Dekoratyvinės kosmetikos atradimai: The Ordinary, Loreal, Essence, Makeup Revolution, Nyx, Bellapierre

2020 m. rugsėjo 1 d., antradienis


Nors jau esu apsiraminusi su kosmetikos pirkimu ir į visą tai žiūriu daug atsakingiau, kartas nuo karto pabandau naujų dalykų. Ir kaip taisyklė, natūraliai, vieni dalykai užsilieka ilgam, o kiti tampa didžiu nusivylimu. Šiandien dalinsiuos tais nustebinusiais, užsilikusiais produktais, kuriuos malonu naudoti, nes produktai iš ties kokybiški ir faini. Kitą kartą pažadu pasidalyti nesėkmėmis. 


Daug kalbu apie odą, plaukus, kvepalus, tad nusprendžiau, kad reikia daugiau įrašų apie dekoratyvinę kosmetiką. Viskas yra naudojama ir tikrai nedulka ant makiažo staliuko ar stalčiuose, todėl iš anksto atsiprašau už ne prekinės išvaizdos pakuotes. ✋The Ordinary Colours Coverage Foundation | Kaina: 6.90 EUR | 30 ml


Pirmas panaudojimas ir pirmas įspūdis - šiukšlė. Pirmą kartą aplikuodama produktą nemėgau nieko - nei konsistencijos, nei kaip maskuoja, nieko. Tačiau vis labiau įsitikinu, kad teisingas odos paruošimas makiažui reiškia labai daug. Nenumečiau produkto, nes tuo metu neturėjau jokio kito makiažo pagrindo. Nu ir ką, kuo daugiau naudojau, tuo labiau patinka ir šiandien galiu drąsiai sakyti, kad pirksiu dar vieną pakuotę.

Kas patiko: Makiažo pagrindas nors ir skystas, maskuoja tikrai labai puikiai. Neapsunkina odos, nors ir paslepia visus trūkumus, atrodo, kad užsitepta produkto vos vos. Nežinau kaip tai veikia, bet man labai patinka. Išsilaikymas puikus net neužtvirtinus - pudra minimaliai trinasi nuo veido. Neįsivaizduoju kas per formulė, bet patinka labai ir rekomenduoju pabandyti. Sudėty nėra aliejų, tad riebios odos savininkės - tai gali ypač patikti jums. Kodėl nepatiko pirmą kart? a) nesuplakiau produkto nors gamintojas prieš naudojimą nurodo paplakti b) aplikavau pernelyg šlapia makiažo kempinėle, tai vandens perteklius sureagavo su produktu ir pasiskirstymas nebuvo kokybiškas

Kas nepatiko: Dozatorius niekaip neužsidengia, nepridedamas kamštukas, tai nelabai higieniška...
Essence Stay Matte 8h liquid lipstick | Kaina: ~3,50 EUR | 3 ml


Kaip ir dauguma, aš neįdomi - man naudojamiausias lūpdažis yra nude spalvos. Tik kad tų nudsų jau labai daug ir išsirinkti kas tinka tau labiausiai - sudėtinga. Visai netyčia pasičiupusi šitą lūpdažį aš labai džiaugiuosi. Ir ypač noriu atkreipti dėmesį į mano turimą atspalvį 01 Hello Sunrise! Labai gražus nude atspalvis, kuris nei per šviesus, nei per tamsus - per vidurį. 

Kas patiko: Patogus, plokščias aplikatorius leidžia labai nepriekaištingai ir be didelių pastangų pasidažyti lūpas. Aš tai sugebu netgi be lūpų pieštuko prieš tai. Skaniai kvepia, lengvai aplikuojasi ir greit sudžiūva. Lūpdažis gražiai nusivalgo, o, kadangi yra artimas lūpų spalvai - dar mažiau matyti tas nusivalgymas, nes nėra stipraus kontrasto. Ilgai laikosi, tačiau lengvai nusivalo pabraukus drėgna servetėle, todėl nereikia trinti ar kitaip gramdyti. Ir be abejo - atspalvis labai patinka, iš mano perspektyvos - tobulas. Tikrai bandysiu ir kitus atspalvius, geras pigus lūpdažis.

