Inspiracijos - 5 manikiūro idėjos žiemai

2021 m. sausio 31 d., sekmadienis


Rudenį kalbėjome apie manikiūrą, tinkantį rudeniui. Dabar gi už lango žiema ir tokia nebloga žiema, sakyčiau - ir su sniegu, ir su šaltuku. Tad aplinka įkvepia tikrai, žiema jaučiasi. O kadangi vis dar sėdime karantine, kai kurios iš mūsų turime daugiau laiko sau. O laikas sau turi būti išnaudojamas max, tad va - man patinka skirti laiko įdomesniam manikiūrui pasidaryti. 


Noriu pasidalinti keletu idėjų! PASTELĖS ŽAISMASKai už lango sniegas, pastelinės spalvos įgauna prasmę. Tarsi susilieja su aplinka, ją papildo. Tad viena iš idėjų - traukti iš savo lakų kolekcijos pastelines spalvas ir jomis nutepti nagus. Rudeniui tokios spalvos nelabai tinka, vasarai iš viso per blankios, tai lieka žiema! Atrodo jaukiai, o ir žaismingai tuo pat metu. AUKSO DULKĖS Balta spalva - žinoma, klasika, tinkanti bet kokiu metu laiku prie bet ko, bet kam. Bet ypatingai žiemą man patinka baltos ir aukso spalvos derinys. Toks gaivus, prabangus. Ir pati gruodį buvau kažką panašaus pasidarius (foto čia), tai labai patiko, negalėjau atsižiūrėti. O ir pasidaryti nėra sunku. Tereikia nagų folijos, spec. klijų folija ir balto nagų lako. Folija naudotis gan paprasta - užtepi ant nago tuos spec. klijus ten, kur nori, kad folija priliptų. Palauki 1 min kol tie klijai ant nago tampa skaidrūs, imi atsikirpus gabaliuką folijos ir prispaudi prie nago. Patrini, prispaudi, tada atkeli ir viskas. MINIMALIZMAS Dar viena baltų nagų idėja su tikrai minimaliomis pastangomis, o atrodo efektingai. Tuos potėpius labai lengva padaryti tiesiog su nagų lako šepetėliu, kuriuo ir lakuoji nagus. Tiesiog reikia gerai nuimti perteklių nuo šepetėlio į buteliuko kraštus ir švelniai prilietus prie nago brūkštelt ten, kur nori, kad potėpis būtų. Taškučius baisiai lengva padaryti su dantų krapštuku, bobby-pin segtuku, parkeriu, storesne adata - žodžiu, namie tikrai rasi kažką iš šių dalykų. PILKI ATSPALVIAINet pati užsinorėjau pilkos spalvos nagų lakų, nes tokių neturiu savo kolekcijoj. 😍 Man atrodo, kad pilki nagai yra tinkamiausi žiemai. Be to, neutrali spalva, kuri taip pat tinka prie visko, o ypač - prie didelių ir šiltų žieminių megztinių, kuriais dabar ir puošiamės. Pavyzdyje dar panaudotas ir blizgantis lakas, kas prideda ypatingumo, nėra toks nuobodus ir pilkas manikiūras. NEUTRALUS ŽĖRUTIS Bent jau man žėručio ir blizgaliukų labiausiai norisi žiemą. Gal dėl to, kad žiemą didžiosios metų šventės, o gal tiesiog dėl to, kad karštu oru ieškome gaivos ir darome visai kitokius pasirinkimus,  o gal dėl to, kad slapčia blizgučiais norisi užmušt negatyvią nuotaiką ir mintis. Bet jei tik turi, trauk blizgančius lakus ir pasidabink. O blizgantys lakai, kaip žinia, dar ir ilgiausiai laikosi, tai iš viso - nusiblizignsi ir pamirši manikiūrą savaitėms. 😁Aišku, čia tik idėjos ir pavyzdžiai, galima susigalvoti daug gražesnių ir fainesnių dalykų, pritaikyti prie savo stiliaus ir norų. Taip pat - siūlau visada manikūrus, kurie yra realūs įgyvendinti namuose, pačioms, nebūnant profesionalia nagų dailės meistre. Be to, paprastumas žavi ir yra mažiau tikimybių susimauti. Aš pati nelabai moku manikiūrus darytis, vis ieškau lipdukų ir kt. palengvinančių šį darbą priemonių, tačiau tokias idėjas, kurias pasiūliau, įgyvendinčiau net ir aš. 


Kokį tu manikiūrą dažniausiai renkiesi žiemai? 

2 komentarai

  1. Pilkas nagų lakas visada visada turi būti mano kolekcijoje. Užsikabinau ar peroksidinės laikais, kai kažkada rašei wishlistą ir įtraukei pilką nagų laką, nuo tada ir man jo reikia 😁 dažniausia mano nagų spalva rudenį ir žiemą 🤭 +vienas blizgus nagas 😁

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aš pati pilką vieną turėjau, bet toks lievalas buvo, tai reikia įsigyt naują, visokių, 50 pilkų atspalvių :D

      Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.