Nauji pirkiniai: mini orkaitė, grožio produktai, suknelė

2020 m. birželio 15 d., pirmadienis


Vėlgi prisikaupė naujų pirkinių, todėl vėl dalinuosi jais su jumis. Pirkiniai įvairūs. Kaip ir pavadinime paminėta, nuo mini-orkaitės iki suknelės, todėl parodyti tikrai turiu ką. Įsigijau ir grožio, kūno priežiūros produktų bei kitų smulkmenėlių. Atrodo, po truputį, po truputį, ir to reiktų, ir ano, o žiūri, kad jau visas kalnas naujų pirkinių. 😁

Bet apie viską nuo pradžių.


MINI ORKAITĖ 

Tai pradėsiu nuo didžiausio ir labiausiai planuoto bei laukto pirkinio - mini orkaitės. Mūsų bute, kurį šiuo metu nuomuojame nėra orkaitės, todėl su draugu pasitarėme ir nusprendėme įsigyti mini versiją. Nesame kokie užkietėję kulinarai, bet kartais jos taip pritrūksta! Iš pradžių manėme, kad neverta, bet po to vėl grįžome prie šios temos ir buvo nuspręsta - imam. Tik buvo sudėtinga išsirinkti - norėjome ir mažos, kompaktiškos, bet kad ir būtų pakankamai vietos kepiniams. Po ilgų ieškojimų radome šią Caso Design TO 20 mini orkaitę, kurią ir nusipirkome. 20 litrų, galingumas per vidurį, yra visos reikalingos funkcijos: kepimas iš viršaus ir apačios, konvekcija, laikmatis, temperatūros reguliavimas, termostatas. Jau kepiau joje kelis patiekalus - kepa gerai, mano poreikiams pilnai pakanka.

Pirkta iš Varlė.lt, mokėta kažkur apie ~90 eurų. Ne naujas modelis, nuorodos neberandu, gal nebeturi jau.RAUDONA WRAP SUKNELĖ

Kai ją pamačiau - iš karto įsimylėjau ir tyliai nešdamasi į matavimosi kabiną tikėjausi, kad tiks. Mat ji yra iš dėvėtų drabužių parduotuvės 50c. Pasimatavau rūbą ir įsimylėjau save jame iš karto - puikiai krenta, medžiaga kokybiška ir nepersimato, elegantiška, paprasta, minimali, puikiai išryškina figūroje gražiausias vietas ir nukreipia dėmesį nuo ne tokių pasididžiavimą keliančių. Suknelę įsigyti vasarai įsikvėpiau perskaičiusi Darjos iš Luscious Style blogo įrašą apie jos tobulas vasarines sukneles ir ji man priminė: taip, suknelės ir vasara - neišskiriamas duetas. Aš pati masčiau apie baltą, na, arba gėlėtą suknelę, net nepagalvojau, kad toji vienintelė bus raudona. Bet! Aš myliu raudoną spalvą, todėl parsitempiau suknelę su savimi namo. Jau išskalbta, kvepianti ir pasiruošusi vasaros istorijoms.😈

Pirkau 50c dėvėtų drabužių parduotuvėje, mokėjau 9,50 euro.PINIGINĖ 

Seniai jau norėjau naujos ir elegantiškos piniginės ir visai netyčia užmačiau šią. Patiko kaip piniginė telpa į ranką, patiko jos medžiaga, ornamentai, kuriais ji papuošta.  Ir, žinoma, patiko vidus. Aš nemėgstu didelių piniginių, nes nemėgstu grynųjų pinigų. Taigi, viskas, ką nešiojuosi yra kortelės. Todėl man labai patogu mažos piniginės su patogiais skyreliais joms. Jau susidėjau į ją savo daiktus ir tikrai naudosiu!

