Pirmas kartas - išbandžiau vandens lipdukus manikiūrui

2020 m. gruodžio 20 d., sekmadienis

 


Tokių dalykų kaip išbandyti vandeninius lipdukus nagams aš prisimąstau skrolindama Vinted'ą. Ten tiek galima rasti visokių įdomybių, kad oi - tik turėk laiko ir pinigų, ir jau žiūrėk, kad tempi namo visokius niekučius. Na, bet niekučiai yra gyvenimo prieskoniai, o prieskonių svarba oho kokia didelė! Žodžiu, vieną vakarą pasidariau arbatos, užsidegiau aromatingą žvakę, pasiklojau ant palangės audinį (kad mano išsiblaškymas nenutepliotų josios) ir pasiruošiau šiam mažam eksperimentui. 


Iki šiol aš esu naudojusi lipdukus nagams. Bet tuos ale 3d lipdukus, kurie kaip ir paprasti lipdukai tiesiog užsiklijuoja ant nago ir būna šiek tiek pakilę - t.y. juos gali pirštu perbraukus pajusti. Tai su tais cackintis reikia mažiau, bet jie ir nusilupa greičiau - vis kur užkliūna. Todėl nusprendžiau pabandyti vandeninius lipdukus manikiūrui. Kaip ir minėjau, keletą jų nusipirkau tiesiog Vinted'e iš narės. Pigiai, mokėjau gal 0,25 eur už tą vieną lapelį lipdukų. 


PRINCIPAS KAIP LAIKINŲ TATUIRUOČIŲ 

Taip, ir darymas labai panašus. Lipdukai yra atspausdinti ant specialaus popieriaus. Ir ant specialios plėvelės, žinoma. Įmerkus lipduką į vandenį ir palaikius tam tikrą kiekį laiko, piešinukas atsiskiria nuo popieriuko ir jį galimą aplikuoti tiesiai ant nulakuotų nagų. 


EIGA 

1. Išsikirpau norimus dizainus iš bendro lapelio lipdukų, nuėmiau nuo jų viršutinę permatomą plėvelę ir sumečiau į vandenį. Vandens nereikia kažkokio specialiai šalto ar karšto - tiesiog iš krano. Pasiėmiau patogų mažą ir negilų indelį, kad būtų patogu pincetu tuos karpinius vėliau išsimti.

2. Nusilakavau nagus ir leidau jiems nudžiūti. Lakavau tiesiog paprastu nagų laku, gelis nėra šiems lipdukams būtinas. Nagai iš viso gali būti nelakuoti - lipdukus vistiek pavyks "užkepti". 

3. Kai jau buvau pasiruošusi aplikuoti lipdukus, traukiau pincetu po vieną iš vandens. Tada atsargiai pirštu perimiau lipduką ir pincetu atskyriau piešinuką nuo popieriaus. Kai lipdukai gerai išmirksta vandenyje, atsiskyrimas labai lengvas ir nekomplikuotas - jis tiesiog nuslysta nuo popieriaus. Atsargiai už kraštelio paėmiau piešinuką pincetu ir aplikavau ant nago. Svarbūs niuansai: ištraukus piešinukus iš vandens aš juos kiek papurčiau, kad nusikratytų vandens perteklius. Taip pat piešinuką ant nago dėjau guldydama nuo apačios į viršų, o ne tiesiog lepteldama ties viduriu. Taip išvengiau raukšlių ir oro burbuliukų po piešinuku. 

4. Plokščiu šepetėliu išlyginau lipduką. Labai gerai šepetėlis, nes dar jo šereliai sugeria užsilikusį vandens perteklių. Galima lyginti ir pirštu ar sausa kokia servetėle - kaip patogiau. Bet šepetėlis tikrai patogu, išbandyta! 

5. Ant nagų užlakavau permatomo nagų lako sluoksnį - užtvirtinti tiek lipduką, tiek nagų lako spalvą, lakuotą prieš tai. Tiesa, nebijok jei lipdukas užsiklijuos ant piršto ar kur nors, kur tau nereikia - jis puikiai nusivalo su acetonu ar kitu paprasto nagų lako valikliu. Krapštyti tikrai nereikia, ištirpsta ir nusivalo. 
Be galo patiko man šitas manikiūro darymo būdas. Tikrai nėra sunku - pasitreniravus veiksmas vyksta itin greitai. O lipdukų įvairovė yra tokia beribė, jog įtiks kiekvienos skoniui. Puiki alternatyva piešimui ant nagų, kadangi šie lipdukai labai ploni - niekada nepasakytum, jog kažkas užklijuota. Atrodo, jog nupiešta tiesiai ant nago. Tiesa, vienas jų minusas - gražiausiai jie atrodo ant šviesių nagų. Kadangi yra plonyčiai ir kiek permatomi, su tamsiais nagais reiktų eksperimentuoti ir žiūrėti ar norimas lipdukas atrodo ok. Bet kadangi pati esu labiau šviesių spalvų ant nagų mėgėja - man tai nėra minusas. 


Sudėtingumo lygis: 5/10

Krupštumo lygis: 8/10 

Rezultatas: 9/10 

Ar  tu esi bandžius tokius lipdukus savo manikiūre? 

6 komentarai

 1. Oo taip, čia yra gėris :D jį atradau dar 5-6 klasėj ir nuo tada su tarpais naudoju. Perku lipdukus ali, turiu virš 100 lapelių kolekciją 😎 gaila, kad mano nagai silpni ir retai tenka papramogaut 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš su geliniu buvau baisiai susigadinus nagus - popieriaus plonumo buvo palikę, dabar baigia jau ataugt mano stori nagai tai vis dažniau palakuoju ir pažaidžiu 😁 o lipdukų kolekciją reikia ir man pakaupt, Ali ten miškas jų, sunku net išsirinkt 😁

   Panaikinti
  2. nu taip yra, jei nepadeda vitaminai ir išorinė priežiūra, matyt, teks susitaikyt su tuo, kad nagučiai silpnučiai genetiškai :(

   Panaikinti
 2. Aš megstu tuos lipdukus visokius naudoti pedikiuriui. Turi dvi rankas patogiau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Diana, o aš visai pedikiūrui neskiriu ypatingo dėmesio.. tik spalva kokią :D nes esu tas žmogus, kuris nemėgsta nuogų pėdų ir atvirų batų, tai nėr ko ir labai stengtis :D

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.