Grožio technologijos: LED šviečiantis veidrodis

2021 m. sausio 20 d., trečiadienis

 


Šiek tiek atnaujinau savo makiažo kampą ir dovanų nuo savo vaikino gavau LED šviečiantį veidrodį. Mano makiažo kampelis tokioj tamsiausioj mūsų lofto vietoj, tad apšvietimo labai trūksta. Kai keliesi ir guliesi dabar su tamsa, nieko kito nelieka kaip tik spręsti šią apšvietimo bėdą. Tai va tai paprastai ir iškeičiau savo Ikea veirdodį į šį naują, šviečiantį. 

Veidrodis nėra didelis, labai kompaktiško dydžio, kurio užtenka makiažui pasidaryti. Iš kart dydysis klausimas - ar užtenka apšvietimo? Tikrai taip. Pati netikėjau, tačiau LED lempučių juostelė aplink veidrodžio rėmus tikrai pakankamai ryškiai šviečia ir apšviečia veidą. Daugiau kaip ir nieko nereikėjo man, pasiteisinęs dalykas. 


Galima keisti veidrodžio padėtį ir pasidaryti kaip patogiau - vertikalų arba horizontalų. Padėtis keičiama labai paprastai - veidrodis tiesiog sukasi aplink pagrindinę laikomąją ašį. Gan lengvai, be didelių pastangų. Kas dar patiko - šviesą galima reguliuoti trimis koloritais - šilta šviesa, dienos šviesa ir šalta šviesa. Taip galima sužinoti kaip pasidarytas makiažs atrodys visais trim atvejais! 😁 Nėra būtina, bet maloni funkcija. Aš naudoju dienos šviesos apšvietimą - maloniausias ir realiausią vaizdą parodantis. 

Visas keitimas vyksta ant veidrodžio esančiais mygtukais. Jie nėra iškylę, tik nupiešti, vadinamasis touchscreen efektas. Įjungimo ir išjungimo mygtukas taip pat yra ant ekrano, tačiau yra ir veidrodžio nugarėlėje. Labai gerai, nes jei netyčia sugestų mygtukas ant ekrano, lieka dar viena opcija įjungti ir išjungti veidrodžio apšvietimą. 


Veidrodis veikia su USB laidu arba su 4 AA baterijomis. Kadangi aš laidų noriu kuo mažiau, tai įsidėjau baterijas. Tačiau jei baterijos baigės ir jų po ranka neturi, visuomet veidrodį galima naudoti pasijungus į rozetę, tad tikrai labai faina ir patogu. Tiesa, reguliuojasi veidrodžio aukštis ir padėtis, tad galima nusireguliuoti ir pasukti tokį kampą, kuris patogiausias. 

Atsiliepimų prie produkto yra visokių, tačiau mano poreikiams apšvietimo pakanka. Vienas žmogus rašo, kad neapšviečia veido centro, tik kraštus - aš to nepastebėjau, man kaip tik viskas puikiai matosi, galiu suskaičiuoti savo spuogus ir plaukus ant veido, o pirmą kart pažvelgus net nustebau kokie ilgi ir juodi yra mano ūsai. 😂✌

Tiesa, sutinku, kad veidrodžio plastikas yra pigus ir atrodo pigiai, taip pat nėra labai elegantiškas jis, nes gan aptakus. Už tokią kainą, kurią sumokėjo mano vaikinas, ko gero, būtų galima rasti kažką elegantiškesnio. Na, bet pradžiai - puikus pasirinkimas. Nepaisant išvaizdos, veidrodis gerai atlieka savo funkciją ir man labai gelbėja. 


Kaina: ~37 eur + ~10 eur siutimas
Pirkta Amazon UK internetinėj parduotuvėj, nuoroda į produktą čia: https://amzn.to/38vJEJV P.s. jei nusipirksi per šią nuorodą, kurią sugeneravau, skirsi man 5% nuo sumos. 😁💖 Karantino metu jau kelis kart persiorganizavau ir susitvarkiau savo makiažo kampelį, o tu? 😁

8 komentarai

 1. Omg kokio gerumo! :D o aš jau buvau nuteikusi tave neigiamai, labai džiaugiuosi, kad patiko 😁

  O savo kampelį aš ne tik pertvarkiau, bet ir perstūmiau iš vienos kambario vietos į kitą 🤣 iki pilnos laimės trūksta to milžiniško, YT populiaraus šviečiančio veidrodžio, bet užtruks porą metų, kol įsigysiu, gaila kelių šimtų eurų tokiam šūdniekiui 😒

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man irgi gaila, o aš net ir, kaip sakiau, dabar statyt jo neturiu kur, tai eh, gal ateity kadanors, gal 😁 o dabar džiaugiuos šiuo mažuliu, dabartiniams poreikiams per akis (:

   Panaikinti
  2. Aišku, ateity turėsim atskirus kambarius grožio ir rūbų kampams, net ne kampeliams 😎

   Panaikinti
 2. Labai gerai atrodo! Man pastoviai problemos su apšvietimu, dažniausiai tamsoje dažausi :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai gerai atrodo. O jei dar ir apšviečia gerai, iš vis super ��mano makiažo kampelis šiuo metu apleistas, visiškas bardakėlis �� reikia reviziją pasidaryti ir su kai kuria kosmetika ir atsisveikinti, bet niekaip nerandu laiko.

  AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.