6 grožio dėžutės, kurias gausi į Lietuvą

2021 m. sausio 2 d., šeštadienisGrožio dėžučių principas man labai patinka, todėl Kovą, pasibaigus Lookfantastic dėžutės prenumeratai, bandysiu pirkti kitą. Lookfantastic metinė prenumerata nepatiko iki tiek, jog pratęsčiau daugiau, todėl nėriausi į  ko nors naujo paieškas. Ir nenuostabu, kad labai daug dėžučių tiekėjų nesiunčia į Lietuvą jų. Liūdesiukas, tačiau nepasidaviau ir ieškojau tokių, kurios tai siūlo. Ir radau! Užtrukau kelis vakarus, išnarščiau daug visokių sąrašų, bet radau. Dabar beliks tik išsirinkti kurią, o kad būtų lengviau išsirinkti, sugalvojau, kad sąrašiuku pasidalinsiu su Tavimi. Panagrinėsiu trumpai ir man bus lengviau, ir galbūt tu užsikabinsi kažką naujo kitais metais išbandyti. MEDUSAS MAKEUP GROŽIO DĖŽUTĖ Nuotr.: hellosubscription.com


Ši dėžutė sudomino tuo, jog paprastai jose galima rasti 4 pilno dydžio produktus, kurių 3 yra dekoratyvinė kosmetika ir 1 koks nors ne dekoratyvinės produktas. Sako, tikėkis neutralių atspalvių kiekvienai dienai, tačiau 1 produktas visada bus kokia nors nekasdienė spalva eksperimentams. Kosmetika, kurią gauni - 100% veganiška ir cruelty-free. Kiek užtruktų iki namų ateit neaišku, patys jie yra iš Čikagos, Amerikos, bet gal turi kokių postų kur nors arčiau Europoj, o jei ne, tai vistiek per kokią savaitę, manau, ateitų. 


Gaunamų produktų kiekis: 4 pilno dydžio produktai / mėn. 

Turinys: 3 dekoratyvinės kosmetikos priemonės ir 1 ne 

Dėžutės kaina, perkant vieną kartą: ~ 21 EUR

Siuntimas: Nemokamas, įskaičiuotas į dėžutės kainą


Nuoroda į dėžutę: https://medusasmakeup.com/collections/monthly-beauty-box
PETIT VOUR GROŽIO DĖŽUTĖ Nuotr.: kokoluxe.com 

Ši dėžutė mane sužavėjo savo estetika. Labai mano, labai gražu, labai džiugintu akis. Jaučiasi toks subtilumas, rafinuotumas, saldu gražu, mmm! Svarbu ir tai, kad prieš prenumeruojant susikuri profilį, kuriame gali nurodyti koks turinys tave labiausiai džiugintų, kokia tavo oda ir kokiomis spalvomis dažaisi dažniausiai. Neaišku ant kiek į tai yra atsižvelgiama, bet norisi tikėti, kad bent minimaliai. Taip pat galima vertinti ir rašyti atsiliepimus apie gautus produktus, taip užsidirbti virtualių pinigų-taškų ir išleisti juos Petit-vour parduotuvėje. Skamba smagiai. Kosmetika gaunama taip pat yra cruelty-free, veganiška. Bent jau kartą tikrai noriu pasibandyti. 


Gaunamų produktų kiekis: 4 pilno dydžio produktai / mėn., visuomet jų vertė didesnė nei 50$ (~41 EUR)

Turinys: miksas tarp dekoratyvinės, priemonių veidui, kūnui ir plaukams

Dėžutės kaina, perkant vieną kartą: ~ 20,5 EUR

Siuntimas: Nemokamas, įskaičiuotas į dėžutės kainą


Nuoroda į dėžutę: https://www.petitvour.com/pages/the-cruelty-free-beauty-box 
BEAUTEQUE GROŽIO DĖŽUTĖ Nuotr.: thebeautyjournalsxo.com

Visoms korėjietiškos kosmetikos gerbėjoms ši dėžutė tikrai turėtų patikti. Pastebėjau, kad kas jau kas, bet visokias keistas inovacijas ir produktus kosmetikoje pirmiausia sugalvoja korėjiečiai, o tada prisijaukina likęs pasaulis. Ko tik ten negalima rasti. Man irgi visai būtų įdomu vieną kitą tokią dėžutę parsisiųsti, nes kiek esu mėginusi korėjietiškos kosmetikos, tiek pasisekė, nes produktai buvo kokybiški, faini ir naudojami. O įpakavimai irgi visada originaliausi, tad tikriausiai atidarius dėžutę niekada nebūtų liūdnas vaizdelis. Be to, visada kažkokia tematika yra (čia gali pažiūrėt kokios buvo šiais ir praeitais metais), o su pirmąja dėžute dar gauni ir dovanų. O tos, kurios be galo mėgstate lakštines kaukes, šis brendas siūlo ir kaukių dėžutę. Kiek matau, visada bent 8-9 veido kaukės už ~20 EUR (jau su siuntimu). 

