Ancestry for women EDP - antras dublis renkantis kvepalus jų neuosčius

2020 m. rugpjūčio 19 d., trečiadienis


Kadangi baigiau naudoti Ariana Grande Cloud kvepalus, leidau sau jį pakeisti nauju kvapu. O kadangi gavau galimybę bendradarbiauti su Amway kompanija ir galėjau ką nors išsirinkt pabandyt, tai patyrinėjau jų kvepalų asortimentą. 4 kvapai moterims ir pora vyrams.Besirinkdama vėl gi stengiausi pasikliauti aprašymais ir natų išvardijimu. Vengiu natose ieškoti gėlių aromatų, nes jie man nelabai prie širdies, tačiau šio, Ancestry aromato vidurinėse natose jų buvo ir pagalvojau - pabandom. 


Taigi, kvepalų natos: 


Viršūnė: bergamotė, juodieji serbentai, citrina, apelsinas, mandarinas (prisiminkim, viršutinė nata - pati pirmoji, kurią užuodi, kai pauostai kvepalus).

Širdis: Egipto jazminas, apelsinmedžio žiedų aliejus, rožė, persikas, pakalnutė (prisiminkim, širdis sudaro kvapo branduolį ir atsiskleidžia iš karto prasisklaidžius viršutinėms natoms).

Bazė: santalas, vanilė, baltasis muskusas, kedro mediena, gintaras (prisiminkim, ši nata yra paskutinė, bazinė nata, nuo kurios ir priklauso, kaip jūs kvepėsit, nes ji išlieka ilgiausiai ir "prisiderina" prie jūsų odos ir gali būti juntamas visą parą).Kvapą savais žodžiais apibūdinčiau taip: kuomet moteris gražiai susišukuoja, pasidažo ne tik lūpas, apsirengia nuostabiausio grožio suknelę, kuri velkasi žeme jai einant, įspraudžia savo pėdas į aukštakulnius, su savimi pasiima tik delninę, kurioje telpa lūpdažis, nes šiandien jai nieko nieko nereikės - visas pasaulis po kojomis, tik dabar reikia kvapo, kuris kurtų tą pačią nuotaiką ir prilygtų šiai moteriai. Tai vat tas kvapas būtų Ancestry aromatas. 😁 Kažkaip nejaukiai labai pasireiškia mano fantazija apie situacijas, kurioms tiktų kvepalai iš karto, kai pauostau aromatą. Ir vieninteliai pavyzdžiai, kuriais galiu kalbėti ir apibūdinti kam nors tą kvapą yra būtent tokie - iš kažkur išplaukę scenarijai. 


Kvapas, man, nekasdienis, labiau progoms. Pirmas įspūdis pasikvepinus - nėra itin vakarinis kvapas, bet ledų valgymo popietei karštą vasaros dieną - irgi ne. Kadangi pačiame kvepalų aprašyme minima, kad kvapas elegantiškas ir prabangus, tai automatiškai kuria aplink save ir tokią nuotaiką. Tai pajutau labai didelį kvapo "pilnumą" - viena po kitos skleidėsi natos ir užuodžiau daug visko, daugiau nei mano nosis galėjo atpažinti ir suprasti. 


Nesu didžiulė šio aromato gerbėja ir jis nėra toks, kurį rinkčiausi dar ir dar kartą. Tačiau nėra ir toks, kuris man nekvepėtų ir negalėčiau tame kvape išsimaudyti (kaip mėgstu). Uostant tik papurškus kvapą labiausiai užuodžiu mandarinus ir apelsinus. Vėliau atsiskleidžia tie gėlių kvapai vidurinėse natose, kurių nesu fanė. Vanilė priduoda labai daug svaigaus saldumo. Pakuotė nėra kažkuo ypatinga - storo stiklo 50 ml kvadratinis buteliukas, su kvepalų pavadinimu ir kita tekstine informacija. Kamštukas sandariai uždaro kvepalus plastmasinis, sidabro spalvos. Minimalus, fainas paimti, nors ir neatrodo prabangiai, bent jau man kuria gerą nuotaiką. 


Nors kvepalai yra Eau De Parfum ir turėtų laikytis 4-5 val. tai to tikai nepastebėjau. Įprasti EDT laikosi man tiek pat kiek šie, tai gal šiek tiek nusivylimas. 

Nuorodas į kvepalus palieku štai čia ir štai čia

Kaina: ~ 32€


Kuo šiuo metu kvepi Tu? 😁

7 komentarai

 1. Šiuo metu Montale "Mango Manga"🥭 🤤 vakare bus Attar Collection "Khaltat Night" 🍒😁

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nežinojau, kad Amway turi kvepalus 😳 aš šiuo metu Dior Miss Dior pamėgau, bet šiaip dažnai keičiu aromatus😇

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nežinojau ir aš, apie amway girdėjau tik iš buitiako pusės, mama kažkada pirkdavo valiklius. 😁

   aš irgi dažnai! patinka kvepėt vis kitaip, neprisirišu prie vieno aromato)

   Panaikinti
  2. Valiklius tai seniai seniai žinau, visos sodo moterys juos išbandžiusios. Ir šiaip Amway geros priemonės 🥰

   Panaikinti
 3. Aš šiuo metu turiu ir naudoju tik dvejus kvepalus: Armani Light di Gioia ir Kayali Elixir (Huda Beauty) :) vėliau planuoju vėl kartoti Van Cleef & Arpels Orchidée Vanille arba kažką iš nišinių Armani Prive.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš labai retai kada kartoju kvapą. gal esu pirkusi tą patį tik 1 kartą :D

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.