Tuštučiai - 1

2020 m. liepos 4 d., šeštadienis


Nesu parašiusi daug tokių įrašų, tačiau nutariau pradėti, kadangi pačiai labai patinka tokius perskaityt - kai subaigi produktą, gali apie jį pasakyti daugiau, daug daugiau negu tik pradėjus ar net įpusėjus. Išnaudojus pakuotę jau turi tvirtą nuomonę - kartosi ar ne. Todėl man tokie įrašai atrodo išsamiausi, naudingiausi. 

Neapsikrausiu ir neskirstysiu kiek čia kaupta laiko ir panašiai, tiesiog kai pamatysiu, kad jau reikia parašyt, tada ir parašysiu. 😁

Pradedam. 


KVAPAI 

Turiu kokybiškus kvepalus ir ne vienus, tačiau kūno dulksnas taip pat be galo myliu. Aplamai myliu kvepintis ir dažnai keisti kvapus pagal nuotaiką. Pastaruoju metu sunaudojau dvi kūno dulksnas:

Aromato natos: granatai, kriaušės, baltasis šokoladas, karamelė, santalo mediena, gintaras.
Kvapas labaaai saldus. Labiausia užuodžiu baltąjį šokoladą, karamelę ir kriaušes. Saldžių ir sunkių kvapų mėgėjoms patiks. Plastmasinė pakuotė, 140 ml talpa - naudojau tikrai ilgai. Dar šio gamintojo rekomenduoju šį purškiklį, kuris priduoda kūnui skanaus kvapo ir žėručio. Vasarai labai fainas, kūnas blizga saulėje ir skaniai kvepia. Aplamai migla patiko, bet kadangi ilgai naudojau, kvapas spėjo atsibosti ir to pačio nekartočiau iš karto. Galbūt po kiek laiko.  

Spontaniškas pirkinys, pauosčiau laukdama eilėje ir kažkaip patiko. Kvapas priminė ką tik šampūnu išplautus plaukus, toks gaivus ir tuo pačiu svaigiai saldus. Plastikinėje pakuotėje 100 ml, apie natas jokios informacijos neradau. Pigus kvapas, tačiau sunaudojau, kai norėjosi ko nors gaivaus. Mielai išbandyčiau ir kitus kvapus, įprasta kūno migla, nieko stebuklingo. 


DEKORATYVINĖ KOSMETIKA 

Šitoji baigiasi rečiau, tačiau jau išnaudojau gal 3 pakuotę LOREAL PARIS Infaillible matte cover 24h skystos kreminės pudros. Kol kas mėgstamiausia - puikiai maskuoja, gražiai atrodo. Išsamesnė apžvalga yra čia tinklaraštyje, tad jeigu įdomu, keliaukite čia


VEIDO PRIEŽIŪRA 

Skiriu veidui ypatingą dėmesį ir nustojau tepti viską, kas papuola. Todėl pasidomėjusi plačiau nusprendžiau pabandyti the Ordinary kosmetikos ir būtent niacinamido serumą. Baigiau pirmuosius 30 ml ir esu tikrai patenkinta rezultatu. Kaip jis veikia rašiau tinklaraštyje šiame įraše, na o šiandien turiu antrą pakuotę, kurią irgi įpusėjau. Myliu šį produktą, labai šviesina odą ir randelius po spuogų, papildomai padeda tvarkytis su naujais kylančiais spuogais. 


PAPILDAI 

Sunkiai man sekasi juos gerti, nes vis pamirštu arba pritingiu, o ir šiaip tabletes nelabai mėgstu ryti, tačiau kartais pasiseka va ir subaigiu pakuotę kitą. Baigiau dvi: 

Maniškis pakelis buvo skirtas 15-ai dienų, šiuos vitaminus-guminukus plaukams radau vienoje iš Lookfantastic prenumeruojamų grožio dėžučių. Sunaudojau, nes labai patikdavo sukramtyt porą guminukų, jie skanūs ir saldūs. 😃 Deja nemoku pastebėti vitaminai veikia ar ne, prisideda prie gerbūvio ar neprisideda, todėl pakomentuoti poveikio negaliu. Buvo skanu ir faina. 