Gaunamų produktų kiekis: tikslus skaičius nenurodomas, bet teigiama, kad visada pilno dydžio produktai

Turinys: miksas tarp dekoratyvinės, priemonių veidui, kūnui ir plaukams, taip pat grožio įrankiai 

Dėžutės kaina, perkant vieną kartą: ~ 20 EUR

Siuntimas: ~7,5 EUR

Viso kaina per mėnesį: ~27,5 EUR


Nuoroda į dėžutę: https://www.beautequemonthly.com/pages/beauty_box

Nuoroda į tik kaukių dėžutę: https://www.beautequemonthly.com/pages/mask_maven
EVERYBAE AKSESUARŲ DĖŽUTĖ 


Nuotr.: instagram.com/everybaecollective

Įdomesnis reikalas - patraukė, kad kitokia. Vis įpratus matyt dėžutes kosmetikos, odos priežiūros, plaukų, o čia prašom - aksesuarų.  Aksesuarai labai mano skonio, tad labai patraukė akį, kai pamačiau. Sako, kad gauni insta-worthy papuošaliukų kiekvieną mėnesį. Jei patinka tau tokie, tai tikrai verta pabandyti. Panaršius kūrėjų instagramą supranti, kad tikrai įdėta meilės ir dėmesio, viską gauni gražiai supakuotą, logotipuotą, fainiai labai. 

Gaunamų produktų kiekis: 3 aksesuarai 

Turinys: auskarai, segtukai, sagės, žiedai, pakabukai, grandinėlės, apyrankės ir pan.

Dėžutės kaina, perkant vieną kartą: ~ 20 EUR

Siuntimas: nemokamas, įskaičiuotas į kainą


Nuoroda į dėžutę: https://www.everybaecollective.com/MOI-MEME GROŽIO DĖŽUTĖ Nuotr.: moi-meme.co.uk

Yra šios dėžutės LUXE variantas kurį gauni 4 kart per metus, bet mane domina kas mėnesinė dėžutė, tai radau tokią, kuri susideda iš 3 produktų kas mėnesį. Gauni kažką gyvenimo būdui (žvakę, užrašinę ar aksesuarą pvz.), tada gauni kokią nors grožio priemonę ir kažką saldaus. Baisiai man patiko, jei gaučiau va kaip nuotraukoj tokį fainą lūpdažį, kvepiančią žvakę ir guminukų - nedrįsčiau burbėt. Na, nebent tą patį gaučiau tris mėnesius iš eilės... ne, vistiek neburbėčiau! Labai patinka, reikės būtinai pabandyti.  Va pvz. lapkritį prenumeratorės gavo  knygą, paakių kremą (šitas meh, bet pakuotė labai graži ir kažkokį apelsininį šokoladą. Čia gali pažiūrėt daugiau buvusių dėžučių, visų noriu. Kaina gaunasi su siuntimu nemaža, tačiau produktus gauname pilno dydžio, ir "deluxe", kas reiškia itin gerą kokybę, prabangą. 

Gaunamų produktų kiekis: 3 

Turinys: gyvenimo būdui, grožio produktas ir kas nors saldaus

Dėžutės kaina, perkant vieną kartą: ~ 25,5 EUR

Siuntimas: ~11 EUR (į UK nemokamas)

