Garnier - Botanic Therapy hair milk mask pienelis plaukams

2020 m. liepos 16 d., ketvirtadienisKai paėmiau buteliuką į rankas, iš karto sukau vietą, kur yra sudėtis, kadangi Garnier man niekada nesiasocijavo su saugiausiomis ir draugiškiausiomis sudėtimis ir tai yra tikra tiesa. Skaičiau sudėtį ir pradėjau šūkaut: "Okay, Garnier, okay, šitą tai išbandysiu", kadangi pamačiau dalykų, kurių nesitikėjau - gan draugišką sudėtį, kuri netgi gali turėti naudos plaukams. 

Pirmiausia tai mane pakerėjo (be sudėties) žiauriai geras kvapas. Aš nesu imbiero mėgėja ar praktikuotoja, bet šitame produkte jis taip gerai susiuosto. Turint omenyje, kad kvapiklis yra pačiame sudėties gale, kvapas stiprus ir išlieka mano plaukuose net 2 dienas - kvapai maloniai kvepia. Kad jau prakalbau apie sudėtį

Aqua/Water, Glycerin, Cetearyl Alcohol ("gerasis" alkoholis), Helianthus Annuus Seed Oil/Sunflower Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Zingiberofficinale root extract/ginger root extract, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Sweet Almond Seed Extract, Prunus amygdalus dulcis seed extract/sweet almond seed extract, Stearamidopropyl Dimethylamine, Sorbitol, Glyceryl Stearate, Propylene glycol, Hydroxypropyl Guar, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Tartaric Acid, Cetyl Esters, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Dehydroacetic Acid, Coumarin, Parfum/Fragrance.
saugu, vidutiniškai saugu, nesaugu

Laba diena? Puiki sudėtis ir nereikėjo pridėti milijonų alergenų - vistiek gavosi fainas ir veikiantis produktas. Labai šauniai. 


Pakuotė plastikinė, atsidaro kamštelis ir galima įsipilti kaukės. Kaukė skysta, kaip pienelis, na, gal labiau kaip skystesnis jogurčiukas. Pakankamai bėgus ir fainos konsistencijos, tad labai lengva įsidėti į plaukus. Mat kai kaukės būna labai tirštos, sunku jas paskirstyti. Kaip jau minėjau - kvapas skanus, man labai patiko, bet jis gan specifinis, tai nesu tikra ar patiktų visoms. Ne saldaininis, gaivokas ir toks nedažnai pasitaikantis, tai myliu. 

Poveikis kaip įprastos geros kaukės ar kondicionieriaus - plaukai švelnūs, padrėkinti, pamaitinti, lengvai šukuojasi ir formuojasi. Kažkokio papildomo žvilgesio nesuteikia, bet kadangi pienelį plaukuose reikia laikyti vos kelias minutes - tai, ką per jas padaro produktas yra tikrai nemažai. 

Aplamai produktas yra tikrai gera ir faina kaukė plaukams, aš netgi nusipirkau kitą, su ricinos aliejumi iš šitos pačios linijos, nes kaina už gerą produktą tikrai nedidelė, o ir ilgam užteko man (na, mano trumpi plaukai). Produktą vertinu labai teigiamai, tad jei ieškot paprasto, biudžetinio varianto savo plaukams - šis produktas gali įeiti į potencialių sąrašą. 👌

Kur nusipirkti? 
Tikriausiai yra daug kur, kur visada galima rasti Garnier produktų. Internete nukreipiu į Drogą, nes jei turit kortelę tai visai kelis eurus tekainuoja produktas.

Šį produktą gavau pabandymui nemokamai. 
Ar bandei šitą produktą? Kaip tau? 

3 komentarai

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.