BOOTS acne relief tablets žolelių tabletės aknei lengvinti 
Nusipirkau šias tabletes viešėdama Anglijoje, Boots parduotuvėje, nes buvau gavusi dovanų čekį gimtadienio proga. Nesitikėjau stebuklų, bet gi kai kenti nuo problemos, kažkas, kas žada palengvint - iš karto parduoda. Tai sugėriau aš jas visas, buvo tokios mažytės piliulės, kurias reikėjo gerti po vieną 3 kart per dieną. Aš aišku taip nedarydavau, gerdavau po 2 iškart tada, kada atsimindavau. Ar padėjo, nežinau. Gal prisidėjo prie odos būklės gerėjimo, bet ji gerėjo ir dėl daug kitų dalykų - sveikesnės mitybos, mažiau cukraus, kokybiškos kosmetikos ir kt. 


PLAUKAI 

Plaukams priemones mėgstu labiausiai, tačiau nepasakyčiau, kad jų sunaudoju daug. Dabar gi visai nusikirpau plaukus, tai susitaupo visų priemonių, nes mažiau reikia. Dabar turiu tuščias tris pakuotes: 

Pirktas "ant greituko" Maximoje, nes verkiant reikėjo šampūno, tad rinkausi geriausią, ką Maximoje galėjau tądien rasti. Sunaudojau jau labai seniai, patiko, kad šampūnas be druskų, silikonų ir dažiklių, buvo pamenu gan skystas ir gerai putojo. Kvepia gaiviai, nieko ypatingo. Jei nenorėčiau bandyti nieko naujo, pirkčiau dar kartą ir mielai naudočiau. Plaukus plovė gerai. 

Šitas gėris jau yra apdainuotas štai čia, man labai patiko šitas šampūnas - plaukai po plovimo lyg šilkiniai, tačiau ir plauna jis puikiai. Kvepia kokosais, patogus dozatorius ir juokinga kaina - labai gera priemonė, rekomenduoju.

Purškaliukas prieš plaukų formavimą, kad apsaugoti plaukus nuo neigiamo žnyplių, džiovinimo ir pan. poveikio. Asmeniškai nepastebėjau tos apsaugos, bet vis panaudodavau purškiklį ne tik prieš formuodama, bet ir prieš eidama į lauką, kur kaitina saulė. Be to, labai patiko priemonės kvapas - saldus juodos arbatos kvapas. Dažnai pasipurkšdavau ir tam, kad plaukai taip skaniai kvepėtų. Priemonės sudėtis labai švari ir naudinga, todėl tikiu, kad plaukams davė naudos. 


PLAUKELIŲ ŠALINIMAS 

Plaukeliai man yra jautri tema. Epiliuojant - įauga, skutant - peršti, skauda, apsišašuoja ir aišku, greit atauga stori plaukai. Bet vis bandau su jais kovoti... 

Geros putos. Patiko man tuo, kad iš pakuotės išeina kaip gelis, o užtepus ant odos - suputoja. Kvepėjo keistai. Lyg ir vanile, bet maišyta dar su kažkuo. Tai galutinis kvapas - sviesto. Tai tas kvapas netrukdė, bet šį kartą išsirinkau ir nusipirkau šias, skirtas jautresnei odai. Pažiūrėsiu, ar yra koks nors skirtumas. 


BURNOS PRIEŽIŪRA 

Neįsivaizduoju savo dantų priežiūros rutinos be burnos skalavimo skysčio. Vis išbandau kokį naują, tai neseniai baigiau NIDOS jautrių dantų skalavimo skystį su alavijų ekstraktu. Tai patiko - negraužia, tačiau ir atgaivina burną, skonis normalus ir neerzinantis. Bandžiau Nidos skystį su bruknių ekstraktu tai nepatiko skonis - nusprendžiau niekada daugiau nepirkti. O šis fainas, pigus ir tikrai kartotinas produktas. 


