Apžvalga - Maybelline New York super stay paakių maskuoklis

2020 m. lapkričio 12 d., ketvirtadienis


Apie gerus produktus parašyti aš užtrunku ilgiausiai - nes naudojama kasdien ir taip susilieja su rutina, jog atrodo - pasakojau. Bet iš tiesų nerodžiau ir nepasakojau. Visai kitaip su blogais produktais, kurie labai nepatinka - greit atsirandu čia paburbėt kaip man nepasisekė. Taigi, šiandien dalinsiuos tikrai ne blogu produktu. Vieną tubelę jau išbaigiau, todėl pamaniau - nu jau laikas gal ir pasidalinti su tavimi.

Maskuokliai toks dalykas, kuris man reikalingas. Ypač paakių. Nors ir nėra pas mane jie itin problemiški, kažkaip labai mėgstu įšviesinti juos ir nuskaistinti. Taip pat maskuokliai man padeda slėpti raudonį, odos dėmeles. Šis Maybelline super stay maskuoklis tikras saldainiukas. Šitos super stay linijos ir makiažo pagrindai labai geri - nenutrinami, kai išbaigsiu turimą makiažo pagrindą, imsiu super stay. Buvau jau ir pamiršus apie ją.  

Turiu du atspalvius: 10 fair ir 15 light. Fair - rožinio pustonio, light - geltono. Kadangi viską fiksuoju kompaktine pudra, naudoju ir vieną, ir kitą - rezultate atspalvį gaunu tokį pat. 
Pliusai Minusai
☑ Minkštas šepetėlis.
☑ Patogi plastmasinė pakuotė, kurią bus galima prapjauti ir sunaudoti produktą visą iki pat galo.
☑ Nesubėga į raukšleles.
☑ Stipriai maskuoja.
☑ Užbaigimas matinis.
☑ Ilgai laikosi ir nenubėga dienos eigoje.
⌧ Greitai džiūva, todėl reikia darbuotis itin greitai.
⌧ Mažas kiekis.

Pasistengiau sutrumpinti produkto pliusus ir minusus. Labiausiai man patinka šio maskuoklio savybė stipriai maskuoti bet neapkrauti odos - ta prasme, jog nesijaučia storo priemonės sluoksnio, tačiau užmaskuoja viską. Taip pat man, kaip riebiaodei, labai patinka matinis užbaigimas ir priemonės sugebėjimas tiesiog prilipti prie odos ir nuo jos nenubėgti dienos eigoje. Man didžiausias minusas yra palyginti mažas produkto kiekis, kadangi jis palyginus tikrai mažas - 6 ml susinaudoja labai greitai. Kai tuo tarpu kosmetinėje dar turiu Loreal maskuoklį, kurio yra beveik dvigubai daugiau - 11 ml.  Gamintojas Maybelline skiria šį produktą būtent paakiams maskuoti. Ir formulė, sakyčiau, tikrai yra būtent jiems išdirbta, kadangi ir maskuoja, ir nesubėga į raukšleles. Nes čia dvi pagrindinės maskuoklių problemos, kurie ale būna skirti paakiams - arba nemaskuoja iki galo, arba subėga taip baisiai, kad prideda minimum dešimt metų. 

Maskuoklis kainuoja ~ 8-9 eurus (Eurokos nuoroda, Pigu nuoroda), su akcijomis kaina visai adekvati, tad tikrai verta įsigyti. 

4 komentarai

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.