Pirkau Humanoje, 5 eurai.GROŽIO PRIEMONĖS IŠ ĮVAIRIŲ PARDUOTUVIŲ 

1 Ecodenta burnos skalavimosi putos! Man baigėsi burnos skalavimosi skystis, tad ieškojau parudotuvėje naujo ir pamačiau ne skystį, o putas. Dar pamačiau ir melionų kvapo/skonio tai visai susidomėjau. Deja, tik kai parsinešiau namo pastebėjau, kad skirta vaikams. 😄 Kodėl?! Suaugę irgi nori žaismingų produktų, kuriuos smagu naudoti ir yra skaniai kvepiantys. Bet paieškojusi internete supratau, kad yra tų putų ir normalių, mėtinių, suaugėliams... Na, bet sunaudosiu ir vaikams skirtą, ha.

2 Zelionaja aptieka dezodorantas batams. Niekada iki šiol nenaudojau tokio dalyko, tačiau vietinėje parduotuvėlėje (lenkiškų prekių, net nepamenu pavadinimo, ups) pamačiau ir pamaniau, kad vasaros metu, kai prakaituoju daugiau nei paprastai - praverstų įvesti švaros ir gaivos į batus.

3 Inobio raminantis gelis nuo vabzdžių įkandimo ir  4 Autan purškaliukas apsaugantis nuo uodų ir kitų vabaliukų. Aš esu žmogus, kurį uodai ir kiti vabalai be galo mėgsta kandžioti, todėl tokios priemonės vasarą man nepamainamos. Einant į parką ar šiaip kur daugiau kamtos ir vabzdžių - reikia apsipurkšti, nes kitu atveju kūną nusės dideli spuogai ir paraudimai. Jei visigi koks drąsuolis prasilauš pro apsaugą, įsigijau ir raminačio gelio - kad taip neniežėtų ir nedirgintų.

5 Margarita kremas nuo saulės veidui ir kūnui. Šiuo metu be apsaugos nuo saulės baisu iškišti nosį į lauką, todėl tiesiog pasirūpinau, kad jo netrūktų. Tiesa, naudosiu jį tik kūnui, nes veidui turiu geresnės sudėties kremą, kurį radau Lookfantastic birželio mėnesio grožio dėžutėje. Šitas gal būtų ir nieko, bet antras ingredientas sudėtyje komedogeniškas labai labai, mano riebiai veido odai gali būti šakės, todėl nerizikuosiu.

6 Green Feel's šampūnas dažytiems plaukams. Šis produktas labai fainas, gera sudėtis ir kvepia be galo skaniai, nusipirkau mažą kiekį (50 ml) kelionei į Trakus. Tiesiog mažas kiekis šampūno, kuriuo pilnai pasitikiu, savaitgaliui ne namuose.

7 Raudonos spalvos nagų lakas. Pasičiupau toje pačioje dėvėtų drabužių parduotuvėje 50c, tik abejojau jo galiojimu. Paklausiau pardavėjos ir ji užtikino, kad ilgiau nei pusmetį parduotuvėje jų nelaiko ir viskas turėtų būti ok, tai patikėjau ir už eurą pasičiupau. Tiks prie mano raudonos suknelės.💖

8 Batiste sausas šampūnas. Vasarą nepakeičiamas, nes kai šitaip karšta, mano plaukai riebaluojasi akimirksniu. Todėl mėgstu jį panaudoti po ilgo laiko karštyje ir atgaivinti plaukus - sugerti tuos riebalus. Visada pasiimu į kelionę - juk mėgaujantis lankoma vieta nelakstysi kas pusdienį trinkti plaukų. Čia jau ir namie sėdint nelakstysi, tai ką jau bediskutuoti...

9 Clea fantasy drėgnos servetėlės. Man labiausiai patinka šios pigiausios Maximoje randamos servetėlės kelionėms, nes jos skaniai kvepia ir išlieka drėgnos visada. O servetėles naudoju kelionėse, jei reikia kažką pasivalyti, jei nėra kur nusiplauti rankų ir pan. 15 vnt. servetėlių neužima daug vietos, tad patogu tiesiog įsimest į rankinę ir turėt visokiems ekstra atvejams.

