Elizabeth Arden white tea EDT

2020 m. liepos 21 d., antradienisŠis kvapas - eksperimentas. Mano pačios. Vengiu pirkti kvapus jų neuosčiusi, tad niekada prieš tai nesu užsakinėjusi kvepalų internete. O jei renkuosi uostydama, užtrunku labai ilgai, nes esu išranki. Šį kartą rizikavau ir išsirinkau kvapą tik perskaičiusi kvepalų natas produkto aprašyme. Mano laimei, eksperimentas nesibaigė fiasko. 

Aromato natos

Viršūnė: jūros brizas, papartis, šalavijas, mandarinas (prisiminkim, viršutinė nata - pati pirmoji, kurią užuodi, kai pauostai kvepalus)
Širdis: baltoji arbata, baltasis irisas (prisiminkim, širdis sudaro kvapo branduolį ir atsiskleidžia iš karto prasisklaidžius viršutinėms natoms)
Bazė: egzotiška mediena, gintaras, tonka pupelės, muskusas (prisiminkim, ši nata yra paskutinė, bazinė nata, nuo kurios ir priklauso, kaip jūs kvepėsit, nes ji išlieka ilgiausiai ir "prisiderina" prie jūsų odos ir gali būti juntamas visą parą)

Pagal fragnatica, kvapas panašus į dizainerio BVLGARI Eau Parfumée Au Thé Blanc kvepalus. 


Aromatas, tik jį pauosčius primena svaigų vasaros vakarą, kada saulė jau beveik gulasi ant horizonto, o tu eini miesto gatve su raudonu lūpdažiu, galvoji apie tau prie tų raudonų lūpų tuoj prisiglausiančią šalto šampano taurę ir mylimo vyro ranką ant liemens. Kvapas itin saldus, koketiškas, sunkus. Tinkantis kvepinti dailius, vėjyje plazdančius drabužius ir grakščiai pasitempusį kūną, o ne tympas, kurios paderintos su kedais tuoj eis į parduotuvę nusipirkti avokadų. 

Būdamas tualetiniu vandeniu (EDT - eau de toilette, aromatinių dalių 15-20%) kvepalas yra tikrai prabangiai kvepiančio aromato. White tea pavadinimas tarsi koduoja kažką lengvo ir gaivaus, tačiau mediena, muskusas, tonka pupelės, gintaras esantys kvepalų bazėje neleidžia jiems nė iš tolo būti gaiviems. Labai mėgstu tokius kvapus, kadangi jie priverčia mane jaustis pakiliai, prideda pasitikėjimo savimi. Kai reikia eiti avokadų su tympom, renkuosi kūno purškiklius, kurie visada yra kažkokie gaivūs vaisių ar kt. aromatai. White tea aromatas yra iš tų, kurie dusina, jei padaugini, todėl piktnaudžiauti negali net labai norint. Išsilaikymas - vidutinis, priklauso nuo aplinkybių. Pvz. palaidinė, kurią dėjausi ir kvepinausi, o po kelių val. įkišau į spintą, ištraukta šiandien vis dar kvepia, ir gan stipriai. Rūbas, kurį kvepinau ir buvau judėjime, vėjyje ir prakaite ~7 val. - jau nebe. Žodžiu, priklauso, bet tikrai nedingsta po pusvalandžio. 

Kvapo kaina - vidutinė. Vidutinė kaip už tualetinį vandenį. 50 ml kainuoja ~ 30 eurų. White tea atradau Mini-maxi.lt parduotuvėje (tiesioginė nuoroda į kvepalus čia), tai ten registruotiems nariams kainuoja ~22 eurus. Skaitau atsiliepimuose, yra teigiančių, kad "kvapas nelabai prabangus" ir "tinkantis apsirengus džinsus ir baltus marškinėlius", bet aš nesutinku. Nesu kvepalų ekspertė ir apskritai apie juos suprantu mažai, tačiau man šis kvapas tikrai nėra tokio lengvumo. Gal nesu tada "sunkių" aromatų uosčius? Tada nežinau kokie jie gali būti tie dar "sunkesni". Reziumuojant man kvapas atrodo tikrai prabangus ir užuodusi jį ant kitos moters patikėčiau, kad kainuoja daugiau nei dvidešimt kelis eurus. 

Patiks: saldžių kvapų mylėtojoms, norinčioms rečiau sutinkamo kvapo savo ypatingumui pabrėžti. 
Nepatiks: ieškančioms kasdienio, gaivaus ir visur tinkančio aromato, kuris ne itin atkreiptų į save dėmesį. 

Įsimylėta. 

Kartoju produkto nuorodą: EA White Tea EDT, 50 ml
Produktas gautas pabandyti nemokamai. 


Ar teko tau pirkti kvepalus internetu? Kaip sekėsi ir ar likai patenkinta kvapu?

4 komentarai

 1. Internetu perku daugumą kvapų, niekada neprašoviau taip, kad negalėčiau naudoti kvepalų, visi vartojami 😁 bet jau žinau ką mėgstu ir dažniausiai naujas aromatas išstumia senus ir patenka į top 5 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pavarai! 😁 man nors ir pavyko, aš vis dar galvoju, kad netyčia...😁

   Panaikinti
  2. Aš važiavau į kvepalų parduotuvę kokius 5 kartus (nes uoslė atskiria tik pirmus penkis aromatus, tada reikia pailsėti) ir aiškinausi kokios natos man patinka. O dabar dirbu su jų atskyrimu, jau galiu beveik neprašauti vardinant natas jų nežinodama 😁 žinoma, dalykų, kuriuos uosčiau, taip pat retai atskiriu gėlių rūšių kvapus :D bet išmokstama 😁

   Panaikinti
  3. tikiu, kad išmokstama, gal kada ir aš pasimokysiu 😁👏

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.