Nišinis aromatas: Utique Ambre Royal

2020 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis

 


Pastebėjau, kad tikrai nemažai pasakoju apie aromatus. Taip yra tik dėl to, kad tik dabar pati pradėjau juos labiau tyrinėti. Anksčiau, kažkaip, nepastebėjau skirtingų kvepalų žavesio, nevertinau išskirtinio kvapo kaipo kažko ypatingo ir apskritai - nerūpėjo. O dabar gi rūpi, maga, norisi. Tai už tai ir nebeužsičiaupiu. Dabar noriu papasakoti apie nišinius kvepalus. 


Trumpai: nišiniai kvepalai - aukštoji parfumerija. Kitaip tariant - originalūs kvapai, išsiskiriantys nuo tų masiškai naudojamų kvapų ir gali būti net traktuojami kaip meno kūriniai. Į nišinius kvepalus dairosi tie, kurie ieško išskirtinumo, naujovių, neužuostų aromatų. Ir tikrai - mano turimi Utique Ambre Royal kvepalai yra man niekada neužuostas aromatas. Atpažįstamas? Taip. Bet ne ant kito žmogaus, ne kaip kvepalas, o šiaip, primenantis natūralius kvapus. 


Aromato natos:

Galvos: bergamotė, apelsinas, obuolys, cinamonas
Širdies: prieskoniniai gvazdikai, tabakas, kedro medis
Bazinė: pačulis, tongapupės, mira, muskusas


Cinamonas ir apelsinas su šiek tiek obuolio - štai ką užuodi pirmą kartą pridėjęs nosį. Vėliau atsiskleidžia aitrus tabako kvapas, kedras maišosi su gvazdikais. Dienos pabaigoje lieka saldėsis - tongapupės, mira. Iš pradžių kvapas primena imbierinius sausainius. Šviežiai keptus, minkštus ir aromatingus. Vėliau aromatas pakinta ir prie imbierinio sausainiuko galima užuosti ir arbatą su medumi. Šis duetas yra tai, kaip tiksliausiai būtų galima apibūtini Ambre Royal iš Utique. Kiekvieną kartą pasidabinusi šiuo aromatu užuodžiu tikrą, nostalgišką žiemą, lydimą didelių baltų snaigių, miesto šviesų, lėtos pūgos. Šis aromatas kuria labai šventišką, pakilią nuotaiką. 


Aromatą rinkausi tik pagal natas - neturėjau galimybės rinktis uostant, todėl tikrai nesitikėjau, kad šios natos sukurs tokį įspūdingą aromatą ir kad man jis taip patiks. Įsimylėjau šį kvapą po pirmo pasikvepinimo - tiesiog vau. Kaip ir minėjau, niekada niekada nesu užuodusi nieko panašaus, o juolab tikrai neturėjau savo kvapų kolekcijoje. Parfumo šis aromatas savyje turi 20%, kvapas išlieka daugiau mažiau 8 val. Turiu omeny, kad ryte, prieš išeinant į darbą pasikvepinu, o grįžusi namo dar gaunu komplimentų iš antros pusės, jog skaniai kvepiu. Pati iš naujo aromatą užuodžiu nebent išėjusi į gryną orą (arba kai kūnas išskiria daugiau šilumos pajudėjus) - mat jau pasikvepinus savęs nebeužuodžiu po kokios valandos. 


Liūdniausia dalis ta, kad nišiniai kvepalai yra brangus malonumas. Būtent šis aromatas, palyginus su kitu mano turimu aukštosios parfumerijos kūriniu BDK Pas Ce Soir yra palyginti pigus. Tačiau o, mergyt, "Kristianoj" uosčiau aromatą ir už tūkstantį eurų... 


Utique Ambre Royal 100 ml kaina: ~ 82 eur

Utique yra Federico Mahora prekinis ženklas, kurio produktų tau gali padėti įsigyti konsultantė Monika (čia rasi jos instagram), kuri ir padovanojo man šį aromatą. Monika minėjo, kad mano išsirinktas aromatas šiuo metu yra perkamiausias. Žinok, nė kiek nesistebiu, nes vau, išseko žodžiai. 


Koks kvepalų tipas tau labiausiai patinka? Rytietiški, gėlių, o gal vaisių? 

2 komentarai

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.