Nišinis aromatas: Les Senteurs Gourmandes Cafe Tonka EDP - skrudintų kavos pupelių kvapas

2021 m. sausio 3 d., sekmadienis

 


Šio aromato ažvalgą radau pas Gėlėtą kosmetinę dar, berods, rudenį. Ir iš karto įtraukiau į savo "reikia pabandyti" sąrašą. Kavos aromatas man be galo patinka, na, o turėti jį buteliuke kvepalų, kuriais gali kvepintis - skamba tiesiog tobulai. Be to, rasti tokius pigius nišinius kvepalus yra tikrai sudėtinga, todėl buvo smalsu išbandyti. Pirkau kvapą internetu iš Eurokos internetinės parduotuvės, tai visiškai neuosčius ir net nežinojau ko tikėtis. O tikėjaus daug - daug kavos aromato, kad tikrai kvepės kava. Pagal natas, kvapas pilnai tinka šaltajam sezonui, todėl nieko nelaukiau. 


Aromato natos: 

Viršutinės – pipirai, šafranas.
Vidurinės  – kavos pupelės.
Bazinės – tongapupės, gintaras.


Pirmas pauostymas - kvapas saldus, prieskoniškas, šiltas ir iš sunkesnių. Vėliau gali užuosti kavos pupelių aromatą. Skrudintų kavos pupelių, kaip ir minima kvepalų aprašyme. Žinoma, tada atsiskleidžia gintaro saldumas, tongapupės. Asmeniškai man kavos per mažai. Kvepalai tikrai kvepia kava, tačiau tokia, kuri yra su pienu, prieskoniais ir kitais priedais. Saldintu kavos gėrimu, kurį išsineši iš geros kavinės ir po nosimi jis kvepia. Taip apibūdinčiau ir šį aromatą. Man asmeniškai norėtųsi mažiau to saldumo ir daugiau aštrumo. Tačiau tai, kaip yra dabar - geras derinys dieniniams kvepalams, kurie ne tik kad neerzins kitų, bet ir tavęs pačios. Mat kvepalai tikrai neturi šleifo. Užsiuodžia tik prisiartinus. 

Nors ir noriu pasakyti, kad kvepalai tikrai skanūs, man patinka ir panašiai, aš jaučiu šiokį tokį nusivylimą jais. Galbūt tiesiog tikėjausi per daug ir dabar, kai mano galvoje sukurto aromato šis neatitiko, čia natūraliai taip gaunasi, kad biški nepatinka. 😁


Buteliukas irgi nėra labai išskirtinis - storas stiklas, apvalus, be jokių įmantrybių. Bet nieko, man patinka ir tokie paprasti, lengva paimti buteliuką ir pasikvepinti, tad jokių bėdų nėra. Kvapas išsilaiko neilgai, vis norisi atnaujinti aromatą, o po paros ant drabužių lieka tik viena ar dvi natos - nežinau kurios, tačiau bendras kvapas skiriasi nuo to, kuris būna ką tik pasikvepinus. 

Reziumė - aromatas nors ir išskirtinis, jaučiasi, kad kainuoja tik 30 eurų. Nieko nesakau, dar už mažesnę kainą esu turėjusi tikrai gerą EDP, tačiau šis silpnokas palyginus su kitais, turėtais nišiniais aromatais. Tikrai susikvepinsiu ir kaifuosiu, bet dar kartą nekartosiu. Tačiau tikrai išliko noras išbandyti kitus šio gamintojo aromatus - pvz. Incense Oud, The Absolu. 

Pirkau, kaip ir minėjau, Eurokose, buvau užmačiusi prieššventinę nuolaidą, tai pasičiupau vos už 18 eur. Šiaip kainuoja ~30 eur. Nuoroda į kvapą čia: https://www.eurokos.lt/eurokos-eurokos-15/les-senteurs-gourmandes-cafe-tonka-parfumuotas-vanduo


Naujausias aromatas tavo kolekcijoje yra...? 😉

2 komentarai

 1. Ir aš šiuos kvepalus bandžiau prieš porą metų. Vertinimas toks pats - geri, bet tik kaip už 30€ :D

  O naujausi, turbūt, Al Haramain "Amber Oud" - nieko ypatingo, yra geresnių 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taip, pats populiarumas prieš porą metų buvo, aš pavėlavau 😁👏

   Panaikinti

komentarai motyvuoja ir skatina Influx'o aktyvumą

sek mane instagrame @d.dalmantaite :

© Influx. Design by FCD, edited by me.