Lookfantastic grožio dėžutė (Spalis)

2020 m. spalio 31 d., šeštadienis

 


Labai apsileidau ir jau vėluoja papsakoti apie Spalio mėnesio Loofkfantastic mėnesinės grožio dėžutės turinį. Na, bet jau geriau vėliau, negu niekad, ar ne? Be to, Viską iš dėžutės jau pamėginau, tad pristatymas bus platesnis ir su šiokiais tokiais tikresniais įspūdžiais. Spalio mėnesio dėžutė dangaus žydrynės spalvos - gaivi, faina spalva, labiau primenantį kokį gruodį, nei spalį, nes spaliui skirčiau tikrai kokią oranžinę su moliūgais. Bet dėžutė visiškai nesusieta su Helovyno ir, sakyčiau, tokia nelabai. Pasakoju. 


Žodžiu, kaip įprastai - 6 produktai. Man patiko 3 iš jų, kiti 3 likę - meh. Tai 50/50 dėžutė - nei labai nuvylė, nei labai patiko. GLOV HAIR WRAP (vertė: ~ 17 eur) 

Pakuodama dėžutę maniau, kad koks rankšluostukas ir jau buvau bepradėjus prunkšt, nes nu tikrai nereikia. Bet, pasirodo, turbanas plaukams. Pliušinis, mikopluošto, trumpina plaukų džiuvimo laiką ir mažiau tuos plaukus skriaudžia, nei kad įprasti mūsų rankšluosčiai. Buvau skeptiška, bet tik panaudojau vieną kartą ir niekada niekada daugiau negrįšiu prie įprastu rankšluosčių - net į keliones imsiu šį daiktą. Nieko stebuklingo, tiesiog - be galo patogu. Prieky esanti gumytė užsikabina už nugaroje esančios sagutės ir turbanas laikosi idealiai.Greit sugeria drėgmę iš plaukų. Nieko nesveria, švlenutis ir minkštutis - vau, įsimylėta ir naudojama kasdien. 💞 Kaina gal didoka, pagalvočiau ar pirkti antrą, bet jei užmatyčiau akcijinę - tikrai taip. Be to, galima manau rasti ir pigių versijų. 
ECOOKING OVERNIGHT FOOT CREAM (30 ml, vertė: ~9 eur) 

Naktinis kremas pėdoms. Mano pėdos visame kūne yra labiausiai nuskriaustos ir visokių kremų ir kitokių gėrybių gauna mažiausiai. Tiesą sakant - negauna iš vis. Kremą dėžutėje radau supakuotą į rudo stiklo indelį - 30 ml pabandomasis kiekis. Kvepia gaiviai, mėtomis, levandomis ir šiaip tokiomis gaiviomis žolelėmis. Tirštas, bet ne riebus ir labai maloniai užsitepa ant odos. Naudojau jau kelis kartus - priemonė turi šaldantį efektą tad labai patiktų pėdoms, kurios pavargę, per dieną sušilę ir daug nuėję. Produktą rasti patiko, nes jis fainas pasilepinimui ir priminė, kad pėdoms irgi reikia dėmesio. 😃
BY TERRY SAUME DE ROSE FLACONNETTE (nepilna pakuotė, vertė: ~15,5 eur)

Lūpų blizgis - balzamas. Labai chemiško ir neskanaus kvapo, kartaus skonio. Maloniai jaučiasi ant lūpų ir jas minkština, bet kvapas atbaido nuo naudojimo. Patogi ir graži pakuotė, tačiau guli nenaudojamas. Tiesiog nepatinka kaip jis kvepia ir koks jo poskonis. 
STARSKIN SMOOTHING BIO-CELLULOSE SECOND SKIN EYE CATHER MASK (vertė: ~ 5 eur)

Paakių tema man neaktuali, aš su jais neturiu didelių mane trikdančių problemų, tad dar ir net nepanaudojau. Tikriausiai kad atiduosiu mamai. Nepatinka man dėžutėj rasti tokių dalykų, bet labai patinka motinai, todėl labai neburbėsiu šiuo atveju. 
BUBBLET EARL GREY BATH TEA (vertė: ~7 eur)

😊 Neturiu vonios. Ir vonios druska man tokia neaktuali, kad net erzina ir kaip smūgis į paširdžius. Tiesa, kvepia labai skaniai, tai subėriau į stiklinį indą ir pastačiau vonioje. Kaži kokio stipraus aromato neskleidžia, bet už tai vis paimu ir pauostau. Be to, labai baisus pakuotės dizainas. 
BALANCE ME BAKUCHIOL SERUM (7 ml, vertė: ~12 eur)

Tragedija, nekvepia, išbėrė, pilna alergenų. Mečiau lauk iš karto po nefainų pojūčių ir never again, kad tepčiau kažką ant veido nepažiūrėjus sudėties. Never. 


Tai tiek, mano įspūdžius tikriausiai pajutote ir supratote. Visa apytikslė dėžutės vertė: ~65,5 eur. Primenu, kad mokėjau ~16 eur. Deja, ieškodama šios dėžutės turinio aprašymo, aptikau Lapkričio dėžutės turinį. Super daug skincare - jau manau, kad iškarto nepatiks, nes nieko nenaudosiu. Ir ką, raudonas nagų lakas... Vajė. 😁 Žodžiu, bent jau dėžutės spalva faina. 


Kaip šios dėžutės turinys atrodo Tau? 

2 komentarai

  1. Hm, aš neliūdėčiau gavusi :D vien dėl to daikto plaukams verta, nes jis brangesnis, nei pačios dėžutės kaina 😁 ir pėdų kremą, vonios druską, ir paakių kaukes sunaudočiau be problemų 😁 tai man net į geresnę pusę būtų 🧐

    AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.