Apžvalga - Maybelline Lifter Gloss lūpas putlinantys blizgesiai

2020 m. rugsėjo 30 d., trečiadienis

      Naujiena!    Ar sekate makiažo naujienas? Bent jau savo mėgstamiausių gamintojų? Aš stengiuosi, nes įdomu, o ir ruduo dažnai pas kosmetikos gamintojus būna naujienų išleidimo metas. Nors dabar kosmetiką perku saikingiau ir protingiau - prie naujienų prisiliesti vistiek maga. 

Maybelline išleido keletą naujienų, viena iš jų - nauji, lūpas putlinantys blizgiai su hialurono rūgštimi. Tiesa ta, kad su bet kokiu blizgiu lūpos atrodo putlesnės, nes blizga ir šviesos žaismas tarsi pratęsia matomą akimis vaizdą. Dar gi populiarūs tie putlinantys blizgesiai su aitriaisiais pipirais - kur pasitepus dar ir skauda vardan grožio. Šie Maybelline blizgiai ne tokie - paprasti, skaniai kvepiantys. 


Man teko prisiliesti prie pačių, mano nuomone, gražiausių šių blizgių atspalvių. Iš viso rinkoje yra 8 atspalviai: 001 Pearl, 002 Ice, 003 Moon, 004 Silk, 005 Petal, 006 Reef, 007 Amber ir 008 Stone. Šiaip asortimentas tikrai gražių spalvų - visos tikrai pagyvins lūpų spalvą ir suteiks joms ypatingo žavesio. 

Aš, asmeniškai, labai retai naudoju lūpų blizgesius - mieliau renkuosi matinius lūpdažius, nes jais galima formuoti lūpas, suteikti joms apimties, formą ir šiaip - nenusivalo į kaukę, jei nepamirštant nūdienos aktualijų. 😀 Blizgesiai ir veido kaukė - niekaip nesibendrauja tarpusavyje, todėl retai kada blizgesį buvau "išnešusi iš namų". 


Viršutinėje nuotraukoje matote iš eilės (nuo viršaus) šiuos atspalvius: 005 Petal, 008 Stone, 004 Silk, 002 Ice, 001 Pearl. Visų spalvų konsistencija daugiau mažiau yra panaši. Tik 002 Ice turi didelių, matomų blizgučių. Konsistencija tokia maloni ir nebėgi. Žinai, būna blizgesių, kurie tiesiog kai medus tepasi ant lūpų ir vos ne varva. Šie kitokie - tokie sausesni, nors tikrai ne mažiau blizgūs ir drėgni nei mano minėti medaus konsistencijos. Tepti malonu ir atrodo ant lūpų tikrai labai gražiai. 

Aplikatoriai dideli, kaip sako gamintojas - pakankamai dideli, todėl galima užsitepti priemonės vienu brūkštelėjimu. Tai iš dalies yra tiesa, tačiau vistiek reikia padailinti ir pasidengti lūpas gražiai, todėl vieno brūkšt neužtenka. 😀 Priemonių kvapas malonus. Saldus, dažnai sutinkamas Maybelline ir Loreal lūpdažiuose ir blizgiuose. Be kita ko, blizgiai dar ir saldūs. Smaližiauti jais nepatariu, tiesiog informuoju, kad neturi jokio nemalonaus skonio - o pasitaiko. 

Didžiausias blizgių pliusas - jie nelipnūs. Sutikime, tie lipnūs nėra malonūs nešioti, būtent tokie man ir išvystė antipatijas lūpų blizgesiams, tačiau vis dažniau sutikdama nelipnias priemones - baigiu susidraugauti. Dar paminėsiu ir pakuočių grožį. Nors priemonė tikrai nėra brangi (daugiau mažiau 6 eur be akcijų), pakuotė tvirta, storo plastiko, puikiai atsisuka ir užsisuka, patogi bei gražaus dizaino. Puošia mano kosmetikos kampelį - taip ir laikau prie veidrodžio, kaip matai nuotraukose. 

Reziumė - tikrai rekomenduoju išbandyti, nes nebūsi nusivylusi. Atlieka viską, ką turi atlikti geras lūpų blizgis. O dėl putlinimo - na, čia žaidžia tik šviesa - blizgančios lūpos visad atrodo putlesnės, o kažkokių stebuklų tikrai nesitikėk. 

Ar jau spėjai išbandyti šitą naujieną?

2 komentarai

  1. Ne į temą, bet iš kur veidrodis??? Man reikia naujų juodų akcentų, o jis toks gražus! :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. iš kur daugiau, jei ne iš https://www.ikea.lt/lt/products/valgomasis/valgomojo-dekoravimas/veidrodziai/karmsund-stalinis-veidrodis-juoda-art-00294979 :D

      Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.