Kalėdinė Lookfantastic grožio dėžutė (Gruodis)

2020 m. gruodžio 16 d., trečiadienis


Jei trumpai įvadui - nu, žinok, galėjo būti ir geriau. Noriu pasidalinti Kalėdinės Lookfantastic gruodžio mėnesio grožio dėžutės turiniu. Tikėjausi, kad jau ši šventinė, metus apibendrinanti dėžutė nublokš mane gerąja prasme. Bet nenubloškė ir nenubloškė jokia prasme. Dėžutę jau prenumeruoju nuo šių metų kovo mėnesio, tai beveik metus. Dar liko trys dėžutės ir mano metinė prenumerata baigsis. Jos pratęsti nežadu, nebent ateinantys trys mėnesiai bus tokie vau, jog nuneš stogą ir aš savo nuomonę pakeisiu. 

Na, laikas jau aprodyti šventinės dėžutės turinį. 


Pati dėžutė be galo graži - juoda su aukso detalėmis, papuošta minimalistiškais piešiniais. Kažkodėl ir galvojau, kad bus tokia - dar kažkurį mėnesį spėjau ir norėjau tokios - bent jau šis noras išpildytas. Dėžutėje standartiškai radau 6 produktus - plaukų laką, paakių kremą, vieną akių šešėlį, hialurono rūgšties serumą, dvipusį šepetėlį ir skaistinančią makiažo bazę. 

Na, iš dėžutės dizaino ir įpakavimo Kalėdų, šventinę dvasią tikrai galima pajust, tačiau pats turinys man nebuvo keliantis daug emocijų. Plačiau apie kiekvieną iš produktų:
 

PLAUKŲ LAKAS PERCY & REED hairspray (50 ml, vertė: ~7 eur)
Plaukų laką savo plaukų formavimo rutinoje naudoju taip retai, kad mano turimas plaukų lakas tikriausiai jau tris kartus baigė savo galiojimo datą. Buvo galima vietoje šito lako gauti Sukin rožinio molio 20 ml kaukę. Mielai mielai būčiau išmainiusi šitą plaukų laką į tą molio kaukę. Taip pat, kaip nenoriu gauti šukų, pincetų ir dildžių, taip pat man nereikia ir plaukų lakų, kad ir kokie jie nepakartojami bebūtų. DVIPUSIS MAKIAŽO ŠEPETĖLIS 


BRUSHWORKS double-ended brush (vertė: ~4 eur)
Makiažo šepetėliai yra geras dalykas. Jei nereikia dabar, tai turimas vistiek kažkada susidėvės ir norėsis naujo. Dėžutėje radau dvipusį šepetėlį, kurio viena pusė kirsta, o kita - plokščia, apvalinta - su tokiu puikiai aplikuojasi šešėliai akims, highlighter'is. Kirstoji pusė nelabai tinka plonoms linijoms brėžti, nes gan storas kirtimas, tačiau puikiai tiktų akių pravedimui su šešėliais pasidaryti. Užskaitau - nieko ypatingo, ką įdomu pabandyti, tačiau dalykas sunaudojamas 100%. 


MAKIAŽO BAZĖ SU ŽĖRUČIU 


JECCA BLAC champagne glow drops (20 ml, pilna pakuotė, vertė: ~18 eur)
Idėja naudoti kaip makiažo bazę, kad ale po pudra švytės oda ir atrodys sveikai, bet žėrutis tikrai labai akivaizdžiai matomas, todėl tokią makiažo bazę reiktų rinktis tik vieną kartą progai pasitaikius, nes tie žėručiai odai tikrai nieko gero. O šiaip labiau, manau, tinkama naudoti kaip skystą highligter'į ir patepti šito blizgaliuko ant skruostikaulių viršaus, nosiuko, o gal net naudoti kaip tviskantį akių šešėlį. Kaip praimerį niekada nenaudočiau. Man patinka blizgaliukai tokie, tad vertinu šį produktą. Ypač, kai jis brangesnis nei pati dėžutė aplamai. 


AKIŲ ŠEŠĖLIS 


THE BALM petal to the metal eyeshadow (1,2 g Shift into overdrive atspalvis, vertė nežinoma)
The balm gamintojo produktą rasti dėžutėje be galo smagu. Turiu vieną paletę ir jau visiškai pasitikiu šia kosmetikos linija (nors gal ir kvaila taip daryti). Smagu, kad turėsiu dar vieną šešėlį. Spalva visai neprincipinga ir sunaudojama, tiesa, turinti savyje labai daug žėručio. Labai blizgi, tačiau gražaus rožinio atspalvio, kuris gali būti tikrai nesunkiai pritaikomas. Manau, sunaudosiu. 


