Nature Box - shower bar gabalinis dušo gelis (kokosinis)

2020 m. birželio 23 d., antradienis


Man jau atsibodo naudoti skystas dušo želes, o be to, plastikinės pakuotės šiek tiek pradeda erzinti - sunaudoju jų tikrai per daug. Todėl nusprendžiau, kad pabandysiu gabalinį dušo gelį. Jei nekalbant taip formaliai, tiesiog kietą muilą prausimuisi. Ir, žinok, man labai patiko.

Kodėl?

Visų pirma, atkreipsiu tavo dėmesį į sudėtį.

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua (Water, Eau), Parfum (Fragrance), Palm Acid, Sodium Chloride, Cocoyl Methyl Glucamide, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Palm Kernel Acid, Hydrolyzed Jojoba Esters, Tetrasodium Etidronate, Propylene Glycol, Citric Acid, Sorbic Acid, Sorbitol.
saugu, vidutiniškai saugu, nesaugu.

Prisikabinti nėra prie visiškai nieko, apart labai daug priemonėje esančio kvepalo. O bet tačiau aš tokia esu - jei man priemonė nekvepia, aš prausiuosi ir nekvepia viskas aplinkui, o paskui nekvepia ir mano kūnas - man liūda, nepatinka, nemėgstu. Tai dabar savo odos priežiūrai ir prausimui riboju labai daug ingredientų, tačiau ignoruoju kvepalą beveik visada. Nebent tai priemonė veidui - tada kvepalas turi būti tik paskutinis arba labai gale, nes kitaip priemonės nenaudosiu. Kvepalas yra mano guilty pleasure. 😊

Pakuotė. Popierinė dėžutė, kurios viduje - produktas. Nelabai saugu, ypač jei nusipirktumei ir pakuotė netyčia sušlaptų - suputotų viskas aplink. Tačiau sutikime - tokių dalykų nenutinka dažnai, tad džiaugiuos, jog tas gabalas dar nebuvo įpakuotas į plastmasinį maišelį ar pan. 


Konsistencija. Kaip ir minėjau, priemonė kieta. Tiesiog gabalas muilo, bet tokio gero ir dydis nėra įprastas muilui - šiek tiek didesnis šis gabalas kūnui ir labai gerai, nes mažus dalykus duše sunku sugraibyti. Be to, su didesniu gabalu lengviau ir greičiau išsimuiluoti, jei prausimuisi nenaudoji kempinės ar pan. daikto. Skalsus produktas, reikia nedaug, naudojasi lėtai. 

Kvapas. Kokosų, žinoma! Bet toks gaivus ir geras kvapas. Nepasakyčiau, kad labai stiprus ir ilgai išliekantis ant kūno, nors ir kvepalas aukštai sudėtyje. Neerzina, nesvaigina ir kitaip nekelia diskomforto. 

Prausimas. Labai patiko efektas šio gabalinio dušo gelio. Svarbiausia jo funkcija juk, žinoma, prausimas. Ir prausia produktas labai gerai. Nuplauna nuo odos viską - purvą, prakaitą, odos riebumą. Oda po prausimosi tokia švari, net gurgždančiai švari. Tiesa, toks pat efektas išgaunamas su dušo želėmis ir kitais prausikliais, kuriuose yra aršių prausiklių ir putoklių, tačiau šiuo atveju mes juos aplenkiame ir džiaugiamės tokiu pat efektu. Mano nuostabai, muilas nesausina odos ir ji, nors ir lieka be galo švari be jokio likusio riebaliuko ar slidumo, neišsausėja. Odos netraukia, ji neatrodo išdžiuvus ir nereikalauja losjon ar kremo po maudynių. Jokių šalutinių efektų nepastebėjau, labai švariai nuprausiantis dalykas su saugia sudėtimi. 

Patiks: visiems, kas ieško saugios sudėties, gerai prausiančio produkto ir tuo pačiu nori suvartoti mažiau plastiko pakuočių.
Nepatiks: nebent tiems, kurie nemyli kokoso ir jo kvapo. 


Taigi apibendrinimui tik galiu pasakyti, kad šis gabalinis dušo gelis man yra labai geras atradimas, kuris neprievartauja odos ir puikiai ją prausia. Dar yra ir su avokadų aliejumi variantas, tačiau aš rinkausi kokosinį, nes tiesiog mano meilė kokosams yra begalinė. Kadangi gabalinis gelis, kaip minėjau, yra skalsus, kainos ir kokybės santykis puikus. Dažnai su akcija galima jį nusipirkti iki 3 eurų. Tai įrodymas, kad prausimosi priemonėms tikrai nereikia išleisti dešimčių eurų.

Nuoširdžiai rekomenduoju pabandyti! 

Mano vertinimas: ★★★★★
Sumokėta: 2,79 EU (su akcija)
Kur pirkta: Drogas.lt 

Ar tu turi kokį nors kvapą, kurį renkiesi dažniau, nei kitus, pvz. odos priežiūros
ar prausmosi produktuose? Na, kaip aš pvz. teikiu pirmenybę kokosams. 😂

4 komentarai

 1. O taip, kokosas :D dar argano, makadamijų aliejai, vanilė. Mano top ketvertukas 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man kitų kvapų galėtų ir nebūti, kvepėčiau kokosais ir būčiau laiminga 😁😁

   Panaikinti
 2. Žinok, labai netgi sudomino. Reikės įsigyti kitą kartą :)

  AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.