Lookfantastic grožio dėžutė (sausis)

2021 m. sausio 13 d., trečiadienis


Nu ką, nauji metai, nauji ratai, bet Lookfantastic grožio dėžutė tikrai nepatobulėjo, deja. Labai džiūgauju, kad liko tik dar 2 ir viskas, nebematysiu jos akyse. Tada prenumeruosiu kitokią. Visai neseniai pristačiau 6 grožio dėžutes, kurias gausiu į Lietuvą (sąrašas čia, jei dar neskaitei), todėl tikrai turiu nusižiūrėjusi ko norėčiau labiau. Na, o dabar - Lookfantastic sausio dėžutės turinys. Vėl buvo "eh" jausmas, nei nustebino, nei šiaip kažkokia ypatinga buvo. 


Plius, šį mėnesį neradau dėžutėj segtos brošiūrėlės-leidinuko, kuris visad būna ir papasakoja kas dėžutės viduje bei parodo sneak-peak vieną produktą, kas bus kitoje. Nežinau ar pamiršo įdėt ar tiesiog šį mėnesį nebuvo. Taip pat dėžutė pavadinta Restoration Edition Beauty Box. Nežinau ant kiek ji čia restauracinė, padėsi man įvertinti. 
Starskin Hollywood Hand Model Hand Mask Gloves (1 vnt., vertė: ~ 10 eur) 
Aplamai tokį dalyką rasta faina - nes tikrai, šiuo metų laiku odai yra šakės. Ir tikrai kai kurių rankų odai ypač. Aš rankų oda nesiskundžiu, tpfu tpfu, tad kaukę kišu giliai į stalčių. Bus jei, prireiks. Arba kam nors padovanosiu. Iš esmės man produktas nieko nereiškia, žiūrim toliau. 
Grow Gorgeous Balance Overnight Mask (30ml, vertė ~4 eur)
Pilna pakuotė 200 ml, kainuoja apie 28 eurus. Plaukams produktus pabandyti labai mėgstu, tad miniuku džiaugiuos, bus smagu išmėginti. Sudėtis irgi nėra siaubinga, turėtų kažkoks efektas matytis. Tai yra kažkokia naktinė plaukų kaukė, kurią reikia laikyti plaukuose visą naktį ir ryte išplauti galvą. Plaukų grožio miegas, žodžiu. 

SVR Hydraline Intense Moisturising Cream (40ml, vertė: ~13 eur)
Pilna pakuotė, intensyviai drėkinantis veido kremas. Tinkantis net itin jautriai odai. 3 silikonas ir 4 ingredientas yra kvapikliai. Na, o tada jau kaip tėve mūsų - glicerinas, sviestmedžių aliejus ir t.t. Ant veido netepsiu, bijau, kad užkiš poras, bet kūnui sueis. Turiu itin sausėjančių odos plotų kūne, pažiūrėsim, kad intensyviai drėkina. 
So Eco Complexion Sponge (1 vnt., vertė: ~7 eur)
Kodėl prie restauracijos temos prisideda makiažo kempinėlė teko pagalvot. Bet ilgai galvos nesukau - tikriausiai taip, jog laikas atsinaujinti šitą daiktą vistiek ateina, tad kodėl ne. Kempinėlė jaučiasi minkšta ir maloni. Tikrai bandysiu pakeisti savo senąją, kai jai ateis laikas keliauti į šiukšlių dėžę. Na, o tos kurios dažosi šepetėliais, ko gero, mieliau būtų gavusios tokį. Iš esmės neutraliai reaguoju, reikalinga, bet nesukelia daug emocijų. 
Verso Eye Cream (7ml, vertė: ~21 eur)
Nu ir kaipgi Loofantastic dėžutė be paakių kremo? Niekaip. Toks jausmas, kad paakių kremų išties niekas neperka ir gamintojai nori juos žūt būt įliet į mūsų rutiną. Gavau miniuką, bet vietoje jo buvo galima gauti muilo gabaliuką. Mieliau būčiau gavusi muilą. Na, bet dar vienų paakių kremu tikriausiai labai džiaugsis mama. Daug kartų jau sakiau - nemėgstu juos rast tose dėžutėse, nu. 
Sleek Matte Me Liquid Lipstick (French Fancy spalva, vertė: ~6 eur)
Antrą kartą jau randu Sleek matinį skystą lūpdažį. Ištraukus iš dėžutės netgi galvojau, kad tokį pat atspalvį. Bet ne, pirmą kart(liepos dėžutėje) gavau Bittersweet atspalvį. Buvau nusiteikus blogai, bet kadangi kitoks atspalvis - viskas puiku. Bandžiau aš jau tą lūpdažį, tai man trūksta matiškumo iš jo, kreminis su matiniu užbaigimu, bet ne tas, kur ilgai laikosi ant lūpų. 


Tai štai ir visas turinys. Nėra nieko, ką lėkčiau kulversčiais išbandyti. Gal vakare užidėsiu tą naktinę kaukę. Makiažo kempinėlės keist dar nereikia, paakių kremas nedomina, rankų kaukė dabar nereikalinga, kaip nereikalingas šiai dienai ir lūpdažis. O kremu drėkinančiu pasitepsiu kur, prieš einant miegot po dušo.Viso dėžutėje rasti 6 produktai kaip įprastai, jų visų vertė ~61 eur. Dėžutės kaina, užsisakant metinę prenumeratą - ~15 eur. Tai daugiau mažiau 46 eurais gauta daugiau. Aišku, tas paakių kremas pritempia tą vertę, nes jei ne jis, šio mėnesio dėžutė tikrai pigiukų. produktų, kadangi 5 produktai sumoje tik 25 eur vertės. Skaičia, žinoma, apytiksliai, tie patys produktai kai kur pigiau, kai kur brangiau, pati supranti. 


Kadangi neradau leidinuko, nežinau net ko tikėtis kitą mėnesį. Gal ir gerai - nesigadinsiu nuotaikos. 😂


Kokiu produktu iš šios dėžutės labiausiai džiaugtumeis tu? 

6 komentarai

 1. Well, kadangi labai vėluoja atkeliauti mano naujoji kempinėlė makiažui, tai būčiau džiaugusi gavusi šią :D o šiaip dar ir rankų kaukė labai smagu būtų, visa kita tai pakankamai meh atrodo, tipo, galimai suvartočiau, bet nešokinėčiau iš džiaugsmo

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. būtent :) o man taip norisi, iš tų dėžučių, kažkokio tokio cinkelio, kad va įdomu, gal ne visai reikalinga, bet įdomu, nebandyta, nauja, faina, kvepiančio... dėl to LF dėžė visai ne man, ji tokia saugi, nuobodi :))))

   Panaikinti
 2. Blemba, neutralūs dalykai, bet man patiktų iš naudojimo pusės. Kaip ir minėjo Austė, cinkelio labai trūksta, ir paakių kremas, ir rankų kaukė, ir plaukų kaukė (jeigu sudėtis tiktų), ir ypač veido kremas (labai noriu išbandyt šio gamintojo produkciją) tikrai būtų sunaudoti. Kempinėlių turiu užsipirkus, o Sleek lūpų dažai man per daug sausina, tai keliautų laimės ieškoti kitur :D bet tavo įrašų dėka supratau, kad meh tos lf dėžutės, anksčiau buvo geriau :D

  AtsakytiPanaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.