Lookfantastic grožio dėžutė (lapkritis)

2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis


Labai nukelinėjau šitos dėžutės apžvalgą, kadangi likau be galo nusivylusi ir bandžiau apsimesti, kad nieko nebuvo. Bet vis dėl to pamaniau, kad tarpo nepaliksiu ir jei jau pristatinėjau visas, tai reikia kažką pasakyti bei parodyti ir šią. Pakeliui pas mane jau yra gruodžio mėnesio dėžutė, bet dabar visai ne apie ją. 


Nerkime į dėžutės vidų. Thisworks perfect legs skin miracle (30 ml)

Kiekis pamėginimui, pilna pakuotė yra 120 ml ir kainuoja ~ 42 eur. Tai yra kremas, suteikiantis spalvą. Kaip kreminė pudra, tik skirta kūnui. Oranžinės spalvos kremas, primenantis įdegio kremą, tik tiek, kad nusiplauna. Man nepatiko, nes odai suteikia nelabai gražų atspalvį, labai įsigeria į rankas, kol pasiteplioji. Bet čia įdomiausias ir geriausias produktas visoje dėžutėje, buvo įdomu pabandyti, tačiau pilnos pakuotės tikrai nepirkčiau. Aplamai produkto idėja labai puiki - tepamų, purškiamų "pėdkelnių" kojoms man labai reikėtų, nes aristokratiškai balta oda švyti žiemą vasarą, bet šitas produktas nėra tai, ką su mielu noru naudočiau. Lord & Berry line/shade galm eye pencil (bronze)

Akių pieštukas. Kaip naudoti galima prisigalvoti, gavau blizgią bronzinę spalvą, tačiau iki šiol dar nė karto nenaudojau - nelabai mėgstu pieštukus, o ir dar tokia nekasdieniška spalva sunkiai priderinama mano kasdienybėje šiuo metu. Šiaip mėgstu gauti dekoratyvinės kosmetikos tokiose dėžutėse, todėl užskaitau, bet dar šitam produktui reikia sulaukti savo meto. Kainuoja ši priemonė ~ 11 eur. Naobay detox oxygen light cream (50 ml, vertė: ~ 22 eur) 

Pilna kremo veidui pakuotė. Tikiu, kad neprobleminės odos savininkės, gavusios šį kremą dėžutėj tikrai labai mielai sunaudojo ir džiaugėsi gera priemone. Aš, deja, jo net nebuvau prasukusi, kadangi sudėtyje esantys aliejai mano aknės žeidžiamai odai tikrai nėra labai draugiški. Tad ir pakomentuoti neturiu ką, perduosiu mamai ar draugei, o gal sutepsiu kūnui, rankoms. 
Nails inc. all fired up nail varnish (portland square spalva) 
Nagų lakus mėgstu, bet ryškiai oranžinė spalva tikrai nėra mano. Šis kažkoks ypatingas - atseit pripildytas anglies (?) ir padda nagams išlikti sveikiems bei apsaugo nuo išorinių kenkiančių veiksnių. Kainuoja lakas ~ 17 eurų, tai jau tikėčiaus kažko daugiau nei tik spalvos ant nagų už tokią kainą. O bet tačiau tą naudą sunku pastebėti, o ypač, kai gauni tokią nepanaudojamą spalvą kaip oranžinė. Gal tau patiktų? Galiu padovanot. 😊 Philip Kingsley pure colour frizz-fighting gloss (20 ml) 
Pilna pakuotė 50 ml kainuoja apie 29 eur. Tai produktas, apsaugantis plaukus nuo karščio poveikio, neleidžia jiems pūstis, glotnina. Tiesą sakant, naudojau vos porą kartų, nelabai pastebėjau didelį poveikį, todėl daugiau kažkaip ranka ir nebesiekia produkto. Daugiau pasakyti nieko negaliu, aplamai rasti produktų plaukams man patinka, bet toks panašus produktas jau buvo spalio dėžutėj. 
Mėginukas, pilna pakuotė yra 200 ml ir kainuoja ~ 21 eur. Nenaudojau, kadangi micelinis vanduo nėra naudojamas mano veido odos priežiūros rutinoje. Ir aplamai man asmeniškai nėra įdomus produktas. Sunaudojamas? Jo, tačiau tik tiek. Neatneša džiaugsmo ir nesakai "o, šiandien vakare būtinai išbandysiu tą micelinį, įdomu". Jau pasižiūrėjau, kas bus gruodžio mėn. dėžutėje. Kaip ir norėjau bei spėjau prieš keletą mėnesių, ji bus juoda su aukso elementais. O iš turinio tikėjausi šiek tiek daugiau, na, bet plačiau papasakosiu ir galutinę nuomonę susidarysiu jau gavusi ją į namus, todėl tariu iki kitos dėžutės. 💛


Kaip tu, kaip sveikatos, ar jau pasipuošei namus Kalėdoms? 

Rašyti komentarą

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.