Viso dėžutės kaina: ~35,5 EUR


Nuoroda į dėžutę: https://www.moi-meme.co.uk/ 
LEMONADE BOX 


Nuotr.: lemonadebox.co.uk

Ši dėžutė užkabino savo maža kaina ir nemokamu siuntimu į Lietuvą. Labiausiai matau, kad dėžutė orientuotą į odos priežiūrą ir vonios ritualus. Dekoratyvinės buvusiose dėžutėse nepastebiu visai, tai jei tokia ir nedomina, ši dėžutė gali būti tau kaip tik įdomi. Man nežinau ar įdomi, kabina tik galimybė gauti žvakių, haha. Aš dėl jų kiek pamišus, bet tik dėl jų tikriausiai neverta sakytis. Nors, asortimentas tikrai nemažas, ne tik odos priežiūrai, sako, skirta dėžutė: būtų ir sveikatai, gyvenimo būdui dalykų, ir ale gydančių kristalų, vonios ir dušo dalykų, aromaterapijos, sveikų užkandžių ir gėrimų, aksesuarų ir supermaisto. Sako, kad ir dar daugiau. Ir dar su kiekviena dėžute prenumeratoriai gauna mėnesio misiją, kaip jie vadina, kuri šiek tiek auklėja, stiprina ir priverčia bent kiek išeiti iš savo komforto zonos. Tai labai sudomino kas per misijos! 

Gaunamų produktų kiekis: 5-6 mėginuko arba pilno dydžio produktai 

Turinys: gyvenimo būdui, grožio produktasi, sveikatai, maistas, aksesuaras, aromaterapija ir kt.

Dėžutės kaina, perkant vieną kartą: ~ 22 EUR

Siuntimas: nemokamas, įskaičiuotas į dėžutės kainą


Nuoroda į dėžutę: https://www.lemonadebox.co.uk/APIBENDRINIMAS

Dabar, kai peržiūrėjau visas dėžutes akyliau, supratau, kad tikriausiai reikės visas užsisakyti po kartą ir kitais metais skirti daugiau laiko eksperimentams. Bus smagu palyginti, atrasti ir tada įsimylėti susitikus, ne tik iš aprašymų ir atsiliepimų. Labiausiai mane sudomino Moi-Meme dėžutė, taip pat greičiau norėčiau pabandyti ir Petit Vour dėžutę. Na, o prlaeidus daugiau laiko paieškoms, supratau, kad situacija nėra tokia beviltiška ir tikrai galima atrasti gerų dealų, įdomių dėžučių, kurios ateina į Lietuvą netgi su nemokamu siuntimu. Kas ieško, tas randa, ar ne?  😀


Kuri dėžutė tau pasirodė įdomiausia, patraukliausia, verta tavo pabandymo? 

12 komentarų

 1. Labai naudingas įrašas. Ačiū�� aš prenumeravau Lookfantastic, bet norisi ko nors naujo. Labai įdomi pasirodė korėjietiškos kosmetikos dėžutė.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. prašom! džiaugiuos, kad sugelbėjau)

   man irgi įdomi, dėčiau į ją daug vilčių, kad tikrai visada bus kažką smagu išbandyt toj dėžutėj :D

   Panaikinti
 2. Galėjau nematyt šito įrašo, nes irgi užsinorėjau išmėginti visas :D Bet mano kosmetikos lentynos sako priešingai.. Labiausiai sudomino Lemonade box ir Petit Vour, tai galbūt reiks daugiau pasidomėt ir kuria nors pasilepint :))
  Ačiū už tokį naudingą ir viliojantį įrašą!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. būtinai pasilepink! juolab, kad visas gali nusipirkti tiesiog vieną kart neįsipareigojant pirkti dar ir dar)

   nėra už ką, džiaugiuos, kad patiko ;)

   Panaikinti
 3. Šiaip argh, paskatinai išleisti pinigų :D o jei rimtai, tai ką tik užsisakiau petit vour dėžutę, internete dar radau kodą FIRSTBOX, tai sumokėjau tik 17.21 €, tai labai tikiuosi kad buvo verta, pasidalinsiu vėliau įžvalgomis apie dėžutę!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Auste, ooooo, lauksiu!!!! Mane labiausiai ši sužavėjo, tai tikrai ateik update'inti kaip tau, lauksiu 🤞🤎

   Panaikinti
 4. Dar Madaros,latvių natūralios kosmetikos, dėžutę tikrai gautume!:D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Koks gerulis įrašas! 💣 aš norėčiau korėjiečių dėžutės dėl jų tobulų produktų ir Everybae 😍 pamilau minimalistinius papuošalus, tad, manau, tiktų ir patiktų 🥰

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dėkui už įrašą. Reikia suskupti ką nors pamėginti iki liepos mėn. Nes po to visos siuntos ir iki 22€ ne iš ES bus apmokestintos. Gali būti, kad ir iš UK, nes ji jau ne ES. Man patiko korėjieriška dėžutė. Gal susigundysiu.

  AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.