Lookfantastic grožio dėžutė (rugpjūtis)

2020 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienis


Šiek tiek, keliomis dienomis pavėluotai, nei visada, tačiau pas mane jau atkeliavo nauja, rugpjūčio mėnesio Lookfantastic grožio dėžutė. Šį kartą dėžutės turinys nei nustebino, nei nuvylė - vidutiniškas vertinimas iš manęs. Tuojau pat parodysiu turinį ir tau. 


Šio mėnesio dėžutė atkeliavo dėžutėje, kaip ir įprastai - gražiai supakuota, dėžutė šį kartą ryškiai raudona, o vidus - rožinis. Dabar pagalvojau, kad norėčiau kada gauti juodą dėžutę su kokiu auksiniu vidum - tada ją tikrai pasilikčiau kam nors susidėti, na, o dabar - ate į šiukšlių dėžę. Turinys, kaip ir minėjau pradžioje įrašo man nepasirodė nei kažkuo ypatingas, nei palikęs įspūdį. Esu gavus tikrai geresnių, tad ši vidutiniokė greit pasimirš. Gavau 2 dekoratyvinės kosmetikos priemones - blakstienų tušą ir mineralinius skaistalus. 1 priemonė plaukams, kūno prausiklis ir losjonas kūnui bei serumas veidui. Kito mėnesio sneak-peek - priemonė nuo raukšlių, tai iš kart žinau, kad perleisiu mamai. 


Žiūrim iš arčiau: AHAVA deadsea water sea-kissed mineral body lotion (40 ml, vertė: ~9€)


Iš karto radau šitą losjoną pirkti Senukų internetinėj parduotuvėj, tai Lietuvoje prieinamas, tikrai prieinamas produktas. Pilnos pakuotės dydis 250 ml, pilna kaina visur skirtinga, tačiau vidutiniškai ~27€. Turi silikonų, alergenų, kemšančių ingredientų, tai sudėtis nežavi. Kvapas irgi neįspūdingas - kremo, losjoninis kvapas. Niekada nepirkčiau tokios priemonės nei mėginuko, nei pilnos pakuotės. MIO sun-drenched body wash (30 ml, vertė: ~3.50€)


Pilnos, 200 ml kūno prausiklio pakuotės kaina ~21€, kas jau, mano manymu yra per daug prabandu, kad būtų skirta tik prausimuisi. Kvepia citrusais, savyje turi smulkių blizgučių, ko nelabai supratau, nes gi vistiek prausiklį nuplauni, o kartu ir blizgučius (daugumą jų). Kvepalo daug, sudėties pradžia lyg ir nebloga iki kvepalo ir alergenų (kurie viduryje sudėties). Kažkur gale mėtosi ir UV apsauga, bet jos mažas lašeliukas. Sunaudosiu tikriausiai, šito kiekio keliems apsiprausimams teužteks, tačiau niekada nepirkčiau pati. PERCY & REED perfectly perfecting wonderbalm (30 ml, vertė: ~9€)


Šito produkto paskirties iki šiol nesuprantu, kad ir kiek beskaityčiau aprašymą: ale, primeris plaukams, kad plaukai būtų paslankesni ir lengviau formuojami (?), kažkas tokio. Iš karto mintis į galvą - jau toks perteklinis produktas... Nežinau, galbūt kai išbandysiu pakeisiu nuomonę ir be šito produkto negalėsiu gyventi, bet vienas toks įdomesnių ir niekada nebandytų, todėl bus smagu. BELLAPIERRE cosmetics mineral blush in amarretto (6 g, vertė: ~16,5€)


Pilna pakuotė. mineraliniai, birūs skaistalai. Niekada neteko tokių naudoti, todėl bus tikrai įdomu išbandyti. Tik gal gautas atspalvis labai jau nykus, labiau rudas, negu raudonas ar rusvas, tokia prigesusi plytų spalva. Na, bet galbūt ant odos žiūrėsis visai padoriai. Užskaitau, įdomus ir naudingas, panaudojamas produktas mano kosmetinėj. CLAUDALIE vinoperfect radiance serum (10 ml, vertė: ~17€)


Vienas iš tų brangesnių serumų, kurio sudėtis dar nėra tokia tragiška ir gali suveikti. Serumas žada sulyginti odos spalvą, pašviesinti dėmeles ir skelbiasi, kad tai veiksmingiau nei vitaminas C (kurio paskirtis tokia pati). Pašviesėjimą žada po mėnesio naudojimo, tai aš su 10 ml tikriausiai nieko nepastebėsiu, tačiau išbandysiu - turiu daug dėmelių nuo spuogų. EYEKO black magic mascara (4 ml, vertė: ~11€)


Pagrindinis pažadas - ilgai išliks, netrupės, bus labai juodas ir lenktas šepetėlis padės išgauti max dramos, kiek norisi. Blakstienų tušas pats iš savęs nėra įdomus produktas, tačiau su jais aš, asmeniškai, mėgstu eksperimentuoti ir pabandyti kitus, bet paprastai kai jau perku, tai perku išbandytus ir patikrintus. Šito Eyeko gamintojo produktą jau esu radus LF dėžutėj, tai buvo želė antakiams fiksuoti - negaliu sakyti, kad nepatiko, tad tikiuos, tušas irgi bus vertas jei ne dėmesio, tai bent sunaudojimo iki galo. 


-

Štai ir viskas, stadartiškai - 6 produktai, visų jų vertė: apytiksliai ~66€ tai jau atsiperka mokėti už dėžutę tik 15€. Nežinau, žalioji gegužės mėn. dėžutė man vis dar lieka absoliučiu favoritu, suteikiančiu šiokios tokios vilties, kad galbūt dar ir gausiu kokį mėnesį ką nors geresnio. Be abejo, yra įdomi kokia bus gruodžio mėn. dėžutė, nes Kalėdos turi būt fainos... 😁 Kaip ir minėjau įrašo pradžioj, kitos dėžutės žvaigdždė - Elemis kremukas nuo raukšlių, tad vieną produktą iš 6 jau prarandu, tikiuosi, kad likę kompensuos praradimą su kaupu. 

3 komentarai

  1. Atsakymai
    1. ha 😁 nu jo, galėtų labiau personalizuot jas, visada žymėčiau, kad noriu dekoratyvinės ir jokių kūno kremų ar prausiklių 😁

      Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.