Kas nepatiko: Kadangi užbaigimas matinis, šis lūpdažis, deja, sausina lūpas ir išnešiojus ilgiau išsiurba visą gyvastį ir drėgmę iš vargšelių, todėl reikia nepamiršti po naudojimo lūpas palepinti gerai drėkinančia priemone. Tad, jei nepatinka sausinantis pojūtis, nerekomenduoju. 
Bellapierre Cosmetics mineral brush in Amarretto | Kaina: 19 EUR | 4 g


Šį produktą radau praeito mėnesio, rugpjūčio, Lookfantastic grožio dėžutėje. Kai gavau, šiek tiek nusivyliau atspalviu, nes pakuotėje jis atrodo toks plytinis. Tačiau aplikavus ant odos atspalvis atgyja - atrodo grynai natūralus, sveikas odos paraudimas. Panaudojusi supratau, kad iki šiol skaistalus naudojau pernelyg rožinius. Šie geresni. 

Kas patiko: Pigmentacija labai didelė, skaistalai yra pavojingi, tačiau kadangi gerai sklaidosi - kontroliuojami. Užtenka ant šepetėlio pasiimti vos vos kelias dulkeles ir galima drąsiai padengti skruostą skaistalais. Kaip ir minėjau, gražus ir sveikas, natūralus atspalvis, suteikiantis veidui gyvumo neperspaudžiant su pernelyg rožiniais atspalviais. Skalsus produktas, šiuos 4 g naudosiu nežinau kiek laiko. 

Kas nepatiko: Nelabai aš mėgstu birius produktus, mieliau renkuosi presuotus, nes patogiau. Bet čia grynai tik asmeniniai pasirinkimai. Taip pat gan didelė kaina. Tačiau pagalvojus apie tai, koks produktas skalsus, galima ginčytis, gal ji ir nėra tokia didelė.
Makeup Revolution Brow Pomade | Kaina: ~10 EUR | 2,5 g

Baigiasi jau galiojimas už kelių mėn. todėl teks atsisveikinti, nors produkto yra dar tikrai nemažai - užtektų dar vieniems metams. 😃 Pirkau su akcija, prisimenu, tai mokėjau gal tik ~6 eurus ar net mažiau. Aplikuoju kirstu šepetėliu, pas mane atspalvis: Soft Brown, o šiaip jų pasirinkimas gan platus - 6 spalvos. 

Kas patiko: Pigmentacija - nereikia dažnai sugrįžti į indelį, kad padažyti antakį. Patinka ir išsilaikymas - gelis niekur nedingsta, jeigu netrini. Gelis pakankamai minkštas, naudojau beveik metus ir neuždžiūva - nė karto nereikėjo kažkaip jo "gelbėti". Tuo tarpu kai turėjau panašų produktą iš Avon, tai ten tokia tragedija, jog panaudojus iki kito karto virsdavo kietu kažko gabalu. Su šita Makeup Revolution priemone antakiams labai man lengva dirbti - neturiu jokių problemų. 

Kas nepatiko: Pirmasis sluoksnis tik nusipirkus priemonę - ryžas. Šiaip šitas Soft Brown atspalvis šaltas ir puikus, tačiau gal milimetras pradžioje buvo toks neaiškus - tepdavosi ryžai. Įspėju, kad neišsigąstumėt ir tiesiog pašalintumėt pirminį sluoksnį, jei jis koks neaiškus. 
Loreal Le Liner Siganture eyeliner | Kaina: ~10 EUR | 2 g


Turiu visus tris: juodą, mėlyną ir auksinį pieštuką, bet labiausiai noriu išskirti juodą - 01 Noir Cashmer. Vienas geresnių kajal pieštukų, kuris išlieka ir akių ašaros linijoje ir kaip pravedimas apskritai. Nedrožiamas, tad be galo patogu naudoti bet kur. 