10 Soraya bronzinantis kūno kremas. Turėjau tokį iš Dove - sunaudojau, visai patiko. Dabar norėjau išbandyti dar ką nors, tai toje pačioje parduotuvėje, kur pirkau dezodorantą batams, pasičiupau ir šį produktą. Man be galo be krašto gražu įdegęs kūnas, bet aš nemėgstu nei degintis saulėje, nei soliarumų, todėl gelbėja tokie paprasti produktai, kurių, užsinorėjus, gali nebenaudoti ir tiek.


PIRKINIAI IŠ DROGAS.LT 

1 Watson kempinė prausimuisi. Reikėjo naujos, nes kurią naudojau, jau norisi pakeisti. Stengiuosi keisti kūno kempinę kas 3 mėnesius minimum, nes jos susidėvi.  Šį kartą pasirinkau būtent tokią, nes buvo virvelė pakabinimui, o man labai patogu ją laikyti duše pakabintą.

2 OK K! lakštinė veido kaukė. Jų privengiu, bet šita sudomino, nes holografinė - bus smagu užsidėt. Kartais visai smagu pabandyti naujų dalykų.

3 Nature box gabalinis dušo gelis. Pasirinkau, be abejo, kokosinį, nes labai patinka kokosai, jų kvapas. O gabalinį todėl, kad naudot mažiau plastiko su visomis dušo želėmis ir šiaip - dušo želes naudoju taip seniai, kad norisi kažkaip kitaip. Smulkmena, bet iš smulkmenų susideda gyvenimas, ar ne? 😊

4 Ecodenta dantų pasta. Irgi kokosinė, nes dėl labai aiškių priežasčių... 😄 Tik pasidalinusi instagrame Drogo krepšeliu, viena sekėja man parašė, kad ši pasta - lievas pasirinkimas. Ji sakė, kad jai nepatiko, nevalo, negaivi. Kadagi jau buvau užsisakiusi, tai teks dabar pabandyt, o gal man patiks? Nors, esu bandžiusi Ecodentos pastas rytui ir vakarui, irgi ten su skoniais mėlyna ir geltona pastos, tai man nepatiko. Na, žiūrėsim kaip bus su šia.

5 Lumene veido prausiklis. Išnagrinėjau gal 70% Drogo asortimento prausiklių ir tik šis man patiko savo sudėtimi viskuo: be parabenų, be sulfatų, be alkoholio, be silikonų, be alergenų, acne-safe ir mažai ingredientų. Vienintelis kabliukas - kvepalas, bet jis pačiam pačiam gale priemonės, tai tikiuos, kad nedirgins.

6 Sincero nagų dildė. Nieko įdomaus, tiesiog jau visas turimas nudrožiau ir reikėjo naujos. Kažkada turėjau tokią kaip ši, tik mažiau šiurkščią. Šią pasiemiau grynai nagams formuoti.

7 Golden rose nagų lakas. Ingrida iš Gėlėtos kosmetinės mane įkvėpė vėl pradėti naudoti paprastus, o ne gelinius nagų lakus, todėl po truputį pildau kolekciją patinkančiomis spalvomis, kadangi ta kolekcija visiškai išnykusi, kai atsirado geliniai ir lempa pas mane. Bet Ingrida man priminė kaip paprasta su tais paprastais nagų lakais ir kad spalvą gali kasdien keisti be didelių pastangų. 😎

8 Domol kvapukas namams. Man patinka, kai namuose kvepia, bandinėju visokius kvapukus. Dabar šiuo pakeičiau kvapuką su lazdelėmis, šis ne toks išvaizdus, tačiau uogų kvapas labai malonus ir gan gerai pasiskleidžia po namus, tai kur nors nukišiu, kad nekristų į akis.


