Apžvalga: Aussie - wash blow tropical punch sausas šampūnas

2021 m. sausio 4 d., pirmadienis


Tam, kad praleisti plaukų plovimo dieną, būtinai namuose turiu turėti sauso šampūno. Kitaip negaliu, nes plaukai riebaluojasi žaibišku greičiu ir jei jau neplaut, tai kažkaip gelbėt vistiek reikia. Anksčiau naudodavau klasiką tapusią Batiste sausą šampūną, tačiau šį kart užsinorėjau pabandyti ką nors naujo. Ir taip į krepšelį įsimečiau Aussie gamintojo wash blow tropical punch produktą. 


Šita kengūra jau seniai traukė mano dėmesį ir vis norėdavau pabandyti jos produktų. Priemonės patenka į vidutinės kainos kategoriją, nėra brangios, todėl magėjo pabandyti. 

Produktas kaip ir visi sausi šampūnai yra flakonėlyje, dozuojamas purškimu, reikia pakratyti prieš naudojimą, purkšti 20 cm atstumu ir pirštų galiukais įmasažuoti šampūną į plaukų šaknis. Tropical punch produktas vadinasi ne be reikalo - labai kvepia tropiniais vaisiais, gaivus ir salstelėjęs kvapas. Tai man labai patiko jis ir dar vienas aspektas, jog šio šampūno dalelės labai mažos ir nedirgina kvėpavimo. Esu turėjus tokį šampūną, kurio pasipurškus vos neuždusdavau, imdavau kosėti ir gaudyti orą, nes pastarojo dalelės kažkokios didelės ir patekę į kvėpavimo takus labai viską sudirgindavo. Tai džiaugiaus, kad Aussie sausasis šampūnas ne toks ir malonu naudotis. 


Kiekis vidutinis - 150 ml. Nors flakonėlis labai aukštas, jis plonytis. Naudotis patogu, viskas ok, bet šampūno užteko tikrai neilgai. Sakyčiau, gal 10-čiai kartų. 

Deja, iš šio šampūno man trūksta gaivos ir to sausojo "plovimo". Nors, kaip ir minėjau, priemonė kvepia ir dalelės netrukdo kvėpuoti, deja norint suteikt plaukams purumo ir švaros, priemonės reikia itin daug purškti ir ji vistiek iki galo su tuo nesusitvarko - plaukai neatsiskiria vienas nuo kito, purumo neįgauna tiek, kiek sukurdavau jo su kitais šampūnais. Sakyčiau, šis Aussie sausas šampūnas labiau skirtas kaip papildoma priemonė plaukus pakvepinti ir papurenti, pvz. pamiegojus ar jiems praradus apimtį. Bet pasitelkti į pagalbą vietoje plaukų plovimo - ne. Ypač, jei tikrai kenti nuo riebių šaknų prakeiksmo. Tikriausiai dėl to man ši priemonė ir nepasirodė tokia skalsi - purškiau daug, kad bent jau išgauti patenkinamą variantą, tačiau plaukus vistiek turėdavau jau rišti į "šiandien neploviau galvos" uodegą. 


Taigi, verdiktas aiškus - priemonė per silpna gelbėti plaukus, kuriuos jau reikia plauti. Ji tinkama labiau greitam plaukų atgaivinimui, pvz. susigulėjusiems plaukams iš po kepurės, skarelės ir pan. Nekartosiu. 


Aussie wash blow tropical punch pirkau Eurokos internetinėj parduotuvėj: https://www.eurokos.lt/plauku-prieziura/sampunai/aussie-wash-blow-tropical-punch Šiaip kainuoja ~5,50 eur, aš pirkau su nuolaida, tai sumokėjau apie 4 eurus. 


Ar tu naudoji sausą šampūną? 

6 komentarai

 1. Kažkada bandžiau Aussie šampūną ir kondicionierių, bet tokie dvejopi jausmai kamavo. Panaudojus ir kondicionierių plaukai atrodydavo nerealiai, bet jei netyčia be jo.. Kaltūnas :D Kažkaip visai džiaugiuos, jog taip ir nesusigundžiau išmėginti jų sausų šampūnų, nes kaip matau, ne itin daug žadantys..
  Paskutinį bandžiau Syoss kažkurį, bet, nors ir neblogas, kaina kandžiojasi smarkiai. Gal kažką be Batiste's dar esi bandžius? Nes iš jų man realiai tinka tik vienos rūšies sausas šampūnas ir jo labai dažnai daugelyje parduotuvių nebūna :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. deja, žinok, nuo batistes šokau iškart ant šito ir va, feil 😂 norėjau irgi atrast kažką ne itin brangaus ir efektingo, bet šitas Aussie ne tai. 🙃

   Panaikinti
 2. Naudoju labai labai retai. Per karantiną pradėjau naudoti dažniau, bet dabar dėl man netinkamos sudėties sudėjau visą savo turtą į dėžę ir paslėpiau 🤣 o šiaip geresnio nei Batiste radusi nesu 🤷‍♀️ užsipirkdavau per akciją, tai ir pigus, ir veiksmingas

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. šaunuolė 😂👏
   teks ir man prie jos, ko gero, grįžt 😀🤞

   Panaikinti
  2. Nežinau ar bandei, bet aš dabar turiu vyšnių kvapo. Buvau skeptiška, bet mmm 🍒

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.