Next Summer Sun EDP

2020 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienisGal šiek tiek ir vėluoju aptarti ir pasidalinti šiuo aromatu, tačiau manau, jog šie kvepalai puikiai tinka ne tik vasaros sezonu, o ir rudens. Aromatą įsigijau šių metų kovo mėnesį, kuomet lankiausi Londone. Norėjau kokių lauktuvių sau, tad oro uoste užsukau į Next parduotuvę ir pasiėmiau ryškų, gražų geltoną Summer Sun rinkinį, kuriame už, berods 15 svarų buvo kvepalai ir kūno kremas su blizgučiais. Kremą atidaviau sesei, tačiau kvapas pasiliko pas mane. 


Gaila, tačiau niekur nerandu aromato natų. Aprašyme tik yra užuomina, kad aromatas dedikuotas būtent kokosams ir aš juos tikrai puikiai užuodžiu. Be to, faina pakuotė - ryškus, geltonas, storo stiklo buteliukas su papildoma auksine detale ant kakliuko - grandinėlė su jūros žvaigžde ir kriauklyte.Aromatas saldus, bet ir gaivus tuo pačiu metu. Tarsi kokosų kvapas, kuris yra persmelktas gaivaus, drėgno jūros kvapo ir patampytas, prasklaidytas ir perskiestas vėjo. Šį aromatą įsivaizduoju kaip šiltą vasaros popietę, sėdint ant smėlio pajūryje ir valgant vanilinius ledus. Arba kaip sėdėjimą ant suoliuko, susisukus į pledą, mėgaujantis arbata ir skaitant knygą. 


Mano nuostabai, palyginus pigus aromatas tikrai išlieka ilgai. Aromatas yra EDP (Eau De Parfum) ir 100 ml kainuoja vos 14 svarų, t.y. ~15 eurų. Štai ką reiškia kvepalai, ne po visam pasaulyje žinomu gamintojo vardu, štai kokią kainą padiktuoja pinigų sutaupymas prekės marketinge. 😊 Įperkamas, tikrai įperkamas aromatas. Taigi šį aromatą rekomenduočiau toms, kurios ieško kokosinių kvepalų, tačiau rasti nesiseka. Šių kvepalų kokoso aromatas tikrai nesmirda - nors ir yra dirbtinis ir ne šviežio kokoso, tačiau to maistinio kvapo atsisakymas priduoda daugiau paslapties. Lyg ir užuodi kokosą, tačiau kartu einančios natos papildo aromatą, sukuria jį tokį gerą ir malonų, stiprų, išraiškingą, tačiau neerzinantį. Kaip ir minėjau - išsilaikymas kvapo yra tiesiog puikus. Šleifo neduoda, užuodžiami jie labiau iš arti. 


Vienas geresnių biudžetinių pasirinkimų, kai investuoti į kvapą nėra galimybės ar noro, tačiau reikia kokio nors aromato, kuris šaukte nešauktų "kvepiu penkiolika eurų", nes na, su kai kuriais aromatais būtent taip ir nutinka. 😃 Vertinu labai gerai, rinkčiausi ir drąsiai bandyčiau ir kitus Next aromatus


Summer Sun EDP galite įsigyti internetu štai čia.  

2 komentarai

 1. Kodėl next nėra Lietuvoj? 🤔🙄 man laaaabai patinka pakuotė 😁 vien dėl jos mielai priglausčiau į savo kolekciją 😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. pastebėjau, kad Lietuvoj nieko nėra, kas geriausia... tiesiog 😁
   aha, pakuotė faaaaina) patraukė mano akį parduotuvėj 😁

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.