Kas patiko: Pigmentuotas, minkštas - labai lengva dirbti. Dėka šio pieštuko pradėjau ryškinti žvilgsnį ir viršutinę blakstienų liniją tiek iš vidaus - tiek prie pat blakstienų augimo linijos padengiu produktu - sukuriama didesnė blakstienų apimtis. Pieštukas niekur neslidinėja, išlieka ir nenusitrina. Pakankamai lengvai sklaidosi, tad kartais pasidarau ir tokį šiokį smokey eyes pravedimą. Taip pat džiugu, kad juoda ir yra juoda, o ne melsva - kaip man pasitaikę yra su kitais kajal pieštukais. 

Kas nepatiko: Kiek sudėtingesnis nuplovimas, kadangi jis stipriai išlieka ant odos, tai tenka pavargti. Aišku, aš nenaudoju aliejinių jokių priemonių - galbūt su jomis sektųsi geriau. Išsukamas mechanizmas patogu, tačiau galima greit nulaužti produktą ir taip jis iššvaistomas bei nebepanaudojamas. 
Nyx Epic Ink Liner | Kaina: ~ 12 EUR 


Šį akių pravedimą gavau karantininiam Swapboxe su Aldėja, linkėjo man mergina, kad neprarasčiau makiažo įgūdžių. Pasisekė, kad nepraradau, o su linkėjimu atsiuntė ir tikrai labai gerą priemonę treniruotėms. 👌

Kas patiko: Produktas juodas ir pigmentuotas - be galo gražūs pravedimai gaunasi. Kadangi pravedimas flomasterio tipo - man patogiausias iš visų. Plunksnelė minkšta, tačiau patogi naudoti ir piešti tiek labai preciziškas, tiek storesnes linijas. Geriausia dalis - ilgai išlieka, netrūkinėja, nesubėga ir jei niekas nenutrina - puikiai laikosi visą dieną. Ko daugiau reikia? 

Kas nepatiko: Po ilgesnio naudojimo iš plunksnelės pradėjo lįsti "plaukai", tai yra plunksnelė šakojasi ir gadinasi. Iki šiol nesupratau kodėl, bet ko gero, kai užkemšinėji produktą kamšteliu - kažkas kamštelyje ten trukdo plunksnelei, tai reikia arba atsargiau, arba tas neišvengiama. 
Tai tiek šiuo momentu išskirčiau produktų, kuriuos mielai naudoju ir rekomenduoju, esant galimybei bei norui pasibandyti jums pačioms. Jei kyla kokių klausimų (ir nebūtinai į temą) - laukiu jų komentaruose. Jei turit kokių asmeninių rekomendacijų - jų taipogi labai laukiu, drąsiau. 💛


Koks paskutinis geras atradimas yra tavo kosmetinėj? 


4 komentarai

 1. O Dieve "peroksidine" grįžo būdama nebe peroksidine! Kodėl anksčiau tavęs neatradau? Pasiilgau�� tuo pačiu paklausiau ką reiškia influx?��

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. sveika, tu visiškai teisi! dabar brunetė :D
   influx kilo tiesiog nuo žodžio "influenceris" - norėjau susieti savo veiklą su tuo, bet influencere.lt skamba per daug jau netiksliai ir ne apie mane, tai sugalvojau tokį trumpą, smagų, skambų influx! daug reikšmės nėra, haha :D

   tikiuosi, užsuksi dažniau ir bendrausim komentarų skilty <3

   Panaikinti
 2. Hm, iš sąrašo nebandžiau nieko 🤔 bet the ordinary pudrą tikrai noriu išbandyti, girdėjau daug gerų atsiliepimų. Gaila, kad jos man naudojasi labai lėtai 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O paskutinis atradimas - L'Oreal bembio tušas, tik vandeniui atspari versija. Nenuplaunamas! 😍

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.