Apžvalga: Lecler - lakštinės veido kaukės

2020 m. gruodžio 29 d., antradienis


Lakštinės veido kaukės - patogioji nuodėmė. Daug taršos, bet be galo patogu ir faina, ir greita, ir, jei pasiseka, veiksminga. Man visai pasisekė, nes gavau pabandyti veiksmingų Lecler lakštinių kaukių. Apie kiekvieną kaupiau atsiliepimą atskirai, nes visos jos išbandytos skirtingu metu, kai tikrai buvo poreikis. O kai yra poreikis ir žinai tikslą - labai lengva "atsijoti" gerus produktus nuo prastesnių. 


Trumpi komentarai apie kiekvieną iš 3:Lecler Express-Refresh 

Pirmoji kaukė, kurią išmėginau buvo geltonoji Express-Refresh. Ir pirmasis pastebėjimas: per daug išmetamų dalių - kartoninė pakuotė, pakuotė, kaukė, ją gaubia 2 nuimami sluoksniai. Pati kaukė, kurią dediesi ant veido - labai trapi, plona, todėl suprantu papildomą sluoksnį. Bet. Nesuprantu, kodėl jie yra du. Puikiai užtektų vieno. Šios kaukės malonus šaldantis veikimas - puiku sudirgusiai, sukaitusiai odai nuraminti. Pakankamai daug serumo, jis panašus į visų kaukių - glitus, slidus, greit susigeriantis. Efektas - šviesesnė, nuraminta, pamaitinta, minkšta oda. Labai greit susigėrė ir viena iš tų kaukių, kurią nusiėmiau beveik sausą - viską odą skaniai sugėrė. Turi šarmo produktas, mielai pakartočiau dar. 
Lecler Intense hydration

Pastebėjusi dehidratavusios odos požymius (tempimas, pleiskanojimas, padidėjęs jautrumas) pamaniau, kad laikas intensyvaus drėkinimo kaukei. Oda atmestinai nereagavo, nusiramino ir susidrėkino. Vėl gi nusiėmiau beveik sausą, oda pasisavino serumą per pirmas penkias minutes po užsidėjimo. Veidas sudrėkintas, atgavęs elastingumą, tempimo jausmo nebėra, pleiskanų taip pat. Sakyčiau, vykęs reikalas, skubi pagalba dehidratavusiai odai. 
Lecler Anti-ageing 

Po vieno panaudojimo tikrai nepastebėsi pristabdyto odos senėjimo efekto, bet. Tos visos anti-amžius kaukės, kremai ir šiaip kosmetika duoda odai tokio putlumo, ją prikelia. Oda po tokių produktų paprastai būna kaip raumenys po treniruotės - pasitonavusi, stangresnė, grakštesnė (jei oda išvis gali būti grakšti?). Na, esmę supratai. Tai šita kaukė ne išimtis. Kaip ir pastarosios - greit ir visiškai susigėrė į odą, nepaliko jokio lipnaus ar nemalonaus sluoksnio. Malonu naudoti tokius produktus iš ties, nes poveikį matai iš kart. 


#reklama nes #dovana

Kaukes apžvalgai nemokamai gavau iš Minimaxi.lt, tad kaukių ten ir ieškoki, palieku nuorodą: https://www.mini-maxi.lt/index.php?lang=2&cl=search&searchparam=lecler 


Apžvalgą vėluoju padaryti, gavau kaukes gal prieš kokius 3 mėnesius, bet mėgstu naudoti dalykus tada, kai užsinoriu, kai yra poreikis, o ne per savaitę viską nuo gavimo dienos. Gaila, kad taip nepasiseka su saldumynais namuose, mat suvalgau viską labai greit nori nenori, svarbu yra ir akys mato. 😂


Kokias kaukes labiausiai mėgsti tu? 

2 komentarai

  1. Lecler bandžiau laaabai seniai, bet vis dar pamenu kaip į top3 patenkančių kaukių gamintoją 😎

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. mhm, tikrai kad drąsiai galima įtraukt į top3, o jei dar mažiau būtų išmetamų dalių... 🙃🙂

      Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.