Apžvalga - The Ordinary Glycolic acid 7% toning solution

2020 m. lapkričio 3 d., antradienis

 


Savo veidui šiuo metu nenaudoju nieko apart The Ordinary. Atradau, patiko, nebegaliu ir nebenoriu atsisakyti. Pakeliui pas mane nauja siunta šio gamintojo su naujais produktais, tarp kurių jau gal 5 kartą kartojamas niacinamidas (šį kartą jau nebesikuklinau ir ėmiau didelę 60 ml pakuotę), taip pat nauji nebandyti dalykai - azelaic acid, mandelic acid, marine hyaluronics ir vitaminas c. Šaltasis metų sezonas pats laikas naudoti rūgštis, kadangi yra mažesnė tikimybė gauti tiesioginių saulės spindulių ir prisidirbti. Dėl to jau kuris laikas naudoju toniką veidui. Rūgštinį, glikolio rūgšties toniką, apie kurį dabar ir papasakosiu. 


Buvo laikas, kai tonikais aš netikėjau ir netikėjau jų veikimu. Ypač pasinagrinėjus sudėtis, kurios perpildytos alkoholio. Tiesa, pamačiusi rūgštinį toniką aš susidomėjau - pagalvojau, kad mano spuoguotai odai turėtų patikti. Be to, 240 ml toniko tekainuoja vos 9 eurus, tad. 😀
Sudėtis: 

Water, Glycolic Acid (nerekomenduojama itin jautriai, sudirgusiai odai), o šiaip reguliuoja odos pH, eksfolijuoja) , Rosa Damascena Flower Water, Centaurea Cyanus Flower Water, Aloe Barbadensis Leaf Water, Propanediol, Glycerin, Triethanolamine (gali kimšti poras 2/5), Aminomethyl Propanol, Panax Ginseng Root Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit Extract, Aspartic Acid, Alanine, Glycine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Glutamic Acid, Arginine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Hexyl Nicotinate, Dextrin, Citric Acid, Polysorbate 20, Gellan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Chloride, Hexylene Glycol (gali kimšti poras 2-5), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.
saugu, vidutiniškai saugu, nesaugu

Produktas, kuris man padeda "prisidirbus". Jeigu per daug užkišu poras dekoratyvine ar kitokia kosmetika, jei per dien labai daug liečiu veidą ir taip užpykdau odą, tai vakare patepus veidą šiuo toniku, ryte galiu džiaugtis švaresne ir švytinčia oda. 

Gamintojas rekomenduoja toniką naudoti vakarais. Taip visada ir dariau - vilgiau vatos diskelį produkte ir aplikavau ant veido bei kaklo. Priemonė neturi jokio aštraus kvapo, tačiau savo koncentracija yra tikrai stipri, todėl reikia vengti paakių ir burnos sričių. Toniku isusigėrus į odą galima aplikuoti kitas naudojamas priemones, toniko nuplaudinėti nereikia, jis turi likti ant odos. Produkto pakuotė sandari ir patogi naudoti - kuomet produktą nori dozuoti, tiesiog atsuki šiek tiek viršutinę dangtčiuko dalį ir suvilgai vatos diskelį. Kuomet nori pakuotę užsandarinti, tą dalį tiesiog užsuki ir produktas nebebėga. Labai patogu. Kaip ir minėjau įrašo pradžioje, kiekis tikrai nemažas. Savo toniką naudoju jau labai ilgai ir dar jo yra likę mažiau nei pusę, tačiau dar tikrai didelis kiekis. 

Efektas matomas iš kart - sudirgusi, paberta oda po naudojimo iš vakaro, ryte atrodo jau pagijusi ir susitvarkiusi, spuogai "paskutiniame pasispardyme" - greitai iškelia baltas galvutes ir panaudojus dar sekantį vakarą - nelieka išvis. Nesausina odos, jos netempia ir netraukia. Manosios - net nedirgina. Žodžiu, puikiai, tačiau švelniai kovoja su tuo, su kuo reikia. Sudėtyje tikrai nemažai saugiai odą kondicionuojančių ingredientų - ir tikrai, odos švelnumu nesiskundžiu. 
Kodėl nekartoju? Nes kol kas tikrai dar turiu pakankamą kiekį ir, nerekomenduojama maišyti ir naudoti kartu su kitomis stipriomis rūgštimis (kurių dabar ir prisipirkau). Imsiuos šiek tiek kitokių daykų su savo oda, todėl glikolio rūgšties toniką pasiliksiu kaip labai fainą ir gerą produktą odos švarai palaikyti. 

Produktą galite įsigyti čia theordinary.deciem.com/product/rdn-glycolic-acid-7pct-toning-solution | Kaina: ~ 8.70 EUR 

Ar turi savo mėgstamiausią odos priežiūros gamintoją/liniją? 

Rašyti komentarą

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.