Apžvalga - Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser makiažo bazė

2020 m. gruodžio 11 d., penktadienis

 

Aš, kaip didelių ir išsiplėtusių odos porų savininkė tikrai galiu vertinti kas yra "pore eraser" ir kas yra apsišaukėlis šiuo klausimu. Man labai lengva pastebėti ar toks produktas veikia ar ne. Todėl šia mano apžvalga gali pasitikėti visu šimtu vienu procentu, o trumpas atsakymas - Maybelline Baby skin instant pore eraser makiažo bazė pasirinko šiek tiek per skambų pavadinimą. 


Aš beveik apskritai nenaudoju makiažo bazių, nes nematau tam poreikio. Arba neradau tokios bazės, kuri suteiktų didelį skirtumą ir palengvintų mano makiažo rutiną taip, jog be bazės jos nė nepradėčiau niekada. Tačiau esant progai vis pabandau - nežinai kada gali rasti tą vienintelę, ar ne? Būtent šią bazę randame žydroje, plastmasinėje pakuotėje. Įpakavimas mielas ir žaismingas, pakuotė sukojiama, dozatorius įprastas bazėms. 

Pliusai Minusai
☑ Išlygina odos tekstūrą.
☑ Patogi plastmasinė pakuotė, kurią bus galima prapjauti ir sunaudoti produktą visą iki pat galo.
☑ Gan didelis kiekis. 
☑ Neturi jokio erzinančio ar aštraus kvapo.
☑ Skaidri, silikoniniu pagrindu.

⌧ Nepaslepia porų.
⌧ Neskalsiai naudojasi, kad būtų juntamas efektas, reikia naudoti nemažą kiekį priemonės.

Dėl išvardintų priemonės minusų, esu linkusi šią bazę panaudoti ant T zonos ir skruostų prie nosies - kur ryškiausiai matomos poros. Deja, bet aš nematau skirtumo su ir be bazės - makiažas apsitrina ir aplikuojasi taip pat. Nepadeda ir odai labiau nesiriebaluoti, tai įtariu, kad ši bazė labiau patiktų normalios odos savininkėms, kurios visiškai neturi jokių (arba bent jau perteklinio sebumo) problemų su oda. Mums riebiaodėms reiktų kažko stipriau, geriau. 


Ar tu naudoji makiažo bazę? Jei taip, kokią? Jei ne, kodėl? 

Rašyti komentarą

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.