Xiaomi Airdots Basic TWS - belaidės ausinės viskam, tik ne muzikai

2020 m. liepos 8 d., trečiadienis


Neseniai susigundžiau išbandyti belaides, Bluetooth pagalba naudojamas ausines už super mažą kainą, palyginus visoje belaidžių ausinukų rinkoje. Xiaomi gamintojui jaučiau simpatiją, kadangi prieš 3 mėnesius pirktas telefonas tikrai yra nuostabus ir aš jį be galo myliu, patinka viskuo, mokėjau vos 200 eurų, tad pamaniau, kad ir pigios ausinės bus pakankamai fainos. Deja.

Komplektacija. Ausinukai atrodo patraukliai - gražus juodas dizainas, jos laikomos ir kraunamos spec. dėkle, kuris mažas ir kompaktiškas. Ausyse laikosi gerai, patogu, komplekte pridedama net 3 dydžių (s,m ir l) gumiukai, tad galima rinktis ir pritaikyti savo ausiai. Tačiau jau paėmus į rankas produktą jaučiasi, kad jis kainuoja nedaug - plastikas lengvas, neturi jokio svorio nei dėklas, nei pats ausinukas. Nesakau, jog noriu, kad jis svertų daug, tačiau kokybiški daiktai ir rankose juntasi kokybiškai, tad čia jau buvo pirmas įspėjimas, kad galbūt pigus daiktas šį kartą ir liko pigiu daiktu. Taip pat kartu negauname pakrovimo laido, ko nesitikėjau ir net nemaniau, kad nebus, tai išsiaiškinau, kad kraunasi su micro USB jungtimi.


Garsas. Be abejo pats svarbiausias dalykas, kuris žaidžia ausinukuose yra garsas. Nesakau, kad ausinukai neturi garso - turi ir gan didelį - ant max volume vos galima klausyti. Bet tik dėl to, kad ausinukai atkuria vien tik aukštus garso dažnius. Žemi dažniai rodosi neegzistuoja, garsas aukštas, čaižus, o ant maksimalaus garso dar atsiranda ir papildomi triukšmai - šnypštėjimas ir pan. Tad iš karto sakau, kad muzikos su jais klausyti nėra įmanoma - groja ji negražiai, norisi išjungt. Tinkama tik žiūrėti video ir klausyti balso įrašų - klausyti audio knygas, podcast'us ir pan. Atsiliepimuose žmonės sako, kad žemi dažniai geri - nu tikrai ne. Žemus dažnius geriau "išneša" ausinės, kurias turiu jau seniai, gautas seniai perkant telefoną... Žodžiu, muzikai klausyti - didelis ne. Taip pat bandžiau skambinti draugui ir jis man atsiliepė su ausinuku, tai žinokit, triukšmas neišpasakytas, atrodo, kad jis kokiose dirbtuvėse sėdi ir pjausto kokius metalus. Nekokybiškas garsas visiškai, nešvarus. 

Patogumas. Galėtų ausinės turėti programėlę, kuri rodytų kiek baterijos liko ir pan. Šiaip, kaip ir minėjau, mano ausyse jos laikosi gerai, pasikeičiau gumeles į s dydį, tai visiškas komfortas. Taip pat neblogai tai, kad paspaudus ausinuką garsą galima sustabdyti, o paspaudus dar kartą - paleisti. Taip pat galima paspaudus atsiliepti į skambutį, jį numesti. Taip pat kaip patogumas gali būti priskaitoma tai, kad galima prijungti tik vieną ausinuką.

Baterija. Baterija laiko labai gerai, ausinukai greit neišsikrauna, o pats pakrovimo prietaisas taip pat ausinukus greit pakrauna ir jo nereikia krauti dažnai.


Taigi ausinukai man nepatiko, išsipakavusi ir pabandžiusi likau stipriai nusivylusi, nes tikėjausi daugiau. Taip, ausinukai nėra brangūs, tačiau be akcijos jie kainuoja 35 EU ir galiu pasakyti, kad už tokią sumą tikrai galima įsigyti geresnių ausinukų, kurie, nors ir bus su laidu, bet bent jau bus galima klausyti muziką, kam jie dažniausiai ir būna naudojami. Nors sumokėjau palyginti nedaug, vistiek man gaila pinigų, nes jaučiuosi išmetusi juos pavėjui.

Nerekomenduoju.

Mano įvertinimas: ★☆☆☆
Sumokėta: 18,99 EU
Kur pirkta: Varle.lt

3 komentarai

  1. Bent jau Xiaomi telefonuose galima pabandyti pakeisti nustatymus (mano telefone jie yra paspaudus ant "muzika", tada "nustatymai" ir "išplėstiniai nustatymai"). Yra įvairūs parametrai, automatiškai sugeneruoti pagal įvairių ausinių modelius, tai gali pasirinkti kažką iš šių, arba susireguliuoti pati. Jei ausinės nėra brokuotos, gal garso kokybė pagerės :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. update: deja nepavyko, nepripažįsta telefonas man tų ausinių. su paprastomis įkišamomis veikia ekvalaizeris, o su šitom ne, tai dar papildomai susinervinau, š ne daiktas!!!! 😂

      Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.