KOSMETIKA IŠ MANORITUALAI.LT 

Esu bandžiusi šio gamintojo aliejinę plaukų kaukę ir turėjau dvi pakuotes - pamenu pirkau tada, kai norėjau bent kažkiek atgaivinti savo blondiniškus plaukus. Kaukė suveikė ir pagelbėjo tiek, kiek galima buvo tiems mano sudegusiems plaukams pagelbėti. Daugiau nieko nemėginau, nors esu girdėjusi ir skaičiusi ne tokį jau mažą kiekį gerų atsiliepimų apie šią kosmetiką. Šias 5 priemones prieš kelias dienas gavau pabandyti nemokamai iš gamintojų, tai pamaniau, įtrauksiu prie pirkinių ką išsirinkau.

1 Valantis šampūnas. Mano plaukų šaknys labai į riebumą, todėl labai dažnai vargstu su savo plaukuosena ir tenka dažnai plauti, o dažnas plovimas nėra tokia labai plaukus puoselėjanti procedūra. Daug visko mėginau, visokių šampūnų, tad pabandysiu dar vieną.

2 Putos veidui prausti. Pilnai tenkino priemonės sudėtis, o putų pavidalas ir dozavimas pompa - pats mėgstamiausias man asmeniškai, todėl išsirinkau pabandyti, tačiau jau numanau, kad liksiu patenkinta.

3 Eterinis saldžiųjų apelsinų aliejus. Tiesiog norėjau pakapstyti eterinių aliejų galimybes bei panaudojimus plačiau ir išsirinkau patinkantį kvapą. Tikrai kvepia apelsinais, skaniai!

4 Lūpų balzamas su kakavos sviestu. Patraukė dėmesį ypač minimalia sudėtimi bei žinojimu, kad skaniai kvepės produktas kakava.

5 Hialurono rūgšties serumas. Anksčiau darydavau klaidą, kad nedrėkindavau savo riebios odos pakankamai, todėl dabar tam skiriu daugiau dėmesio. Kadangi mano Iunik korėjietiško drėkinančio kremo likutis jau į pabaigą, pamaniau, kad jį pakeisiu serumu.

Visas priemones išsirinkau labai kritiškai įvertindama kiekvienos sudėtį, nes jau nebenoriu bandyti bet ko ir tepti bet ko ant savęs (ypač veido) - ji per daug jautri tiems visokio š testams, todėl skaitau sudėties etiketes, nagrinėju, aiškinuosi ir sprendžiu ar naudoti produktą ar ne, net jei jį duoda nemokamai.


Tai tiek kol kas naujų įsigytų ir gautų dalykų pas mane, apie kažkuriuos produktus tikrai pamatysite apžvalgų viename ar kitame įraše ateityje, todėl stay tuned ir iki kitų kartų!

Ką tu pirkai paskutinį kartą? 

6 komentarai

 1. Praeitą penktadienį važiavau atnaujinti savo garderobą - nusipirkau nerealias šviesiai mėlynas kelnes ir visą krūvą apatinio trikotažo 😁. Šią savaitę vėl lėksiu, reikia dar vienų kelnių ir kažko viršui - marškinių, maikučių, palaidinių. O tarpuose V Canto "Stramonio" ir Kenzo "World Power" kvepalai 😁 ai, dar durpės sraigėms 🤣 nieko įspūdingo, bet labai džiaugiuosi savo pirkiniais 🥰

  O po dietos lauksiu įspūdžių apie bananų duoną, kad jau yra orkaitė 🌞

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nieko yaptingo ir aš, juk smulkmenos teikia daugiausia džiaugsmo... :D

   nu jo, šitas yra mano sąraše seniai, tai reikės :D

   Panaikinti
  2. tai tik ji ir ypatinga, o šiaip gi nieko blatno :D

   Panaikinti
 2. Iš kur skalavimo putos?? Belekaip užsinorėjau jų kaip mažas vaikas :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. pirkau maximoje) bet manau daug kur jas galima rast, internete tikrai yra)

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.