Pigus atradimas: Pretty by Flormar nagų lakai

2020 m. rugsėjo 8 d., antradienisŠiuos nagų lakus lenkdavau didžiausiu lanku, nes dažnai matydavau juos Martinoje su akcija už 50 euro centų. Na, retai kada gausi kažką gero už tokią kainą, juolab, kai įprasta jų kaina - 0.99 euro centų. Tačiau šič vasarą, važiuojant prie jūros, paskutinę minutę dariausi manikiūrą ir pasigriebiau šitą nagų laką tokios nude, smėlinės spalvos, nes kituose stenduose tokios neradau, o norėjau būtent tokios. Įsidėjau laką ir į kelioninį krepšį - buvau tikra, kad savaitgalio neatlaikys ir reikės persilakuot.


Na ir aš buvau tikrai labai neteisi. Ne tik kad man visą savaitgalį leidžiant pajūry nereikėjo persilakuoti nagų, bet dar sugrįžau ir nusipirkau visas patinkančias spalvas bei top sluoksnį. 😃Pretty by Flormar dryžuotasis gamintojas man nebuvo visiškai naujas - kažkada esu pirkusi ir mėginusi šio gamintojo maskuoklį, o pastarasis tikrai nebuvo vertas dėmesio. To nepasakyčiau apie nagų lakus. Labiausiai nustebinę dalykai - greitai džiūva ir ilgai laikosi. Šie du kriterijai man yra vieni svarbiausių, renkantis nagų laką. Jeigu kuris nors "neveikia" - nenaudoju. O kam? Laukti daugiau nei 15 minučių kol sudžius lakas aš neturiu kantrybės, o jei jis išsilaiko vos dieną - persilakuoti taip dažnai neturiu nei laiko, nei (labiausiai) noro. 


Pigmentacija labai puiki, balto lako užtenka vos poros sluoksnių, nors galima būtų ir tenkintis vienu, bet intensyvesnė spalva gaunasi iš karto po antro. Visų spalvų pigmentacija skirtinga - tamsūs atspalviai labiau, šviesesni mažiau, tačiau tikrai nėra su tuo jokių problemų. Tik gal išskirčiau turimą kreminį CREAMY 003 atspalvį - jo reikia gal 4 sluoksnių tikrai intensyviai kreminei spalvai išgauti. 


Aplikatorius nors ir plonas - gan patogus. Nėra pats kokybiškiausias šepetėlis ten primontuotas, tačiau dirbti galima ir netgi kaire ranka be didelių probemų nusilakuoju dešinę. Paima lako normalų kiekį, pakankamai minkštas ir lankstus. Išsilaikymas, kaip ir minėjau - puikus. Su manikiūru išvaikštau net 5-7 dienas! Čia yra kažkas nerealaus, jei paimtume faktą, jog čia joks ne gelinis, o paprastas lakas bei sujungtume su tuo, kad manikiūro aš nesaugau - dažnai plaunu rankas, indus plaunu be pirštinių ir pan. Po savaitės ir dar galėčiau toliau nešioti, tačiau nuauga nagas arba kur nors "atlimpa" gabaliukas lako nuo nagų kraštelių. Išsilaikymas su viršutiniu sluoksniu - dar ilgesnis, o papildomai dar ir blizga nagai.


Atspalvių pasirinkimas - be galo didelis. Martinoje didžiulis stendas su įvairiausiom spalvom ir atspalviais. Aš, antro vizito metu, susirinkau visus man patinkančius - nude, baltą, raudoną, blizgų bronzinį... žodžiu, neutralius ir klasiką. Tačiau žinau, kad jei užsinorėsiu kokios spalvos - tikrai rasiu kažką panašaus. Iš manęs - tik geriausi atsiliepimai apie šiuos nagų lakus. Nežinau, įvairios spalvos tikriausiai laikosi įvairiai, tačiau aš išbandžiau ne vieną ir ne dvi spalvas, todėl tikrai pasitikiu ir galiu rekomenduoti. Žinoma, yra niuansų - jei turit labai riebią ir sveiką nagų plokštelę, lakai laikosi trumpiau. Maniškiai nemažai pažeisti, todėl sausi ir nagų lakas tiesiog būna. 😃


Su tokiais lakais labai smagu kurti ir nagų dailę - žinai, kad ryt nereikės nuvalyti, galėsi panešioti. Tai va, šiek tiek užfiksavau savo manikiūrų su šiais lakais: Žodžiu, reziumė - pigus atradimas, kaip matot, užsipirkau tikrai nemažai spalvų ir kolekciją žadu pildyti. Be galo smagu man pastaruoju metu kažką kūrybinti ant nagų, net nusipirkau specialius šepetėlius nagų dailei! 😄 Tai kai tik nustoju tingėti ir nieko neveikiu - pasidarau ką nors gražesnio. 


Asmeniškai rekomenduoju išbandyti.

Kaip ir minėjau, pirkti radau parduotuvėje Martina, bet galbūt rasit ir kur nors kitur. Kaina ~1 eur. 


Ar mėgsti sau darytis manikiūrą? 

4 komentarai

 1. Oo, ačiū! Kaip tik esu pilko nagų lako paieškose, lėksiu pirkt 🥳 o manikiūro darytis labai nemėgstu - užknisa laukt, kol lakas džiūna 😁 bet jei tikrai greitai išdžius pažadu pamėgt 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. paslaptis slypi kuo imanoma plonesnio sluoksnio tepime, geroau du plonyčius neo vieną storą - greičiau ir mažesnė tikimybė sugadint😁👏

   Panaikinti
  2. aš per dideles kančias tą išmokau 😁

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.