MĖGINUKAI / NEPILNOS PAKUOTĖS 

Visi 4 yra rasti Lookfantastic grožio dėžutėse. RITUALS ritual of ayurveda dušo aliejus visai nieko, tik man nelabai patinka tas riebumo jausmas ant odos, kuomet išsimaudau. Tai veikia tik kartais, pagal nuotaiką, todėl kasdieniam prausimuisi šio dušo aliejaus nesirinkčiau. Ir, gal rinkčiausi kitokį, ne rožių kvapą. 💨 ELIZABETH ARDEN superstart skin renewal booster toks mažas mėginukas, kad pasitepiau jaučiu vos porą kartų veidą. Patiko, toks lengvas, greit įsigeriantis kremukas. Tik gerai, kad nepilna pakuotė, nes iš stipraus kvapo, net nesidomėjusi sudėtimi jaučiu, kad nekasdienis čia produktas ir kasdien naudojamas tai pradėtų dirgitni odą. JOSH WOOD COLOUR. everything mask plaukų kaukė dažytiems plaukams. Nepatiko, alkoholis, parfumas ir graži pakuotė, daugiau nieko. Poveikis labai menkas, na, kiek sugebėjau pamatyti iš poros naudojimų, nesužavėjo. MINETAN coffee scrub kavos šveitiklis kūnui buvo nuobuodžiausia, ką galima pabandyti, nes kavinius šveitiklius puikiai moku pasidaryti pati. O dar pakuotėje tokioje nepatogioje gavau, kad pasistengiau sunaudoti per kartą ir pamiršau. Veikia taip pat kaip ir naminis, tad meh. 


VIRTUVĖ 

Dvejojau, ar įtraukti, nes tada galima įtraukti daug ką bet ką į tokius įrašus, tačiau galvoju, kad pasidalinsiu, nes ai, kodėl ne. 

FROSH cream cleaner levander valomasis pienelis 
Nelabai man patikus priemonė. Nelabai ką šveisdavo ir po savęs palikdavo tokį šiurkštų grūdelių sluoksnį, kurį sunku būdavo nuvalyti. Sunaudojau visokiems nerūpestingiems paviršiems, tualetui valyti. Nekartočiau, nes nepatiko. Skystaliukas toks, kuris nelabai ką išvalo ir dar valyk kelis kartus paviršių po jo, kad nuvalyt tą miltelinį sluoksnį... 👿


Viskas! Šitiek tuščių pakuočių pas mane, kuriomis jau norėjau atsikratyti ir pradėti kaupti naujas, nes į eilę jau yra keletas dalykų atsistoję. Tad tikiuosi, kad įrašas neprailgo ir suradot kokios nors naudingos info apie vienus ar kitus produktus. Jeigu kyla papildomų klausimų, tai visuomet jų laukiu komentaruose. 

6 komentarai

 1. Patys mėgstamiausi tokio tipo įrašai! Beje Eo Labarotorie šiais metais atrasta firma,tai tiek produktų nei iš vieno brand'o nenaudoju,kiek iš šio (Šampūnas, tonikas, serumus plaukams ir t.t.). O Green Feels kokosinė kaukė yra kosmosas kokia gera,dievinu tiesiog!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Austėja, jo, aš irgi turiu ją:))) labiausiai patinka, žinoma, kokosų kvapas ir kad jis lieka plaukuose :D

   Panaikinti
 2. Labai fainas straipsnis - visada įdomu pamatyti, ką naudoja kiti! aš planuoju irgi šiandien/rytoj pasidalinti savo IG istorijose :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, padeda atrasti perliukus ir aplenkti dėmesio nevertus produktus bei sutaupyti :D

   Panaikinti
 3. O taip, super tokie įrašai. Myliu ir įrašus, ir video - viskas aiškiai, greitai ir paprastai išdėstyta 😁

  AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.