Mano dabartinė veido odos priežiūros rutina

2020 m. gruodžio 22 d., antradienis

 


Šiandien buvo be galo graži diena - švietė saulė. Galėjau ja mėgautis ir skanauti arbatą, kadangi darbas šiuo metu vyksta iš namų. Myliu darbą iš namų - puikus būdas atsigauti, pailsėti ir daugiau laiko pabūti namų aplinkoje. Tokios gražios dienos vedina užsimaniau papasakoti Tau apie savo dabartinę veido odos priežiūros rutiną. Nepilną, su spragomis, bet tikra ir veikianti. 


Jei skaitai mane ne pirmą kartą, tai žinai, jog aš ir mano oda kovoja su akne. Vasarą dalinausi 12 įpročių, kurie ją palengvino, o dabar dalinsiuosi produktais, kurie man padeda su ja kovoti toliau - nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyt. PRAUSIMAS, VALYMAS. Demakiažą ir veido prausimą atlieku naudojant MANO kosmetikos prausimosi putas. Čia jau trečia mano naudojama pakuotė. Bandžiau tame tarpe ir kitokių putų - nei viena neprilygo šioms. MANO putos standžios ir neišnyksta, kuomet aplikuoji ant veido, tad rezultate visi nešvarumai yra nuvalomi. Produktas itin skalsus, neturi jokio aštraus ar nemalonaus kvapo, patogiai dozuojamas pompa, kuri puikiai veikia ir niekad nebuvo užsikirtusi. Myliu šias putas, atlieku jomis dvigubą valymą. Sudėtis nepriekaištinga - tiks visiems odos tipams. Kaina taip pat patraukli, o dabar prieš Kalėdinės akcijos stimuliuoja nusipirkti pigiau į priekį. 
GILESNIS RŪPINIMASIS. Po prausimosi naudoju arba niacinamidą arba vitaminą C. Kadangi juos kartu naudoti nerekomenduojama, niacinamidą aplikuoju rytais, o vitaminą C - vakarais. Niacinamidas kartu su cinku iš The Ordinary padeda tvarkytis su riebalų išsiskyrimu, gydo žaizdeles, lygina odos tekstūrą ir atspalvį, gydo aknę, saugo nuo žalingų UV spindulių, stiprina odos atsinaujinimą ir skatina apsaugines odos funkcijas. Tuo tarpu vitaminas c, kurį taip pat naudoju The Ordinary - suteikia odai gyvumo, tvirtumo, padeda sumažinti randelius, padeda kovoti su bakterijomis ir valo odą, pagerina tekstūrą, atspalvį. Tiesa, vitamino c užtepus ant veido oda kiek nemaloniai dilgčioja, tačiau tai normalus reiškinys, kuomet naudojame itin didelės koncentracijos produktą. 
RŪGŠTYS. Šaltasis, niūrusis sezonas, kai lauke saulės mažai yra puikus metas naudoti rūgštis - mažesnė tikimybė, kad jos susipjaus su saule ir nudegins odą. Šiuo metu bandau dvi naujas rūgštis iš The Ordinary - Mandelic (migdolų) ir Azelaic (azelaino). Mandelic rūgštis dozuojama pipete, yra skystos ir šiek tiek riebios tekstūros. Azelaic rūgštis kremo pavidalu, neturi jokio riebumo jausmo, pasitepus oda būna švelni švelni. Abi rūgštys man padeda odą išvalyti. Tiek vieną, tiek kitą naudoju ne abi iškart, paprastai vakarais. Tad jei vakare tepu odą, ant kurios jau tuoj tuoj kils skaudūs, dideli spuogai, per naktį tiek viena, tiek kita rūgštis su jais susitvarko - ryte randu apgijusius, uždegimas sumažėjęs, skausmo nebėra. Migdolų rūgštis palyginti švelni, todėl ją gali naudoti net jautriausios odos savininkės. Azelaino rūgštis skaistina, mažina spuogelius, sulygina odos paviršių. Labai man patinka šitas duetas - migdolų rūgštis nušveičia, o azelaino pasirūpina kitais dalykais. Puikumėlis. 
DRĖKINIMAS. Kaip ir hialurono serumas, Marine Hyaluronics serumukas padeda į odą pritraukti vandens molekules ir šitaip pamaitina išsausėjusią odą. Man ši priemonė patinka labiau už hialurono serumus tuo, kad ji yra lengvesnės ir nelipnios tekstūros - vandenukas. Nepalieka lipnumo ir visiškai nesijaučia ant veido bei akimirksniu susigeria į odą. Tiesa, po šio serumo privaloma naudoti kokį drėkinamąjį kremą. Čia ir yra kol kas mano rutinos spraga - niekaip nerandu gero be aliejinio veido kremo, kuris drėkintų mano odą ir nekimštų porų. Na, bet esu paieškose, tai kas ieško - tas randa. Kol kas šio serumo nenaudoju, nes jo "neužfiksavus" kremu, oda kaip tik yra dar labiau sausinama. Aplamai produktas tikrai fainas ir reikalingas. Ypač riebiai odai, kuriai drėkinimas taip pat be galo svarbus ir reikalingas, o ypač gilesniuose odos sluoksniuose. 

Dar papildomai kartais palepinu odą kaukėmis ir masažais. Kartais mažiau yra daugiau. Kadangi įrašas jau baigėsi, palieku nuorodas į visus mano naudojamus produktus. Nei vieno nereklamuoju užsakomąja reklama - viskas nusipirkta ir mylima be galo ir nuoširdžiai! Jaučiu poreikį tai pasakyti, nes šiais laikais užsakomosios reklamos labai daug. 

Vitaminas C - https://theordinary.deciem.com/product/rdn-vitamin-c-suspension-23

Niacinamidas su cinku - https://theordinary.deciem.com/product/rdn-niacinamide-10pct-zinc

Jūrinis hialuronas - https://theordinary.deciem.com/product/rdn-marine-hyaluronics

Migdolų rūgštis - https://theordinary.deciem.com/product/rdn-mandelic-acid-10pct-ha

Azelaino rūgštis - https://theordinary.deciem.com/product/rdn-azelaic-acid-suspension-10pct

Valomosios putos - https://manoritualai.lt/produktas/veido-prausimosi-putos/


O tu ar turi savo veido odos priežiūros rutiną? 

4 komentarai

  1. Oo, aš labai labai seniai noriu susisistemuot veido odos priežiūros rutiną. Dabar šioks toks balaganas, bet jau susidariau norimų produktų sąrašą, bandysiu! Beje, kokia tavo patirtis su užsakymu tiesiai iš Deciem? 🧐

    AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.