Apžvalga: Kinactif liss - plaukų apsauga nuo karščio

2020 m. gruodžio 27 d., sekmadienis

 


Kurį laiką nenaudojau jokios apsaugos nuo karščio savo plaukams, o karštį naudojau labai daug ir dažnai. Tai iš karto pasimato - plaukai džiūsta, lūžta. Todėl nusprendus, kad reikia tokios priemonės mano plaukų gyvenime, iš karto prisiminiau šitą. Kinactif liss apsaugą nuo karščio esu mėginusi labai seniai, gal prieš kokius 4 metus. Ir man paliko tokį gerą įspūdį, kad nusprendžiau įsigyti vėl. 


Dozatorius pompa, todėl be galo patogu. Turiu daug purškiamų visokių priemonių plaukams, bet jų visą laiką patenka ir ant veido, rankų odos. O kreminės tekstūros priemonės į plaukus man patinka, nors su purškikliais ir greičiau, bet dozavimas pompa irgi turi savo pliusų. 


Tekstūra kreminė šios priemonės, o man labiausiai be poveikio patinka kvapas. Kvapas gaivus ir primena šiek tiek vyriškos kosmetikos kvapus. Tačiau ne per daugiausiai, teikia malonumą uostant, užsiuodžia plaukuose, bet nėra per daug įkyrus ir prašantis atskiro dėmesio. 

Sudėtis tik ant pakuotės, niekur neradau nukopijuot internetuose, o rašyti daug, tai trumpai aptariu: produkto pagrindas yra silikonai. Tad reikia nepamiršt, kad kartas nuo karto reikia plaukus išplauti su SLS turinčiu šampūnu. Po silikonų eina hidrolizuotas keratinas, makadamijų aliejus, arganų aliejus, ekstraktai, keramidai ir pan. 


Poveikis gan aiškus, plaukai mažiau kenčia nuo karšto džiovinimo ar formavimo, nes yra apgaubiami silikonais ir aliejais. Tokia paprasta ta apsauga, tačiau be jos plaukai tikrai labai kenčia. Juk pvz. tiesindamos plaukus veikiame juos tokia temperatūra kurioje iškeptume vištieną... 😀 Dabar visada nepamirštu pasitepti plaukus šia priemone. Man atrodo, kad apsaugo, kad plaukai mažiau pučiasi ir sausėja, negu tada, kai priemonės nenaudodavau. 
Antraeilis dalykas, bet man patinka ir graži bei patogi pakuotė, produktą visada malonu paimti ir naudoti. Taip pat pirkdamos priemonę gaunama tikrai nemažą kiekį - net 150 ml, kurių užtenka labai ilgai. Nes dozuoti visiems plaukams priemonės reikia itin nedidelį kiekį - vos porą paspaudimų, skalsiai naudojasi. 


Tiesa, šis produktas Extraxt Liss skirtas nepaklusniems ir garbanotiems plaukams prižiūrėti. Todėl jaučiasi ir glotninamasis efektas, plaukai suminkštėja ir lengviau juos formuoti. Yra ir Extract Energy versija, kuri skirta ploniems, silpniems ir lūžinėjantiems plaukams. Būtent šio nesu mėginusi, bet tas skirtas gabanėms man patiko, nors ir nesu garbanė. Kinactif liss pirkau Eurokos internetinėj parudotuvėj: https://www.eurokos.lt/professionnel/plauku-prieziura/formavimo-priemones/kinactif-liss-priemone-apsauganti-plaukus-nuo-karscio-150-ml.html Pirkau su akcija tai temokėjau vos 5 eurus, nors šiaip kainuoja 10. Bet dažnai būna nuolaidų, tai jei kada pamatysi, tikrai verta pabandymo priemonė. 


Ar pati dažnai naudoji karštį plaukams?

2 komentarai

  1. Plaukus džiovinu kokį 1-2 k. per mėnesį, paskutinį kartą garbanojau vasarą (o dar prieš tai turbūt kelių metų pertrauka buvo), o tiesinusi esu tik kelis kartus gyvenime :D nemėgstu kišt nagus prie plaukų, man patinka jų natūrali tekstūra ir forma 😍

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. kol aš ilgus plaukus turėjau irgi jiem nedariau nieko, bet pabandyki tu su trumpais kaip mano plaukais nieko nedaryti... oi..! :D bet va db atrodo, kad viską atiduočiau, kad tik man mano natūralius plaukus kas atiduotų... :DD

      Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.