Apžvalga: S'nonas - plaukų lakas su auksiniais blizgučiais

2021 m. sausio 26 d., antradienis

 


Plaukų lakas pas mane yra ko gero rečiausiai naudojama priemonė plaukams. Nelabai aš darausi sušukavimus, kuriems lako reikėtų, o susuktos garbanos man laikosi ir be lako. Iš tiesų nelabai ir žinau daugiau kam gali prireikti plaukų lako. Tačiau prieš pat naujus metus dariau užsakymą internetinėj parduotuvėj ir man prieš akis prašmėžavo plaukų lakas su blizgučiais. "Bus naujiems metams" - pamaniau ir įsimečiau į krepšelį. 

Nors naujuosius švenčiau namuose, pasipuošti vis vien norėjosi, norėjosi ne kasdieniško blizgesio. Tai būtent šiai progai laką ir išmėginau. 


Lakas tikra pigiena, tai išduoda ir pakuotės dizainas, ir pati pakuotė - purkštukui net nėra uždėtas viršutinis kamštelis, palikta tiesiog taip. 😁 Na, bet didelių pinigų nesudėjau į jį, o ir vilčių nedaug - net jei lakas neveiktų kaip lakas, man svarbiausia buvo blizgučiai. Tiesa, lakas veikia kaip lakas. Nėra labai stiprus, tačiau veikia. Aš purškiausi labai nedaug - žėručio tikrai nemažai ir jis sklinda plačiai. Žėrutis smulkus ir gražiai blizga plaukuose. Patekdamas ant plauko kartu su laku - prikimba ir laikosi. 

Padengiau plaukus itin plonu sluoksniu ir iš toli, plaukai tikrai labai tviskėjo ir žvilgėjo lempų šviesose. Tiesa, geriausia mintis purkštis - dar neapsirengus drabužių, nes blizgučiai tokie yra - jie visur. Geros sudėties šiame plaukų lake net neieškau ir nenoriu, visiškai proginis šitas lakas, retą kartą galima dėl blzigučių pakankinti plauką. Tiesa, tikriausiai sveikumu žėrintys plaukai duoda daugiau efekto nei aukso spalvos blizgučiai, tačiau kai iki sveiko plauko spindėjimo kaip iki mėnulio - reikia kažkaip suktis. 


Šitą nesąmonę vertinu palankiai, blizgučių suteikia ir labai gražių, jie išsilaiko ant plaukų ir sukuria šventišką nuotaiką. Vienintelis dalykas, kas man nepatiko - kvapas. Lakas atsiduoda kvepalais, kuriuos mėgsta senos močiutės - duslu, keista, lyg kažkokie vaistai, sena. Visiškai ne mano skonio, bet pakenčiama, galima stipresniais kvepalais pasipurkšt duetu, kad permuštų. 😂

Kažkada naudosiu, o kai pasibaigs galiojimas išmesiu, bet nekartosiu. Galima geriau įsigyti blizgučių specialiai plaukams ir su geresniu kvapu. 

Kaina: ~2,50 eur


O tu ar sugalvotum tokią nesąmonę įsigyt?
Nes jaučiu, kad čia mano ypatingas talentas. 😁

4 komentarai

 1. Norėjau jį pirkt vaikino gimtadieniui, bet dėl koronos pasikeitė planai, tad ir lako nereikėjo. Bet, blemba, suviliojai 🤣

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jaučiu, kad vasarą labiau sunaudosiu, nes visgi daugiau saulės bus ir blizgučiai bus labiau logiški, nes dabar po skara nesimato nei plaukų, kai eini į lauką :D

   Panaikinti
 2. Geras, galvojau tokių niekas nebegamina. Prisiminiau mokyklos laikus, kai su draugėm prieš renginius tokiais blizgučiais puošėmės :D o kaip išplauti iš plaukų, nebuvo sunku? Aš plaukų lako iš vis nenaudoju, gal kartais putas išsitraukiu iš stalčiaus :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ne, išsiplovė gan lengvai, kadangi max nepurškiau, žinai, vos vos :D bet jaučiu, jei gerai pavarai - sunkiau, kadangi blizgučiais atsikratyt sunku :D

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.