančio maskuoklio. Beveik toks yra Loreal Paris Infaillible more than concealer maskuoklis.

Bet tik beveik.

Internetuose skaičiau, kad čia šioks toks bandymas atkurti žymiuosius Tarte maskuoklius, kurie yra išgirti ir išbandyti tikriausiai visų beauty guru. Deja, aš dar nebandžiau, nes mano kišenė ir protas kol kas neleidžia išleisti 30 EU ant maskuoklio. Bet, palyginus šį Loreal'io produktą su Tarte tikrai yra panašumų - pakuotės forma, dydis, aplikatorius. Vidumi palyginti, deja negalėsiu.

Pakuotė. Tvirto plastiko11 ml atsukama pakuotė. Standartinis aplikatorius - atsisuka ir išsiima šepetėlis. Šepetėlis didelis, minkštas. Dizainas toks šiaip sau mano skoniui.

Atspalvis. Turiu ir naudoju 322 Ivory atspalvį. Jis turi savyje tokio rožinio potonio, tai jei rinksitės, turėkite omenyje, kad jei esat labiau gelsvos, nei rožinės, reiktų bandyti kokį kitą atspalvį. Gan šviesus, bet ne baltas - toks per vidurį, labai geras.


Konsistencija. Riebi, pigmentuota, tačiau nesunki. Būna pilnai maskuojančių priemonių su labai jau sunkia konsistencija, kuri net ir tampa iššūkiu išsklaidyti ir nesukurti papildomo sluoksnio ant veido. Tačiau šis maskuoklis, nors ir ne skystas, nėra ir per tirštas. Vėl gi, toks per vidurį.

Kvapas. Šiaip neminėčiau tokio aspekto, bet kvapas gan stiprus, nedažnai sutinkamas maskuoklyje. Man kvepia švara, tokiu Head & Shoulders šampūnu, bet intesyviai ir tvirtai. Aplikuotas irgi kvepia, tad jei esat jautrios kvapams ir mieliau renkatės bekvapes priemones, ši nelabai patiks iš tos pusės.

Maskavimas, sklaidymas. Maskavimas tikrai pilnas ir geras. Paslepia ne tik raudonį, bet ir pigmentines dėmes, strazdanas, kitus nelygumus. Sakyčiau, netgi kiek užpildo poras, jos tampa mažiau matomos. Nepatiko tik jį naudoti po paakiais, mat man po jais maskuoklis subėga į raukšleles ir jas išryškina. Tai tikrai nepuošia, kai paakiai atrodo kaip trupininio pyrago viršus, geriau jau tada bus tamsesni, nei tokie. Tad maskuoklį naudoju visur, apart paakių, nes situacija kartojosi kaskart panaudojus. Sklaidymas nesudėtingas, tik greitai džiūva, todėl reikia aplikuoti po truputį ir sklaidyti, nes po to jau sunkiau susitvarkyti.Laikymasis. Gerai išlieka produktas, minimaliai nusitrina, bet daugiau mažiau lieka savo vietoje. Tiesa, šiek tiek išrankus produktas kitoms priemonėms - ne visas mano kompaktines pudras pripažįsta, labiausiai mėgsta likti nefiksuotas ir nemaišytas su jokiu kitu produktu. Tas šiek tiek erzina, tačiau kartais taip ir palieku. Galima, nes pats maskuoklis sudžiūva gan matiškai ir tepa minimaliai. O jei nepatinka pudra, maskuoklis išsiskirsto į saleles po veidą, tai atrodo tikrai nekaip. Šiek tiek maskuoklis maišosi ir su odos išskiriamais riebalais, todėl tos salelės pasirodo neretai - reikia makiažą taisyti. Paprastai tai lengvai eina padaryti pablendinus makiažo kempinėle. Čia tikriausiai vienintelis minusas, dėl ko maskuoklis mane erzina ir yra beveik tobulas. Per daug dėmesio reikalauja ir labai jau išrankus.


Labiausiai patiks: probleminės odos savininkėms, toms, kurios turi ką pamaskuoti, norinčioms pilno maskavimo be didelių pastangų.
Nepatiks: norinčioms lengvo, neapkraunančio maskuoklio, kuriuo lengva dirbti. 

Aplamai priemonė man patinka ir tikrai yra naudojama. Pasitikiu ja, tik jos principingumas reikalauja papildomų pastangų, dėl ko ne visada pavyksta draugauti be pykčių. 😁

Mano vertinimas: ★★★★☆
Kaina: ~ 13 EU
Kur galima įsigyti: Douglas.lt , Eurokos.lt , Drogas.lt


Kokioje parduotuvėje dažniausiai perki kosmetiką? 

6 komentarai

 1. Man šis maskuoklis yra pats geriausiai šešėlių pagrindas :) Labai gerai viskas ant jo išsilaiko!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip už tokią kainą, tai maskuoklis pasirodė nelabai koks �� Pati naudoju E.L.F. 16hr camo maskuoklį, geriausias bandytas ir kaina prieinamesnė! ��

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gabija, randu Lietuvoje už 9 eurus šitą kur siūlai, tai ne tiek daug ir prieinamesnė, bet jo, pigiau, jei dar su akcija pagavus. Perki iš Douglas ar kur kitur užsakinėji? gal kada išbandysiu)

   Panaikinti
 3. O man šis maskuoklis nelabai 🤔 Catrice vistiek favoritas 😁 bandžiau daug, bet vis "nepermušu" to pigučio

  AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.