Apžvalga: Artistry - signature select skaistinantis kūno kremas

2021 m. sausio 14 d., ketvirtadienis

 


Kaip aš džiūnu! Nors, atrodo, geriu tikrai nemažai skysčių, tepu viską ką tik turiu tepamo, bet oda, rodos, reikalauja tik daugiau ir daugiau. Ir taip atrodo kiekvienas šaltasis sezonas. Ir taip metai iš metų - galva ir veidas riebūs, o visa kita žemiau smakro - dehidratavę. Tai ir bandau visaip nuo to gelbėtis. Vienas iš bandymų - Artistry signature selection skaistinantis kūno kremas. 


Pirmiausia, tai pakerėjo mane priemonės kvapas. Gėlių kvapo natos, bet jas dar derina kažkas saldaus, todėl manęs neerzina. Nes šiaip gėlių aromatai ne man, bet šis toks užsaldintas ir taip pateiktas, kad visai nieko. Na, o kūno kremai, kurie labai kvepia man patinka. Vos ne būtina, kad kvepėtų ir kvapas man patiktų. Na, nes tada dviguba nauda - ir kvepi visa, ir maitini odą. 

Sudėtis labai ilga, todėl jos atskirai nenagrinėsiu, tik paminėsiu, kad kremas su silikonu, turi sviestmedžio aliejaus, kvepalas labai arti sudėties viršaus, bet čia normalu, nes kvapas tikrai intensyvus, ilgai juntamas ir užuodžiamas, yra žėručio, apsaugos nuo saulės, glicerinas taip pat įeina, aloe veros lapų sulčių, galima rasti ir vitamino E, įvairių ekstraktų, keramidų, aliejų, na, o pačiam pačiam gale ir puokštę alergenų (viso 6 jie). 


Odos sudirgimų nepajutau, patinka, kad kremas greitai įsigeria į odą. Dėl to malonu naudoti ir ilgai neužtrunki tepliotis. O aš tokia biški tinginiukė šiuo klausimu, tai ilgai besigeriantys kremai mane baido ir labai. Artistry kūno kremas fainas, suminkština odą ir padrėkina, bet tikrai ne gydo ir ne taip padrėkina, jog nebereikėtų ja rūpintis. Tai kasdieniam skaniai kvepiačiam teplojimui pats tas. Su mielu noru siekiu kremo iš karto po dušo ir naudoju. Ne pats natūraliausias pasirinkimas, tačiau savo funkciją atlieka, tad jei ir nesi natūralistė, turėtų tau irgi kremas palikti gerą įspūdį. Skaistinantis - nežinau, man visos skaistinančios priemonės, rodos, tik taip vadinasi. Tad šito nelabai aš ir pastebiu, juolab, jog nieko pas mane skaistinti kaip ir nereikia - esu skaisti ir balta kaip sūris visus metus. 😄 Taip pat nelabai žinau žmogaus, kuris norėtų savo kūną paskaistint, visi kaip tik nori būt įdegę. 


#reklama, nes #dovana

Koks kūno kremas dabar prie tavo lovos? 😁 

4 komentarai

  1. Va ko neprisiverčiu naudot, tai kūno kremo :D max po skutimosi, kai oda sausesnė, nei įprastai. Reiktų, bet turint šunį, dievinantį kremus, labai atsibosta slėptis... :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Šiuo metu turiu du miniukus iš Lookfantastic grožio dėžučių, kuriuos noriu pabaigt. Bet dažniausiai pasitepu tik kojas ir rankas, nes ši oda nuo radiatorių tiesiog džiūna, o visą kūną tept dažnai ir tingiu ☺ dar vonioj porą pradėtų kūno sviestų turiu, kartais ir juos prisimenu. Svarbiausia pasidėt matomoj vietoj :D

    AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.