HIALURONO SERUMAS 


MEDIK8 hydr8 serum (10 ml, vertė ~15 eur)
Patinka, kad sudėtyje nėra daug nesąmonių ir serumą galėsiu sunaudoti. Tačiau drėgmę įsisavinti padedantį serumą aš jau turiu ir naudoju savo rutinoje itin ilgą laiką, su panašia sudėtimi į šio produkto. Gerai, kad sunaudojamas, blogai, kad asmeniškai man nuobodus produktas. Gražus įpakavimas, beje, tokios minimalistiškos pakuotės mano mėgstamiausios. Tiesa, vietoje jo dar galima buvo gauti Ren kūno kremo 50 ml, tai džiaugiuos, kad man ne jis atiteko. Nu dar nuobodžiau. PAAKIŲ KREMAS 


AVANT pro radiance brightening eye final touch (10 ml, pilna pakuotė, vertė 112 eur) 
Nežinau koks čia stebuklas, kad 10 ml kremo kainuoja tiek pinigų. Matau tik tiek, kad trečias ingredientas yra žėrutis (mica) ir tiek žinių - tikrai bus paakiai labiau bright, nes nu blizgučiai atspindės šviesą. Kadangi sudėtis nėra kemšanti ir dirginanti, susitepsiu tą 10 ml ant savo paakių ir tegu niekas nesako, kad neskiriu jiems dėmesio - juk kremas už tokią kainą turi kažką jiem padaryt. Ir nustok, Dovile, burbėt, ane? Sumokėjai 15 eur už dėžutę, o gavai priemonę už 112. Tiesa, jei neklystu, per 7 mėnesius šis kremas paakiams yra jau 3, kurį randu dėžutėj. 


Nu tai va. Ne tragedija, bet gi man kažko gal kitokio norėjos. Aš pati net nežinau ko. Tai čia gal jau per didelis išlepimas pas mane, nes tikiu, kad daug merginų turiniu tikrai nuoširdžiai džiaugias. Ir ypač, ko gero, tuo kremu su žėručiu už šimtinę. 
Kito mėnesio dėžutės sneak-peak produktas - SVR gamintojo drėkinamasis kremas. Pilna pakuotė (40 ml), silikonų pagrindu, su nemažai odą kemšančių ir aknę dirginančių ingredientų, tad tikrai bus tik kojoms po skutimosi. Labai tikiuosi, kad dėžutėj bus kas nors įdomesnio dar, o gruodžio dėžutę apibendrinu taip: plaukų lakas gilyn į stalčių, šepetėlį metu prie visų šepetėlių chebros, tą praimerį su žėručių rasiu kaip panaudot, hialurono serumas sulauks savo eilės,  paakių kremą už šimtinę godžiai sutepsiu, o šešėlį su meile pasidėsiu prie kosmetikos. 


Niu, kokia tavo nuomonė apie šios dėžutės turinį? 

8 komentarai

 1. Aš vis dar laukiu savo dėžutės. Tikiuosi kad iki Kalėdų sulauksiu. Man tai dėžutės dizainas turbūt gražesnis už turinį. ☺ Nieko ypatingo, o tie brangūs Avant kremai iš viso nieko gero. Dabar naudoju Kilig kremą už kelis eurus ir nematau skirtumo�� mano prenumerata irgi baigsis, vargu ar bus verta pratęsti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, dėžutė ir man patinka, ironiškai vos ne labiau už turinį taip pat. :D
   o dėl Avant pritariu - jau apžvelginėjau veido kremą už šimtą, tai sudėtis tragediška, o kaina kaip už swarowskiais puoštą kremą ar ką. pft, iki pat dabar nesuvokiu už ką žmonės tiek moka pinigo

   aš nepratęsiu ko gero irgi. nelabai

   Panaikinti
 2. O man šita dėžutė tokia puiki būtų! :D ir plaukų lako reikia (naudoju retai, bet va dabar reikia, tai kaip tik mažas kiekis), ir serumo, ir paakių kremo senokai nebeturiu, ir švytinčios bazės arba skysto highlighter'io senokai nebepirkau, ir The Balm myliu 🤣 tik va dvipusių šepetėlių nemėgstu, bet keliautų į kelioninių produktų stalčių ir lauktų covid pabaigos, tada labai pasitarnautų 😁 įdomu ar dar galima užsisakyt būtent šią dėžutę... 🤣

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labai greitai būna sold-out, tai spėju, kad nebelabai spėsi, saulele 😁

   Panaikinti
 3. Medik8 serumas tai žinok tikrai labai neblogas! Labai greitai atgaivino išsausėjusią odą. O tas praimeris irgi visiai įdomus, žėri auksine-balta spalvomis. Kitko dar nebandžiau, bet esu vizai patenkinta šio mėnesio dėžute :D :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nu taip, galima tikrai būti pasitenkinus - nėr šukų, pincetų, dušo želių, dildžių ir kt. nesąmonių :D

   Panaikinti
  2. Matyt dildę pamiršo įdėt :D ;)

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.